Czego szukasz

Gdzie Święty kupuje prezenty? U mam!

Wielkimi krokami zbliża się czas wielkiego kupowania prezentów dla naszych najbliższych. Bywa, że brak nam pomysłów, a i wybór nie jest łatwy, bo jak wybrać dobre i sprawdzone produkty? Nasza odpowiedź brzmi: kupując u Mam.

Portal Mamo Pracuj od samego początku wspiera przedsiębiorcze mamy, które często same wytwarzają wspaniałe produkty, albo sprzedają to, co sprawdziły na sobie lub własnych dzieciach 😉 Ileż wspaniałych biznesów powstało w ten sposób!

Zapraszamy Was do wyjątkowej akcji „Mamy kupują u Mam”

Mamy dla Was wyjątkową propozycję. Już w poniedziałek wyleci do Was nasz newsletter, a w nim oferty na zakupy w rodzinnych sklepach internetowych, prowadzonych przez biznesmamy. W newsletterze znajdziecie specjalne rabaty na zakupy w tych sklepach w okresie przedświątecznym, właśnie dla Was, czytelniczek Mamo Pracuj.

Każdy biznes to odpowiedź mam na próbę pogodzenia życia osobistego i zawodowego. Każda z mam, prowadzi biznes i wychowuje dzieci. Jedno, dwoje, pięcioro. I każda codziennie zmaga się z domową logistyką, ale też każda codziennie jest kobietą biznesu. Zachwyćcie prezentami Waszych bliskich, podarujcie im najpiękniejsze prezenty i sprawcie, że te święta będą też udane dla naszych Mam! Portal Mamo Pracuj powstał, po to, by wspierać mamy w ich rozwoju zawodowym, więc gorąco zachęcamy, przyłączcie się do nas!

Jeśli jeszcze nie prenumerujecie naszego Newslettera to zapraszamy! Nie ominie Was żadna nasza akcja!

Wasza Redakcja

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka mamopracuj.pl, od dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności łączenia życia rodzinnego i zawodowego i nawet jej to wychodzi! Lubi wyzwania i cieszy ją kiedy pracodawcy znajdują świetnych pracowników. Mama wesołej trójki, żona i miłośniczka kotów. 

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie