Czego szukasz

Historia utkana z pasji, o której nie miałam pojęcia

Ten pomysł na biznes narodził się w jedną noc. Wbrew utartym schematom i własnym stereotypom, powstał projekt, który Magdalena szczęśliwie łączy z macierzyństwem. Przeczytajcie co to za historia. 

Dzieci w wełnianych gadżetach - motki

Nie tylko w roli mamy

Jestem mamą dwójki dzieci. Obecnie na urlopie macierzyńskim. Wszystko, co dzieje się dziś w moim życiu, to efekt tego, że nie wyobrażam sobie życia tylko i wyłącznie w roli mamy. Lubię i umiem połączyć pracę zawodową z macierzyństwem i obowiązkami domowymi. Jestem kobietą, która lubi wychodzić poza utarte schematy. Mogę w domu pracować, jednocześnie ciesząc się bliskością dzieci.
Nigdy nie lubiłam matematyki, a jestem mgr inżynierem; nie umiem pisać, a kilka lat pracowałam w redakcji; nie lubię czerwonego, a pół szafy to czerwone rzeczy ….Manualnie noga, a … DZIERGAM całkiem nieźle 🙂

Krótka piłka

Motki2 to pomysł chwili. W jedną noc powstał biznes plan, logo i zamysł projektu. Z pomocą życzliwych mi ludzi następnego dnia już mogłam realizować moje motkowe koncepcje. Targi , warsztaty i stworzenie SPOŁECZNOŚCI GRUUUBYCH TKACZY to dopiero początek!
Produkty, które robię są wykonane w 100% z najwyższej jakości wełny. Wełna jest hipoalergiczna, nie ma na niej roztoczy.

Naturalne i zdrowe

W przeciwieństwie do tworzyw sztucznych wełna ma aktywne włókna, które reagują na temperaturę ciała utrzymując ciepło w zimie i chłód w lecie. Jest zdrowa, naturalna i odnawialna. Jest miękka, delikatna i puszysta. Nie ma takiego innego produktu na rynku. Właśnie dlatego ją pokochałam.
Czasem dobrze jest zwolnić tempo, porozglądać się wokół, obrać kierunek i działać. Tak, Biznesmama to ja:) Manualnie nie taka noga 😉
Magdalena Kosmowska
Autorka listu zaprasza na swoją stronę:  www.Facebook.com/motki2
Zdjęcie: własność autorki
Śródtytuły pochodzą od redakcji
Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Poglądy wyrażone w listach są wyłącznie poglądami ich autorów i nie mogą być uznane za poglądy Redakcji Mamo Pracuj.

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie