Czego szukasz

Dlaczego warto wziąć udział w Wiosennej Akademii Możliwości?

Jesteś młodą mamą, a Twoja pociecha nie skończyła jeszcze trzeciego roku życia? Czujesz, że już zbyt długo jesteś poza rynkiem pracy? Obawiasz się, że powrót do aktywności zawodowej może być wielkim wyzwaniem, a masz potrzebę realizacji swoich pasji i umiejętności? W takim razie Wiosenna Akademia Możliwości jest dla Ciebie. Wystarczy, że się zgłosisz na spotkanie, a otrzymasz bardzo duże wsparcie w możliwości powrotu na rynek pracy.

ręce osoby pracującej na laptopie

Wiosenna Akademia Możliwości

Jesteś niepracującym rodzicem dziecka poniżej 3 roku życia? Chcesz wrócić na rynek pracy? Chcesz zdobyć nowe umiejętności?
Stowarzyszenie Wiosna pomoże Ci wrócić do aktywności zawodowej! Weź udział w Wiosennej Akademii Możliwości!

Już 25 sierpnia w piątek o godz.10.00 w Centrum Obywatelskim na ul. Reymonta 20 w Krakowie (budynek Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana, I piętro) organizatorzy zapraszają na spotkanie informacyjne połączone ze szkoleniem rekrutacyjnym.

Co to jest?

Jest to projekt rynku pracy, w ramach którego organizowane są specjalistyczne szkolenia, płatne staże, warsztaty i wiele więcej! Na takim szkoleniu dowiesz się jak rekrutują duże firmy.

Dla kogo?

Ogromne zapotrzebowanie na aktywizację zawodową młodych rodziców z Małopolski sprawiło, że Stowarzyszenie Wiosna postanowiło wyjść naprzeciw tym potrzebom i rozszerzyć projekt o kolejną grupę docelową – młodych, niepracujących rodziców (18-29 lat) opiekujących się dziećmi do lat 3.

Co otrzymasz?

Uwzględniając wszystkie potrzeby uczestników wraz z doradcą zawodowym przygotowywany został plan aktywizacji zawodowej. Przy wsparciu pośrednika pracy i wspomnianego wcześniej doradcy zawodowego opracowywana jest indywidualna ścieżka rozwoju uczestnika. Biorący udział w projekcie mogą skorzystać z różnych form wsparcia. W ofercie są staże od 3 do 5 miesięcy lub specjalistyczne szkolenia (księgowe, graficzne, językowe, komputerowe, prawo jazdy) z perspektywą zatrudnienia.

Więcej możesz dowiedzieć się na spotkaniu, które podzielone będzie na część informacyjną oraz na część praktyczno-rekrutacyjną.

Inicjatorem projektu jest?

Stowarzyszenie Wiosna – lider wśród organizacji pozarządowych, organizator ogólnopolskich programów społecznych, takich jak Szlachetna Paczka czy Akademia Przyszłości. Do tej pory Wiosna zrealizowała trzy duże projekty aktywizacji zawodowej, w których pomogła osobom wchodzącym lub powracającym na rynek pracy przełamać bariery długotrwałego bezrobocia, niepełnosprawności czy wieku.

Chcesz wziąć udział?

Do 18 sierpnia możesz zgłosić swój udział w spotkaniu pisząc na adres: [email protected] lub dzwoniąc pod numer telefonu 783 430 102.

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową, pocztą tradycyjną lub stacjonarnie, w biurze Stowarzyszenia WIOSNA (ul. Berka Joselewicza 21, 31-031 Kraków) do końca sierpnia.

Wiosenna Akademia Możliwości
http://rynekpracy.wiosna.org.pl/akademia
Tel. 783 430 102
E-mail: [email protected]

Projekt jest realizowany w ramach Inicjatywy na Rzecz Zatrudnienia Ludzi Młodych.

Jeśli nie masz z kim zostawić dziecka możesz zabrać je ze sobą! W czasie spotkania gwarantujemy kącik animacyjny dla dzieci 🙂

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie