Czego szukasz

Globalna Konferencja D&I Changemakers 2021 – o różnorodności i włączaniu

Diversity & Inclusion to bardzo popularne hasła w ostatnim czasie. Jednak to nie tylko moda, a realna potrzeba zmiany. Hasła te są nam szczególnie bliskie. Z przyjemnością zapraszamy na bezpłatną konferencję – D&I Changemakers Conference 2021, która odbędzie się w dniach 1-3 grudnia. Zarezerwuj swój czas i dołącz do wydarzenia!

Konferencja D&I Changemakers - dla kogo?

D&I Changemakers Conference 2021

To największa w Europie Środkowo-Wschodniej konferencja, podczas której poruszone zostaną tematy różnorodności i włączania. D&I Changemakers kierowana jest nie tylko do top menedżerów, D&I lub HR menedżerów, ekspertów D&I, liderów i członków sieci pracowniczych, ale także do wszystkich osób zainteresowanych zagadnieniami Diversity & Inclusion.

Dlaczego warto wziąć udział?

Podczas tegorocznej edycji zaproszono ponad 70 Prelegentów i Prelegentek. W rezultacie zaplanowano ponad 40 wystąpień. Wydarzenie podzielono na następujące bloki tematyczne:

  • The Big Picture and D&I Trends,
  • D&I Strategy & Evidence-based D&I,
  • Inclusive Leadership,
  • Inclusive Language,
  • Employee Resource Groups,
  • Inclusive Recruitment,
  • Remote work and D&I,
  • Gender balance,
  • LGBTQ+ inclusion,
  • Mental Health.
Konferencja D&I Changemakers - Joanna Gotfryd prelegentka

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, ze względu na wystąpienie Joanny Gotfryd – współzałożycielki Fundacji i portalu www.mamopracuj.pl

W trakcie swojego wystąpienia „Men In Care. How to reduce barriers for men who want to become involved in caring activities”, Asia opowie o tym, jak zmniejszyć bariery dla mężczyzn, którzy chcą angażować się w czynności opiekuńcze, jak je rozumieć i jakie rodzaje działań organizacyjnych i wsparcia są możliwe. A także, jak mogą na tym skorzystać firmy wspierające pełnienie ról opiekuńczych przez mężczyzn.

Zapisuję się!

Szczegóły organizacyjne

Wydarzenie odbędzie się 1-3 grudnia i w całości poprowadzone zostanie w języku angielskim. Dostęp jest bezpłatny. Aby wziąć udział, konieczna jest rejestracja na www.changemakers2021.diversityhub.org

Złotym Partnerem Konferencji jest PepsiCo. Partnerzy: Accenture Polska, Capgemini Polska, Euroclear Bank, Franklin Templeton, HEINEKEN Global Shared Services, HSBC, IG Group, Intel, Luxoft, Sodexo, State Street, TikTok, UBS. Partner Strategiczny: State Street.

Grafiki: własność organizatorów wydarzenia

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Mama bliźniaków, studentka pedagogiki, żona. W wolnych chwilach poświęca się wszystkiemu co kreatywne, celebruje picie kawy, zachwyca się pięknem otaczającego świata.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie