Czego szukasz

Dlaczego warto zainwestować w program kadrowo-płacowy?

Praca związana z „ręcznym” wypełnianiem dokumentów jest naprawdę czasochłonna. Na szczęście rozwój technologii pozwolił na stworzenie specjalnych programów kadrowo-płacowych. Ich zadaniem jest przyspieszenie pracy kadr.

młoda kobieta siedzi nad rachunkami

Kadry musza działać!

Dział kadr i płac musi pilnować m.in. poprawności w dokumentacji czy naliczać wypłaty. Wszystko zgodnie z aktualnymi przepisami Kodeksu Pracy. Z całą pewnością wszystkie te kwestie muszą pracować bez zarzutu – błyskawicznie i bezbłędnie. Dzięki programowi kadrowo-płacowemu Aga wszystkie te działania są zautomatyzowane. To pozwala Twoim kadrom działać jeszcze wydajniej.

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Dział kadr to miejsce, w którym przechowywane są wszystkie wrażliwe dane pracowników od informacji o zarobkach, przez przebieg zatrudnienia, aż do wszystkich informacji osobowych. Jednym zdaniem oprogramowanie powinno być bezpieczne. Program kadrowo-płacowy Aga jest zgodny ze wszystkimi standardami RODO, więc to dobre rozwiązanie dla twojej firmy!

Zawsze na czas

Oprogramowanie kadrowo-płacowe pozwala działać terminowo i zautomatyzować pracę. Program automatycznie nalicza płacę dla Twoich ludzi, a wszystko to wynika z prowadzenia ewidencji czasu pracy. Narzędzie pozwala kadrom na sprawne naliczenie stawki urlopowej, chorobowej i macierzyńskiej. Warto wspomnieć o tym, że dzięki oprogramowaniu nie tylko łatwiej dotrzymać terminów związanych z wypłatą wynagrodzenia ale też wysłania deklaracji i formularzy do ZUSu. Narzędzie da znać jeśli pracownik popełni błąd. Dzięki temu unikniesz niepotrzebnego stresu i korekty dokumentów.

Łatwa obsługa, przyjemna praca

Nie tylko jeśli chodzi o wynagrodzenia i dokumenty. Mowa o przystępności oprogramowania. Każdy jest w stanie poradzić sobie z obsługą programu kadrowo-płacowego Aga. Ten wyróżnia się na tle innych intuicyjnym i minimalistycznym interfejsem. Dzięki temu twoi pracownicy nie będą zastanawiać się godzinami gdzie jest opcja, której akurat szukają. To oszczędność czasu! Wszystkie programy z linii Stramsoft PCBiznes są intuicyjne i co ważne można między nimi eksportować dane płacowe.

Program nie zapomina, on przypomina!

W natłoku obowiązków może zdarzyć się, że pracownik kadr przeoczy termin, gdy komuś z zatrudnionych kończy się umowa czy termin badań lekarskich. Program kadrowo-płacowy Aga przypomni o tym powiadomieniem. To wielkie ułatwienie, ponieważ kadry nie muszą tego już „ręcznie” sprawdzać.

Jak się przekonać? Sprawdź program za darmo!

Streamsoft umożliwia korzystanie z oprogramowania linii PCBiznes przez 60 dni zupełnie za darmo. Dzięki temu przekonasz się, że warto inwestować w nowe – lepsze rozwiązania!

Materiał powstał we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcie: fotolia.com

<
Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie