Czego szukasz

Gdzie Święty kupuje prezenty? U mam!

Wielkimi krokami zbliża się czas wielkiego kupowania prezentów dla naszych najbliższych. Bywa, że brak nam pomysłów, a i wybór nie jest łatwy, bo jak wybrać dobre i sprawdzone produkty? Nasza odpowiedź brzmi: kupując u Mam.

  • Redakcja portalu Mamo Pracuj - 29/11/2013

Portal Mamo Pracuj od samego początku wspiera przedsiębiorcze mamy, które często same wytwarzają wspaniałe produkty, albo sprzedają to, co sprawdziły na sobie lub własnych dzieciach 😉 Ileż wspaniałych biznesów powstało w ten sposób!

Zapraszamy Was do wyjątkowej akcji „Mamy kupują u Mam”

Mamy dla Was wyjątkową propozycję. Już w poniedziałek wyleci do Was nasz newsletter, a w nim oferty na zakupy w rodzinnych sklepach internetowych, prowadzonych przez biznesmamy. W newsletterze znajdziecie specjalne rabaty na zakupy w tych sklepach w okresie przedświątecznym, właśnie dla Was, czytelniczek Mamo Pracuj. 

Każdy biznes to odpowiedź mam na próbę pogodzenia życia osobistego i zawodowego. Każda z mam, prowadzi biznes i wychowuje dzieci. Jedno, dwoje, pięcioro. I każda codziennie zmaga się z domową logistyką, ale też każda codziennie jest kobietą biznesu. Zachwyćcie prezentami Waszych bliskich, podarujcie im najpiękniejsze prezenty i sprawcie, że te święta będą też udane dla naszych Mam! Portal Mamo Pracuj powstał, po to, by wspierać mamy w ich rozwoju zawodowym, więc gorąco zachęcamy, przyłączcie się do nas!

Jeśli jeszcze nie prenumerujecie naszego Newslettera to zapraszamy! Nie ominie Was żadna nasza akcja!

Wasza Redakcja

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redakcja portalu Mamo Pracuj
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także:
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail