Czego szukasz

Idziesz jak burza czy stoisz w miejscu? – spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam w Krakowie

Jeśli jesteś mamą i szukasz swojej nowej drogi zawodowej, ale potrzebujesz siły i motywacji do działania to spotkanie w Klubie Przedsiębiorczych Mam bardzo Ci się przyda. Na najbliższym w Krakowie porozmawiamy n.t. nawyków i realizowaniu celów, o tym co sprawia, że idziemy jak burza lub stoimy w miejscu. Zapraszamy, spotkania bezpłatne, zapisy trwają!

Jesteś przedsiębiorczą mamą i szukasz inspiracji, motywacji, sposobów na wykorzystanie swoich talentów, wsparcia w pierwszych krokach ku otwarciu własnego biznesu lub we wdrożeniu innych pomysłów i inicjatyw. A może poszukujesz dla siebie nowych dróg zawodowych, aby godzić pracę z macierzyństwem? Jeśli tak to przyjdź na spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam 17 września w Krakowie. Zapraszamy!

Na spotkaniach KPM masz możliwość:

  • poznać inne przedsiębiorcze mamy, te które już prowadzą swoje mikrobiznesy oraz te które dopiero planują lub poszukują dla siebie rozwiązań
  • skorzystać ze wsparcia i doświadczenia innych oraz podzielić się własnym doświadczeniem
  • przedyskutować swoje pomysły i poznać inne punkty widzenia
  • nawiązać nowe kontakty zawodowe

Na najbliższym spotkaniu w Krakowie porozmawiamy na temat:

Dlaczego brakuje mi silnej woli i jak to zmienić? O nawykach i realizowaniu celów, o tym co sprawia, że idziemy jak burza lub stoimy w miejscu

Gościem specjalnym będzie Justyna Pasionek, twórczyni warsztatów i treningów o Holistycznym Podejściu do Produktywności i Efektywności. Praca z ciałem, uczenie innych, fascynacja wpływem mózgu na efektywność działań oraz harmonia pomiędzy biznesem z życiem prywatnym to jej pasje i zainteresowania, które połączyła w autorski program o nazwie „Lepszy Sposób Działania”, który budzi coraz większe zainteresowanie. Justyna prowadzi internetowy program Trzy Krok Do Szczęścia, gdzie wraz z zaproszonymi gośćmi pokazuje korzyści płynące ze świadomej strony życia. To inspiracje i wskazówki, które znalazły zastosowanie u osób odnoszących sukcesy w swojej dziedzinie.
Choć miesiąc wrzesień jest tym miesiącem, w którym postanowiła zakończyć swoją 16-letnią karierę instruktora pilates, to wciąż przekazuje wiedzę na temat wpływu ruchu na jakość codziennych działań i sposób na większą pewność siebie.
Justyna o sobie często mówi „Z wykształcenia matematyk, z pasji instruktor fitness, który uczy na co dzień jak mieć więcej sił i energii do realizacji swoich zadań”.

Spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam odbędzie się w sobotę 17.09. 2016 r., w godzinach. 11:00-13:00, w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie, Oddział dla Dzieci, ul. Rajska 1 ,parter, pok. 48

Współorganizatorem spotkania jest Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie.

Spotkanie objęte są patronatem mamopracuj.pl, miastodzieci.pl.

Zapraszamy!

SPOTKANIE JEST BEZPŁATNE
Dzieci mile widziane!
Ilość miejsc ograniczona.

Obowiązują ZAPISY>> 

Kontakt: [email protected], tel. 507-494-328,

Więcej o Klubach Przedsiębiorczych Mam >>

kpm

Zdjęcie tytułowe Pixabay, plakat Organizatora wydarzenia.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą 4-letniego Oskara. Pracowałam w marketingu oraz w projektach unijnych. Podczas „urlopu” macierzyńskiego moją firmę zamknęli, a ja pozostałam bez pracy. Przez kilka lat spędzonych z dzieckiem miałam dużo czasu na przemyślenia i ostatecznie postanowiłam robić to, co kocham najbardziej, czyli pracując wspierać inne mamy. Dodatkowo kocham jogę, spacery, podróże i długie spanie ;)
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie