Czego szukasz

Future of Work – XIV Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

10 kwietnia odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Polin odbędzie XIV konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, zatytułowanej „FUTURE OF WORK”, próbująca znaleźć odpowiedź na pytania m.in. jak będzie wyglądała nasza praca w przyszłości oraz jakie kompetencje rzeczywiście warto kształcić.

kobiety podczas konferencji

Future of Work

Jak będzie wyglądała nasza praca w przyszłości, w której to Millenialsi będą szefami? Czy firmy będą turkusowe, a do dyspozycji będą biura z ogrodem i miejsce do medytacji? A może będziemy pracować z różnych zakątków świata. A może nie będziemy pracować wcale, bo zrobią to za nas roboty i sztuczna inteligencja.

Jak odróżnić fantastyczne wizje od prawdopodobnych scenariuszy? Jak przedstawia się prawdziwa wizja rynku pracy? I jakie kompetencje warto rozwijać, jak korzystać z nowych technologii? Czy wszyscy musimy być kreatywni i spełnieni, szczęśliwi w pracy? Czy pójdziemy na emeryturę? I czy na pewno przyszłość jest kobietą?

Te wszystkie tematy zostaną poruszone podczas XIV Konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, zatytułowanej „Future of Work.

Program wydarzenia

8:30 – 9:00 networking

09:00 – 9:15 Kasia Wierzbowska, Dorota Czekaj, rozpoczęcie konferencji, powitanie

09:15 – 9:30 Paweł Rabiej, Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy, przywitanie Współorganizatora, „Warszawa – nowe perspektywy dla przedsiębiorczych kobiet”

09:30 – 9:55 James Foley, Citi Handlowy

9:55 – 10:20 Kuba Piwowar, Google, „Robota maszyn. O pracy dzisiaj”

W wystąpieniu przyjrzymy się, jak te osiągnięcia sztucznej inteligencji możemy przekuć na swoją korzyść, szczególnie w obszarze pracy, przedsiębiorczości i rozwoju osobistego.

10:20 – 10:40 Magda Kotlarczyk, Anna Stefańska, Google, „#IamRemarkable, czyli silna dawka kobiecej energii”

10:40 – 11:10 przerwa kawowa

W trakcie przerwy kawowej w VIP roomie SPK odbędzie się spotkanie mentorek SPK i członkiń Klubu Black Swan Prestige pod patronatem Wolf Theiss (Sala A)

11:10 – 11:25 Katarzyna Wojnar, Brain Embassy, „Happy end story: jak coworking stracił sens”

W tym wystąpieniu dowiemy się czym naprawdę jest coworking? Co nas czeka po coworkingu i jak będzie wyglądała praca przyszłości?

11:25 – 11:50 Dr Magdalena Łużniak-Piecha, SWPS, „Mogę to robić z każdym i przez całe życie”

Jakich narzędzi użyć do osiągania tego, co chcemy osiągnąć? Będziemy rozmawiać o rozwoju potencjału osobistego i poszerzaniu naszych kompetencji.

11:50 – 12:10 Iwona Grochowska, Nais, „Nowoczesny Leadership”

Kto w firmie ma największy wpływ na angażowanie i motywowanie pracowników (oczywiście poza nimi samymi)?

12:10 – 12:35 prof. Krystian Jażdżewski, Warsaw Genomics, „Zdrowie kobiety – zdrowie pracownika”

12:35 – 12:50 Kinga Nowakowska, Black Swan, „Aniołowie biznesu jako ważny element wsparcia i finansowania dla startupów”

12:50 – 13:00 Arkadiusz Lewicki, Krajowy Punkt Kontaktowy, „Instrumenty Finansowe UE wspierające biznesy kobiece”

13:00 – 14:00 przerwa na lunch

W trakcie przerwy lunchowej 2 równoległe spotkania:

Sala A – VIP room pod Patronatem Wolf Theiss: „Proces inwestycyjny w Black Swan – spotkanie dla obecnych i przyszłych inwestorek”, wystąpienie Karoliny Stawowskiej, Partnerki kancelarii Wolf Theiss, oraz wystąpienie Kingi Nowakowskiej, Black Swan Fund

Sala B – „Proces inwestycyjny w Black Swan – spotkanie dla funderów szukających finansowania”, Joanna Zielińska, Black Swan Fund

14:00 – 14:30 Bogusia Jarzębowska, doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje, „Jak wykorzystać internet do rozwoju Twojej firmy”

Nie pozwól by internetowa rewolucja ominęła Twoją firmę! Dowiedz się jak internet pomoże Ci dotrzeć do nowych klientów i komunikować się z obecnymi. Poznaj projekt Google Internetowe Rewolucje i dowiedz się jak wykorzystać internet do rozwoju swojej firmy.

14:30 – 16:00 BE THE CHANGE (historie, które zmieniają podejście do życia), sesja w duchu storytellingu: wystąpienia o punktach zwrotnych w życiu, wystąpi m.in. Maja Lipiak z Leżę i pracuję oraz założycielki Studia ilustratorsko-projektowego DINKSY: Justyna Świerczek, Ania Pillar i Ula Szwed.

16:00 – 18:00 Trzy seminaria do wyboru:

1. Creative skills for innovation by Google, Katarzyna Czubak, Michał Zawadzki, Google, seminarium potrwa do 19:00

2. Magia słowa dla początkujących, Lena Marciniak-Cąkała, Julia Celer-Szczepaniak, Słowne Babki

3. Dziękuję za social selling i personal branding na LinkedIn – czy mogłabym prosić po prostu o nowych klientów?, Arkadiusz Cybulski, CEO Rocket Leads

Podczas konferencji będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji z obszaru wykorzystania narzędzi internetowych do rozwoju swojej firmy, prowadzonych przez ekspertów Internetowych Rewolucji Google.

Miejsca na konsultacje z ekspertami dostępne będą po wcześniejszej rejestracji.

Bilety dostępne są na stronie wydarzenia: https://xivkonferencjaspk.evenea.pl/

Grafika i zdjęcie: organizatorów wydarzenia

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie