Czego szukasz

Dlaczego warto wziąć udział w #17 edycji Wielkiej Wymiany Kontaktów?

Wielka Wymiana Kontaktów to cykliczne spotkania networkingowe, oparte na budowaniu relacji i solidnej dawce wiedzy przekazywana przez zaproszonych gości. Spotkania WWK odbywają średnio raz na kwartał w 14 dużych miastach w Polsce i właśnie zaczęła się ich kolejna,17 już edycja.

 • Ewa Moskalik - Pieper - 26/09/2017

Co da Ci WWK?

Spotkania Wielkiej Wymiany Kontaktów mają na celu skupienie w jednym czasie i w jednym miejscu jak największą ilość osób chcących wymienić się kontaktami, ale nie tylko.

To również okazja do zdobycia dużej dawki wiedzy biznesowej, zarówno na scenie, jak i w kuluarach imprezy. Na WWK masz szansę poznać nie tylko swoich potencjalnych partnerów w biznesie, ale również nawiązać sieć trwałych relacji z ludźmi, zainspirować się i osiągnąć upragnione cele.

Hasłem przewodnim 17 edycji Wielkiej Wymiany Kontaktów  jest #Sztuka w #Biznesie stąd organizatorzy zadbali o artystyczną oprawę spotkań, nagrody od partnerów oraz świeżą kawę.

Ocieplić relacje

W spotkaniach WWK bierze udział średnio 80 -120 Przedsiębiorców i w zależności od miasta jest to 70% kobiet i 30% mężczyzn. Luźna atmosfera spotkań sprawia, że nie tylko dochodzi do wymiany kontaktów, ale również do nawiązania ciepłych i trwałych relacji biznesowych.

Nie musisz należeć do żadnego klubu, żeby wziąć udział w wydarzeniu. Nie musisz też obawiać się, że ktoś będzie Ci próbował coś sprzedać ze sceny podczas wydarzenia.

Ze względu na charakter wydarzenia i dbałość o wysokie jego standardy wszystkie spotkania odbywają się w  4**** hotelach.

Sprawdź czy w Twoim mieście odbędzie się Wielka Wymiana Kontaktów i może Ty będziesz miała szansę na profesjonalną wymianę kontaktów biznesowych, które przyniosą Ci korzyści w postaci realizacji Twoich projektów i wytyczonych celów.

Kalendarz spotkań

Warszawa 27.09

Gdańsk 3.10

Łódź 4.10

Wrocław 10.10

Kraków 11.10

Katowice 17.10

Opole 25.10

Szczecin 26.10

Białystok 30.10

Gośćmi specjalnymi  będą m.in. Patrycja Załug, Izabel Krejca – Pawski, Marcin Kozerawski, Ewa Wilmanowicz, Piotr Majewski, Maciej Stępa, Celestyn D. Osiak, Joanna Ceplin, Izabela Makosz, Fryderyk Karzełek, Barbara Lech, Anna Kupisz, Jerzy Zientkowski, dr Janusz Kozłowski, Tomasz Słodki.

Program na WWK

 • „Jak napisać i wydać własną książkę?” – Patrycja Załug,
 • „Elastyczne Zarządzanie Czasem: poznaj 5 kroków do pełnej skuteczności w codziennym działaniu” – Iza Krejca – Pawski,
 • „Masz tylko jedno życie – zrób z niego arcydzieło” – Marcin Kozerawski,
 • „Twoja reputacja – fundament sukcesu w biznesie” – Ewa Wilmowicz,
 • „Najpotężniejsze narzędzie sprzedażowe – Prawda” – Maciej Sępa,
 • „4 kroki, które pozwolą Ci wypromować dowolną ideę” – Piort Majewski,
 • „Kilka (z wielu) Złotych Zasad Przywództwa wg Jaohna Maxwella – jak stać sie liderem, za którym idą ludzie?” – Andrzej Maciejewski,
 • „Pokochaj sprzedawanie, czyli jak odnieść w biznesie” – Kasia Malinowska,
 • „Czas to pieniądz” – Celestyna D. Osiak,
 • „Twoja marka Online – 5 sposobów jak dotrzeć do klienta” – Joanna Ceplin,
 • „co spowalnia rozwój Twojego biznesu i dlaczego? – praktyczne wskazówki i case study” – Izabela Makosz,
 • „Nowoczesne sposoby inwestowania w nieruchomości” – Mariusz Pokrzywa,
 • „Dress-code w biznesie” – Barbara Lech,
 • „Pieniądze są sexy – jak stworzyć swoje wymarzone życie w oparciu o heksagon szczęścia?” – Fryderyk Karzełek.

Szczegółowy program, terminy i lokalizacje WWK w każdym z miast >>>

Zdjęcia: Organizatora WWK, Pixabay.com

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Ewa Moskalik - Pieper
Redaktor portalu Mamo Pracuj. Prywatnie spełniona, pełnoetatowa mama dwóch wspaniałych synów i żona, starająca się znaleźć swój patent na work - life balance. Absolwentka UJ. Miłośniczka kina, muzyki i książek.
Podyskutuj

Mama robi kurs wirtualnej asystentki – czyli o tym, jak pracować nie wychodząc z domu

Albo wychodząc i pracując tam gdzie chcesz :) Cieszy mnie myśl, że mogę jechać w ukochany Beskid zabierając laptopa i robić to co lubię, a potem pójść z dziećmi w góry - Czy możliwa jest praca zdalna jeśli nie jesteś grafikiem, programistą ani blogerką? Oczywiście!
 • Ewa Wczelik - 12/08/2019
kobieta pracuje z domu na laptopie

Dylematy mamy i taty

Końcówka urlopu macierzyńskiego plus Przedszkolak na pokładzie. Pojawiają się pierwsze pytania i dylematy. Wracać do pracy? Zostawić Mrówkę z… tylko z kim? Niania? Żłobek?!

Żłobek odpada na starcie – nie jestem przekonana do tego typu opieki. Szukam “cioci” na etat. Robię research, trzeba sprawdzić jakie obecnie panują stawki. Szybka kalkulacja i niemały szok – braknie pensji! Nawet na waciki nie zostanie… Co teraz? Wieczorna rozmowa z mężem. Biała kartka: zaczynamy wypisywać plusy i minusy. Wreszcie jest decyzja! Mama idzie na wychowawczy.

Kamień z serca. Najgorszy jest brak decyzji, a tu jeden wieczór i już jest. Uff… Ale i tysiące myśli bombardują mi głowę. Czy aby na pewno finansowo damy radę? Czy pojedziemy na wakacje w przyszłym roku? Czy będę musiała przerwać treningi? A jeśli nam braknie na podstawowe rzeczy?

Może udałoby się znaleźć pracę, którą mogę wykonywać z domu? Taką, gdzie sama ustalę co będę robić i ile godzin na to poświęcę. Dzięki której nie będzie problemem zająć się chorym Przedszkolakiem gdy będzie taka potrzeba. Po naszym pierwszym sezonie przedszkolnym wiem, że tamtejsze prezenty to nie tylko laurki, ale i glut po kostki. Katar potrafi przerodzić się w istną walkę pod hasłem “oby tylko nie opadło na oskrzela” itd.

Kurs na szerokie wody – czyli jak znalazłam kurs wirtualnej asystentki

Pierwsza myśl: chyba nie ma takiej pracy, którą mogłabym wykonywać tylko zdalnie. Nie jestem grafikiem, programistą, blogerką itp. Zaczynam ponownie przeszukiwać internet i trafiam na informację: kurs wirtualnej asystentki na mamopracuj.pl. Czytam z wypiekami na twarzy. Nie muszę być programistą, ani grafikiem. Uff. Trochę rzeczy już potrafię. Rozmową z drugą połówką – wchodzimy w to. Idę na kurs – nie wychodząc! 🙂

Pierwsza lekcja z mentorką daje dużo nadziei. Dziewczyny współkursantki – fantastyczne. Jest moc! Lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu wieczorami. Nawet kiedy moja Mrówka Z. się obudzi i w te pędy biegnę, by ją ululać, to nasze wirtualne spotkania są nagrywane i mogę do nich wrócić, kiedy tylko mam taką możliwość. Oprócz lekcji codziennie komunikujemy się na ​slacku​. Wymieniamy się wrażeniami, dzielimy naszymi pracami oczekując nie tylko konstruktywnej krytyki, ale i wsparcia czy pochwały. Czuję, że nabieram wiatru w żagle. Poznaję nowe rzeczy. Chłonę, ile tylko mój zmęczony i niewyspany mózg przyjmie 🙂 Idzie nowe!

Praca zdalna na końcu świata

Pisząc ten wpis jestem w “Chacie na końcu świata” w Beskidzie Niskim. Mrówka Z. drzemie w wózku, Przedszkolak ze swym najlepszym Tatą odkrywa dziką roślinność i robactwo wszelkiej maści, a ja? Ja siedzę w chacie na werandzie z kubkiem herbaty i laptopem na kolanach. Delektuję się zapachem lasu, trawy i kwiatów. Słucham jak świergolą ptaszki, odganiam upierdliwe muchy i podnosząc wzrok znad ekranu cieszę się widokiem gór. Spoglądam z ciekawością na krążącego po niebie myszołowa.

Można być realną mamą – zajmującą się dzieckiem i wirtualną asystentką, która rozwija się zawodowo.

Tak wyobrażam sobie moją przyszłą pracę: robię to co chcę i lubię, tam gdzie chcę – oczywiście jeśli tylko mam dostęp do internetu 🙂 Cieszy mnie myśl, że mogę jechać w ukochany Beskid zabierając laptopa i robić to, co lubię zawodowo, a potem pójść z dziećmi w góry. Cieszę się na myśl, że będę z Mrówką Z., że będę mogła lepiej zająć się Przedszkolakiem, jeśli zostanie w domu. Czuję po prostu wolność. Wcześniej drżałam na samą myśl, że jedno czy drugie dziecko choruje, a ja muszę powiedzieć szefowi, że znowu (!) mnie nie będzie przez dwa tygodnie… To już za mną, a kolejne wyzwania przede mną.

Ok, ale WA to nie cukiereczki, górki, ptaszki itd. To jest praca. Tak samo wartościowa jak etat, do której również trzeba się przygotowywać, doszkalać, pracować nad sobą i marką. Nawet więcej: jesteś sam sobie sterem, żeglarzem i okrętem. W którą stronę popłyniesz, taki cel osiągniesz. A zadbany okręt pomoże dobić do celu.

Chcesz poznać inne historie kobiet, które odmieniły swoje życie zawodowe? Przczytaj:

Powodzenia!

Zdjęcie: Pixabay.com

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Ewa Wczelik
Zawodowo wirtualna asystentka w twojaprawareka.pl. Swoją pracą pomaga przedsiębiorcom odzyskać ważny dla nich czas, aby mogli skupić się na swoim sukcesie. Prywatnie żona przewodnika beskidzkiego, mama dwojga małych odkrywców pragnąca pokazać im świat. Choć w biegu, łapie wolne chwile zaczytując się w literaturze z okresu II wojny światowej, smakuje w kuchni indyjskiej, a bywa że i coś "zaszyje" na maszynie do szycia. Najbardziej odpoczywa w Beskidzie Niskim.

Pomóż stanąć na własnych nogach – zdecyduj kto wygra 30 tysięcy na rozwój biznesu!

Kto wygra 30 tysięcy na rozwój swojego produktu i biznesu? Zdecyduj i zagłosuj. Konkurs Stań na własnych nogach, właśnie wszedł w 2 etap - głosowania na jeden z wybranych 50 zgłoszeń. Zobacz wybrane produkty i oddaj swój głos! Głosowanie trwa do 5 września, a każda klubowiczka Rossmann może oddać tylko 1 głos!
 • Joanna Gotfryd - 01/08/2019
sofa, nogi kobiety i laptop na kolanach - plakat zapowiadający akcję Rossmanna

Stań na własnych nogach – prawie 500 zgłoszeń!

Konkurs Stań na własnych nogach, to akcja, którą organizujemy wspólnie z firmą Rossmann. Od 15 czerwca do 20 lipca można było zgłosić do konkursu swój produkt, tworzony z pasją, który ma szanse stać się biznesem i dać niezależność finansową jego twórczyni.

Do konkursu zgłoszono prawie 500 prac konkursowych! Komisja konkursowa złożona z przedstawicieli Rossmann i Fundacji Mamo Pracuj miała bardzo trudne zadanie – wybranie 50 prac, które przejdą do 2 etapu konkursu.

Wśród zgłoszonych prac było dużo zabawek – lalek, szydełkowanych misiów oraz książeczek. Sporo zgłoszeń dotyczyło akcesoriów dla dzieci – kocyków, wielorazowych pieluszek, personalizowanych przedmiotów czy produktów idealnych na prezent, np. z okazji urodzenia dziecka.

Przedsiębiorcze i twórcze kobiety do konkursu zgłosiły także ręcznie robione kosmetyki – szampony, mydła i kremy – bez konserwantów, na bazie naturalnych składników.

Nie zabrakło także artykułów dla domu – ozdobnych bibelotów, naturalnych świec i dekoracyjnych przedmiotów.

Wśród zgłoszonych prac była też odzież i akcesoria modowe, a także akcesoria wpisujące się w trend zero waste – wielorazowe artykuły higieniczne i zamienniki jednorazowych foliówek na zakupy.

Zobacz jakie produkty znalazły się w 2 etapie konkursu! >>

Głosowanie na najlepszy produkt

Teraz klubowicze Rossmann mogą zagłosować na najlepszy – ich zdaniem – produkt.

Głosowanie potrwa od 1 sierpnia do 5 września. Każdy klubowicz Rossmann może zagłosować tylko jeden raz, dlatego warto starannie przejrzeć wybrane do 2 etapu prace.

Zwycięzców, którzy otrzymają nagrody – pierwszą – 30 tysięcy złotych, oraz drugą i trzecią – odpowiednio – 20 i 10 tysięcy – poznamy już 10 września.

Zagłosuj, pomóż stanąć na własnych nogach! >>>

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Joanna Gotfryd
Współzałożycielka portalu Mamo Pracuj, absolwentka UEK, z doświadczeniem zawodowym w dużym biznesie. Mama dwóch rozbrykanych dziewczynek. Pasjonatka górskich wycieczek i Italii w każdej postaci. Marzy o dalekich podróżach i zdobyciu Korony Gór Polski.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie

Może Cię zainteresować także:

Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail