Czego szukasz

Google uruchamia kolejny Campus for Mums – rekrutacja trwa!

Campus for Mums to bezpłatny, 5-tygodniowy program szkoleniowo-mentoringowy dla mam, które planują założenie własnej firmy, organizowany przez Google. Zapisy trwają tylko do 9 lutego. Jeśli planujesz zostać przedsiębiorcą, zgłoś się już dzisiaj! Campus jest drugą polską edycją programu. Pierwsza, w 2014 roku była organizowana w Krakowie, a portal Mamo Pracuj był jej współorganizatorem.

Pierwszy Campus for Moms

Wiosną 2014 roku w siedzibie Google w Krakowie wspólnie z Google for Entrepreneurs Kraków zorganizowaliśmy pierwszy w Polsce (i trzeci na świecie, po Tel Avivie i Londynie) program Campus for Moms, dla mam, które planowały założyć własną firmę. W programie wzięło udział 15 mam z Krakowa i okolic.

Zobacz film video podsumowujący pierwszy polski Campus for Moms.

Campus for Mums & Dads 2016

Campus for Mums & Dads jest pięciotygodniowym, bezpłatnym programem, który pomoże Ci przygotować dobry plan rozwoju Twojego biznesu. Na spotkaniach zaplanowano prelekcje ekspertów, warsztaty i rozmowy z inwestorami i mentorami.

Podczas spotkań będziesz miała okazję poznać i porozmawiać z przedsiębiorcami i twórcami wielu firm. Dowiesz się jak wypromować swoją firmę i jak szukać finansowania dla twojego pomysłu. Twojemu pomysłowi na biznes przyjrzą się doświadczeni mentorzy i inwestorzy.

Razem z dzieckiem

Program przeznaczony jest dla rodziców z dziećmi. Tatusiowie również mile widziani. W programie możesz uczestniczyć razem z dzieckiem do 18-miesiąca życia. Dzieci będą miały przestrzeń do zabawy, miękkie poduchy i zabawki. Możesz przyjechać z maluchem w wózku. Organizatorzy nie zapewniają opieki do dzieci.

Gdzie i kiedy?

Spotkania będą się odbywać przez 5 kolejnych wtorków, 23 lutego, ostatnie 21 marca, w godzinach 10-13.00.
Miejsce spotkań to Campus Warsaw (ul. Ząbkowska 27/31 w Warszawie.

campus_moms_640

Rekrutacja trwa!

Jest tylko 15 miejsc, a rekrutacja kończy się 9 lutego. Wypełnij ankietę i zgłoś się do tego prestiżowego programu!

 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie