Czego szukasz

Dzień Kariery Kobiety w IT – weź udział w bezpłatnej konferencji online – 8 grudnia!

Pracujesz w branży IT i właściwie zastanawiasz się jak pokierować swoją karierą, by wspiąć się na szczyt? A może jesteś w trakcie przebranżowienia lub na początku tej drogi i szukasz informacji dotyczących pracy w tym sektorze? Przychodzimy z pomocą. Już 8 grudnia zapraszamy na 3. edycję konferencji – Dzień Kariery Kobiety w IT! Poznaj szczegóły, zarejestruj się i zrób pierwszy krok do pozytywnej zmiany Twojej kariery!

Dzień Kariery Kobiety w IT - konferencja online

Dzień Kariery Kobiety w IT – wydarzenie już po raz trzeci!

Przed nami trzecia edycja Dnia Kariery Kobiety w IT. To specjalna konferencja dla kobiet, która w tym roku także odbywa się online. Kierowana do osób, które interesują się branżą IT – pracują w niej lub chcą zacząć swoją przygodę w tym świecie. Wydarzenie będzie obfitować w ciekawe prelekcje, debaty oraz sesje speed mentoringowe.

To świetna okazja do poszerzenia wiadomości na temat branży IT. Okoliczności będą sprzyjać również poznaniu perspektyw, oferowanych przez tę branżę. To świetna okazja do odnalezienia motywacji i chęci do dalszego rozwoju i działania, a co za tym idzie, osiągania coraz wyższych stanowisk.

To jest super! Zapisuję się!

Dwie ścieżki – dwie grupy kobiet

W tym roku konferencja została podzielona na dwie ścieżki, kierowane do dwóch różnych grup kobiet:

  • RESTART – powstała dla kobiet na początku swojej ścieżki do IT. Ma na celu umocnienie uczestniczek w podjętej decyzji, a także dodanie wiary we własne możliwości. Adresowana do kobiet, które już wykonały pierwszy krok w drodze do przebranżowienia.
  • UPGRADE – powstała dla kobiet, które pracują w IT i posiadają kilkuletnie doświadczenie. Adresowana do kobiet, które pragną podnieść swoje kompetencje, zdobyć nowe umiejętności, jak również zdolność kierowania swoją karierą tak, aby wspiąć się na szczyt. Ta ścieżka ma na celu, pokazać im możliwości rozwoju oraz zachęcić do obejmowania coraz wyższych stanowisk.

Brzmi ciekawie? Nie zwlekaj – zapisz się już dziś!

Warsztaty, debaty i prelegentki

W programie jest panel dyskusyjny „I did it!„, w którym trzy kobiety, które pokonały bariery, zdobyły nowe kompetencje i zmieniły swoją ścieżkę kariery – opowiedzą o swojej drodze do IT. Panel poprowadzi Agnieszka Czmyr-Kaczanowska, współzałożycielka Fundacji i portalu www.mamopracuj.pl.

W trakcie wydarzenia wystąpią między innymi liderki branży IT, które pracują dla najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku. Kobiety, które się przebranżowiły, a także ekspertki od motywacji i procesów rekrutacyjnych. Spotkania te pokażą, jak ciekawą i różnorodną branżą jest IT.

Konferencja będzie obfitować również w warsztaty, podczas których uczestniczki zdobędą nowe umiejętności i wiedzę. Sesje speed mentoringowe to doskonała okazja by dowiedzieć się więcej o pracy na danych stanowiskach w IT. Ponadto zaplanowano Strefę Expo, w której uczestniczki będą mogły poznać lepiej pracodawców, porozmawiać z rekruterami i poznać aktualne oferty pracy.

Tak, zapisuję się!

Szczegóły wydarzenia

Organizatorem Dnia Kariery Kobiety w IT jest Future Collars – nowoczesna szkoła programowania i kompetencji cyfrowych online.

Dzień Kariery Kobiety w IT zaplanowano na 8 grudnia 2021 roku. Jest darmowe, odbędzie się poprzez platformę Hopin. Aby wziąć udział wymagana jest wcześniejsza rejestracja! Atutem wydarzenia online jest to, że nie stanowi ono żadnej bariery i mogą wziąć w nim udział wszystkie osoby zainteresowane branżą IT, niezależnie od tego gdzie się znajdują.

Dlaczego warto?

„Chcemy zainspirować uczestniczki do świadomego kształtowania swojej kariery oraz dodać im odwagi do obejmowania coraz wyższych stanowisk, ponieważ wiemy, że kobiety często nie wierzą w siebie i nie aplikują na stanowiska, do których mają potrzebne kwalifikacje.

To ogromna strata nie tylko dla nich samych, ale również dla zespołów i pracowników, którzy mogliby czerpać z ich cennego doświadczenia i wiedzy.” – mówią Beata Jarosz i Joanna Pruszyńska-Witkowska, inicjatorki Dnia Kariery Kobiety w IT i kampanii Woman Update.

Biorę udział!

Zapraszamy serdecznie!

Mamo Pracuj objęło konferencję Dzień Kariery Kobiety w IT patronatem medialnym.

Zdjęcie: Future Collars

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Mama bliźniaków, studentka pedagogiki, żona. W wolnych chwilach poświęca się wszystkiemu co kreatywne, celebruje picie kawy, zachwyca się pięknem otaczającego świata.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie