Czego szukasz

Dziewuchy w Chmurach – zapraszają na cykl webinarów o chmurze

Czy spotkałaś się z pojęcięm chmury publicznej? Niezależnie od odpowiedzi ten temat może Cię zainteresować, szczególnie jeśli szukasz pracy i pomysłu na swoją świeżkę. Zapisz się na cykl webinarów Dziewuchy w Chmurach i dowiedz się więcej… o chmurach! 😉

niebieski baner dziewuchy w chmurach, czerwona chmurka,  mloda dziewczyna w bialym t-shircie z napisami wystawia jezyk,

Dlaczego warto?

Jeśli szukasz pracy w obrębie branży IT, ale do tej pory jeszcze nic do Ciebie nie przemówiło, to może warto szukać odpowiedzi w chmurach? 😉 A konkretnie zapoznać się z tematyką chmur, ale takich w IT. A może właśnie jesteś specjalistką ds. IT, HR, marketingu albo Finance? To także Tobie rozwój i wiedza o chmurach bardzo się przyda. Nie wahaj się i dołącz do wydarzenia!

Nadal szukasz powodu by się zapisać? To podpowiemy, że jedną z prelekcji będzie miała Joanna Gotfryd z Mamo Pracuj. Zapisz się i dowiedz co nieco o przebranżowieniu mam.

Trzy dni pełne wiedzy

Webinary będą:

27 października, 3 listopada i 12 listopada od godziny 18.00 do 19.20. Każdego dnia będą to cztery 20-minutowe wystąpienia prowadzone przez ekspertów w swojej dziedzinie, a tematy są naprawdę ciekawe, sprawdź! Co więcej, możesz się zapisać na wszystkie trzy albo tylko na wybrany przez siebie dzień, sama wybierasz.

Nauka i dobro

Na stronie rejestracyjnej wydarzenia Dziewuchy w Chmurach znajdziesz informację, że udział wymaga drobnej wpłaty. A i owszem, ale są to wpłaty charytatywne, na wybraną fundację. To naprawdę niewielki gest w zamian za wiedzę.

Zapisz się już dziś!

Wejdź na stronę Dziewuchy w Chmurach, zapisz się, dokonaj wpłaty na fundację i weź udział w wydarzeniu, nie będziesz żałować!

Mamo Pracuj objęło wydarzenie patronatem.

Grafika: organizatora wydarzenia

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Szczęśliwa żona i mama czwórki dzieci. Macierzyństwo to jej największa pasja, motywująca do rozwoju i działania. Z przyjemnością oddaje się pisaniu. Kocha muzykę, kino i dobre jedzenie. Lubi śledzić trendy i wprowadzać je w życie. Zawodowo początkująca, ale z apetytem na sukces.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie