Czego szukasz

Dlaczego, pracując w social mediach, warto znać i korzystać z NapoleonCat?

Zawodowo zajmujesz się mediami społecznościowymi? Prowadzisz profile, angażujesz społeczność, analizujesz zasięgi i tworzysz raporty? Na pewno szukasz sposobu na usprawnienie i uprzyjemnienie codziennej pracy. Poznaj NapoleonCat – narzędzie o wyjątkowych funkcjonalnościach!

NapoleonCat

Zautomatyzuj odpowiedzi na reakcje fanów i usprawnij przygotowywanie postów, analizuj

NapoleonCat to przede wszystkim narzędzie do zarządzania komunikacją w social mediach. W jednym miejscu znajdziesz i odpowiesz na wszystkie wiadomości prywatne, komentarze, opinie otrzymywane na niemal wszystkich swoich profilach społecznościowych.

Ale to nie wszystko! Możesz także planować i publikować posty, analizować wyniki własnych działań, jak i działań konkurencji oraz przygotowywać raporty. Moduł automatycznej moderacji komentarzy spod postów (reklamowych i organicznych) na Facebooku i Instagramie, pozwoli Ci nie tylko skrócić czas odpowiedzi ale przede wszystkim zwiększyć sprzedaż dzięki automatycznej obsłudze klienta. Ok, ale po kolei.

  • Po pierwsze, Social Media Inbox pozwoli Ci zaoszczędzić nawet 66% czasu, który wcześnie poświęcałaś na angażowanie społeczności. W jednym miejscu możesz śledzić i odpowiadać na komentarze pod postami sponsorowanymi na Facebooku i Instagramie. Dotyczy to także na wiadomości prywatnych na Instagramie.
    Chcesz trzymać rękę na pulsie w kwestii recenzji pozostawianych w najpopularniejszej wyszukiwarce na świecie? Dzięki Social Media Index możesz obserwować recenzje na lokalizacjach Google Maps i odpowiadać na nie. NapoleonCat ułatwia również wypracowywanie standardów obsługi klienta z partnerem zewnętrznym albo w ramach zespołu w Twojej firmie czy agencji.
  • Po drugie, Automatyzacja ułatwia nawiązywanie relacji z obserwującymi i fanami. Jednocześnie gwarantuje sporą oszczędność czasu na niezbędnych działaniach w mediach społecznościowych. Możesz ukrywać lub usuwać komentarze, a także odpowiadać na nie. Opierając się na słowach kluczowych, typie interakcji lub okresie, w którym zareagował internauta. Funkcjonalność do automatyzowania działań pozwoli Ci też zawiadamiać współpracowników o konieczności zareagowania na aktywności komentujących. Jest też szczególnie ważna, jeżeli obsługę klienta prowadzisz głównie za pomocą social media. Dzięki NapoleonCat komentarze możesz automatycznie przekierowywać do wiadomości prywatnych i udzielać automatycznych odpowiedzi na często zadawane pytania. Takie jak: numer telefonu restauracji albo godziny pracy fryzjera. Masz także możliwość ustawienia automatycznej odpowiedzi, wysyłanej po zakończeniu przez Ciebie dnia pracy. Dzięki temu możesz powiadomić użytkownika, że odpowiedzi na skomplikowane pytanie może spodziewać się kolejnego dnia.
 ncautomoderacja Napoleoncat
  • Po trzecie, Publikator, dzięki któremu od razu zaplanujesz i dodasz posty na różne platformy. W NapoleonCat w jednym miejscu możesz stworzyć posty, które szybko zamieścisz na Facebooku, Instagramie, Twitterze, LinkedIn i w Google Moja Firma. Intuicyjny dashboard pozwala na tworzenie postów dopasowanych do wymogów wszystkich rodzajów social media, np. uwzględnia odmienne proporcje zdjęć. Funkcjonalność ułatwia także zaplanowanie publikacji treści – do dyspozycji masz wygodny kalendarz. Możesz także innym członkom zespołu przydzielać zadania związane z publikacją treści. Analiza wcześniejszych postów sprawi, że kolejne wpisy pozwolą Ci na zwiększenie konwersji. Sprawdź, jakie wcześniej opublikowane treści wpłynęły np. na zwiększenie sprzedaży. Monitoruj zasięgi i zaangażowanie pod względem godzin i dni tygodnia. Co warte zauważenia, NapoleonCat jest partnerem biznesowym Facebooka.
podgląd postu Napoleolcast

Analizuj działania w mediach społecznościowych i dziel się danymi

W NapoleonCat możesz śledzić i analizować dane z własnych profili i stron na różnych portalach społecznościowych w wybranym okresie. Możesz poznać najważniejsze dane dotyczące profili na portalach Facebook, YouTube, Twitter, Instagram i LinkedIn. Analiza jest przedstawiona przejrzyście w formie wykresów i map. Dzięki niej możesz dowiedzieć się m.in. kiedy i gdzie warto publikować posty. Ponadto dowiesz się jaki content wywołuje oczekiwaną konwersję, kim są Twoi odbiorcy. W panelu analitycznym łatwo zobaczysz, co działa, a co nie – i na bieżąco będziesz mógł dostosowywać strategię. Co więcej, masz możliwość analizowania działań swojej konkurencji, monitorowania branżowych trendów i porównywania wyników w czasie rzeczywistym.

A na koniec dnia, tygodnia, miesiąca… automatycznie wygenerujesz i prześlesz raporty ze statystykami social media dopasowanymi do potrzeb odbiorcy w pliku PDF. Stworzysz szczegółowe raporty dla Facebooka, Instagrama i Twittera nawet w ciągu 2 minut. Możesz to zrobić zarówno dla profili własnych, jak i konkurencji, z analizą porównawczą wyników.

raporty Napoleoncat

Dlaczego warto zdecydować się na narzędzie NapoleonCat?

Odpowiedź jest prosta: bo to wyjątkowe narzędzie, dzięki któremu zaoszczędzisz mnóstwo czasu! W jednym miejscu możesz zoptymalizować swoje działania marketingowe i obsługę klienta w wielu różnych kanałach społecznościowych. Narzędzie można z całą pewnością nazwać asystentem do spraw social media. Ponieważ znacznie wpływa na przyjemność i szybkość pracy każdego, kto zawodowo zajmuje się Facebookiem czy Instagramem.

NapoleonCat przydaje się m.in. freelancerom, właścicielom małych i średnich firm oraz agencjom marketingowym. Wśród klientów NapoleonCat znajdziemy również duże firmy, jak Biedronka, CCC czy Play. Te firmy integrują narzędzie ze swoją obsługą klienta, podnosząc w ten sposób jej jakość. Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź stronę https://napoleoncat.com/pl/!

Artykuł powstał we współpracy z partnerem portalu.

Grafik partnera portalu.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie