Czego szukasz

Gdzie kupię najlepsze rzeczy dla mojego dziecka?

Coraz częściej lubimy sięgać po produkty polskich marek. Wynika to z potrzeby wyróżnienia się w powodzi produktów z tzw. sieciówek zalewających rynek, ale nie tylko. Jesteśmy bardziej świadomi i zależy nam nie tylko na oryginalności zakupionych rzeczy, ale również na ich jakości. Dotyczy to również ubrań, czy akcesoriów dla dzieci. Zwłaszcza wtedy gdy zostajesz mamą chcesz podarować dziecku to co najlepsze. A takie rzeczy może stworzyć tylko druga mama.

mama i dziecko

Kiedy mama zakłada firmę?

Macierzyństwo jest dla kobiet ogromną inspiracją do działania. Wiele z nas właśnie wtedy zaczyna myśleć o własnej działalności. Motywacje bywają różne. Może to być potrzeba zmiany i ucieczki od dotychczasowego zajęcia. Chęć zamiany korporacji na coś własnego. Mogą to być umiejętności i własne produkty, które aż pchają się na rynek sprzedaży by ujrzeć światło dzienne, a może to być luka na rynku. Brak produktu, który same chcemy nabyć, ale nigdzie nie możemy go znaleźć. Tak było w przypadku powstania sklepu https://baby-stars.pl.

Idea

Sięgając pamięcią kilka lat wstecz, na polskim rynku nie było takiej ilości produktów dla dzieci. Nie wspominając o towarach polskich marek. Chcąc znaleźć idealną na prezent dla niemowlaka wyprawkę, trzeba było się trochę natrudzić, a i tak nie miało się gwarancji kupienia tej wymarzonej. W dodatku wiązało się to z szukaniem w wielu miejscach i to nie w internecie, ale stacjonarnie, biegając od sklepu do sklepu.

Właśnie brak dostępu w jednym miejscu do wszystkiego co niezbędne rodzicom po urodzeniu się dziecka był inspiracją do powstania sklepu Baby Stars, czyli produktów dla każdej małej gwiazdeczki.

Od niemowlaka do przedszkolaka

Szukasz dodatkowego wyposażenia do dziecięcego wózka, a może chcesz wyposażyć dziecięcy pokój. Na stronie sklepu Baby Stars znajdziesz pełny asortyment. Łóżeczka dla dzieci, pościel, baldachimy, ozdobne przytulanki, poduszeczki, maty do leżenia na podłodze i małe gniazdka, w których możesz położyć małego szkraba, albo, w którym może spędzać czas na zabawie. Jeśli Twój maluch ma już swoją pierwszą kolekcję zabawek, to znajdziesz pięknie wykonane kosze na zabawki.

Szukasz wyprawki? W sklepie Baby Stars znajdziesz wszystko w jednym miejscu. Wystarczy tylko kliknąć. A dodatkową zachętą może być fakt, że masz możliwość indywidualnego wyboru wzoru i koloru.

 Możesz czuć się bezpiecznie

W dobie zakupów przez internet bardzo istotne jest dla nas również bezpieczeństwo zakupów. Nie chodzi tu tylko o zaufanie, że produkt, który kupujemy, a którego wcześniej nie mieliśmy w ręce spełnia nasze wszystkie wymagania i obietnice producenta, ale również poczucie, że nasze dane są w pełni bezpieczne i niczego nie ryzykujemy robiąc zakupy on-line. Właścicielka sklepu Baby Stars zadbała również o bezpieczeństwo transakcji swoich klientów poprzez szyfrowanie certyfikatem SSL, który zapewnia poufność transmisji danych przesyłanych przez Internet.

Jeśli zależy na innowacyjnych rozwiązaniach i produktach z materiałów z certyfikatami, dostosowaniu się do Twoich potrzeb, wyjątkowych wzorach, których nie znajdziesz na rynku oraz polskiej produkcji.

Materiał powstał we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcie: 123 rf

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redaktorka naczelna portalu Mamo Pracuj. Prywatnie spełniona, pełnoetatowa mama dwóch wspaniałych synów i żona, starająca się znaleźć swój patent na work - life balance. Absolwentka UJ. Miłośniczka kina, muzyki i książek.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie