Czego szukasz

Dobre spacerówki w atrakcyjnej cenie – poznaj markę Espiro

Wózek dla dziecka jest jednym z największych wydatków związany z wyprawką maluszka. Jednak jest niezbędny, więc zakupu nie unikniemy. Na szczęście są marki, które łączą w sobie jakość, trwałość i estetykę, czego przykładem jest Espiro.


Wybór wózka to niełatwe zadanie – musimy znaleźć taki, który będzie wygodny zarówno dla dziecka, jak i dla nas. Wózek ma być praktyczny, łatwo się składać, być lekki i trwały. Nie zapominajmy też o cenie. Nie każdy może pozwolić sobie na kupno spacerówki za kilka tysięcy złotych. Warto zatem brać pod uwagę kompromisy, a tym samym szukać bezpiecznego i funkcjonalnego wózka z niższej półki cenowej.

Dlaczego wózki Espiro?

Czołową marką wychodzącą naprzeciw rodzicom, którzy nie chcą za wózek płacić horrendalnych kwot, jest Espiro. Producent działa na rynku już od 25 lat i dał się poznać jako firma solidna. Corocznie na polskich drogach możemy zobaczyć tysiące wózków tej marki, co doskonale obrazuje, jak dużym zaufaniem cieszą się produkty Espiro.

Wszystkie modele zaprojektowano z najwyższą starannością. Zanim nowe propozycje trafią do polskich i europejskich sklepów, są dokładnie testowane. Wszystkie projekty powstają na podstawie głównych światowych trendów, a równocześnie ich cena jest znacznie atrakcyjniejsza niż wózków innych marek. Wózki Espiro kupimy już za kilkaset złotych.

Wybieramy spacerówkę Espiro — dobierz wózek do miejsca zamieszkania

Oferta Espiro obejmuje zarówno wózki wielofunkcyjne 2w1 i 3w1, jak i spacerówki i to na nich się dzisiaj skoncentrujemy. Kiedy nasz maluszek chce coraz bardziej poznawać świat na siedząco i trudno go ułożyć w gondoli, jest to jasny sygnał, że trzeba wymienić wózek. Zanim jednak wybierzemy konkretny model, powinniśmy się zastanowić, jakie dokładnie są nasze potrzeby i jaki jest nasz styl życia. Od tego zależy m.in. to, na jakich kołach będziemy się skupiać. Do wyboru są koła piankowe i pompowane.

Na wsi i terenach podmiejskich nie zawsze są proste chodniki i betonowe drogi. Znacznie częściej trzeba poruszać się po drogach kamienistych lub szutrowych, a wtedy rewelacyjnie sprawdzają się koła pompowane, jak Espiro Sonic Air. Natomiast kiedy mieszkamy w mieście, będziemy jeździć po prostej i gładkiej nawierzchni, wygodne będą lekkie koła piankowe. Znajdziemy je w takich modelach jak Espiro Magic i Espiro Energy.


Zwróć uwagę na składanie i przechowywanie

Jeżeli mieszkamy w domu, to najpewniej mamy tyle miejsca, by wózek stał rozłożony. Natomiast w małym mieszkaniu, gdzie przestrzeń jest ograniczona, lepiej wózek składać. Zakładając, że po spacerze będziemy wózek składać, skupmy się na modelach, w których stelaż można postawić. Sprawdzi się na przykład Espiro Sonic. Z kolei mając mały samochód z niewielkim bagażnikiem, sięgnijmy po model kompaktowy. I tutaj z pomocą przychodzi spacerówka Espiro Axel. Wszystkie wymienione propozycje są lekkie i dobrze się je prowadzi, a konkretny wózek wybierzemy po tym, jak dokładnie przeanalizujemy nasze potrzeby.

Materiał powstał we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcie: partnera portalu.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie