Czego szukasz

Czym zajmuje się front-end-developer? Przyjdź na spotkanie i sprawdź!

We współpracy ze Szkołą Programowania Akademia 108 zapraszamy na kolejne spotkania przygotowane z myślą o mamach, które chciałyby bliżej poznać zawód programisty, a raczej programistki. Dwie lokalizacje: Warszawa oraz Kraków. Zatem zanim zdecydujesz się rzucić wszystko i zaczniesz programować, albo zanim powiesz „to nie dla mnie”, przyjdź, spróbuj, zapytaj o co w tym wszystkim chodzi. Spotkanie ma charakter warsztatowy, w niewielkiej grupie. Wstęp bezpłatny. Obowiązuje rejestracja.

Notatki, laptop w czasie warsztatów programowania

#codeveningMamo!

#Mamo pracuj w IT i Szkoła Programowania Akademia108 zapraszają na niezwykłe spotkanie towarzysko – technologiczne #codeveningMamo!

Podczas spotkania, wspólnie z Mentorami Akademii 108, rozwiążesz jedno z typowych zadań, z którym na co dzień  spotykają się front-end developerzy. Zobaczysz też na czym polega ich praca oraz poznasz osoby, które zajmują się programowaniem nawet 20 lat 🙂

Możesz pytać o co tylko chcesz, spróbować i przekonać się „o co w tym programowaniu chodzi”.

Dlaczego warto?

Projekt #MamoParcujwIT powstał po to, aby pokazać wszelkie możliwe ścieżki rozwoju w branży IT. Jeśli rozważasz dalsze kształcenie się w tym temacie, albo postanowiłaś zmienić swoje życie o sto osiemdziesiąt stopni i już wiesz, że to TWÓJ kierunek, to koniecznie weź udział w spotkaniu. Po prostu zacznij!

Do wyboru mamy dla Was dwie lokalizacje: Warszawa oraz Kraków.

A może jeszcze nie wiem o co chodzi z tym projektem? Zobacz koniecznie dlaczego to robimy idołącz do naszej grupy na FB – zapraszamy!

Co, gdzie i jak ?

Spotkanie jest bezpłatne, ale konieczna jest rezerwacja miejsca. Liczba miejsc bardzo ograniczona. Nie zwlekaj!

1. #codeveningMamo! – Warszawa 25 stycznia 20017 – 17:00 do 19:00

Miejsce spotkania: centrum Warszawy ul. Piękna 24/26A – I piętro, sala „Średnia”

Aby się zapisać na spotkanie w Warszawie, kliknij tutaj >

2. #codeveningMamo! – Kraków 26 stycznia 2017 – 17:00 do 19:00

Miejsce: ul. Mostowa 6/13 (II piętro)

Aby się zapisać na spotkanie w Krakowie, kliknij tutaj >

Co jest potrzebne aby w pełni skorzystać ze spotkania?

  1. Zabierz ze sobą laptopa (min. wymagania to Windows 7, OSX, lub Linux, jeśli potrafisz go opanować :),
  2. Zainstaluj edytor BRACKETS i dwa pluginy do niego – tj. EMMET i CUSTOM WORK. Poprawnie skonfigurowany edytor jest konieczny do udziału w warsztatach.

Do zobaczenia!

Akademia 108

Kilka słów o Akademii 108

„Akademia 108 to szkoła programowania. Na prowadzonych przez nas kursach metodą bootcamp studenci w kilka tygodni zdobywają umiejętności praktyczne pozwalające na rozpoczęcie pracy jako programista. Stawiamy na naukę programowania poprzez praktykę i realizację zadań, z którymi programista może na co dzień spotkać się w swojej pracy. Programowanie, to także nasza pasja, którą dzielimy z naszymi studentami. Jesteśmy pewni, że połączenie umiejętności programowania i pasji jest idealnym sposobem na znalezienie pracy w branży IT, w której zapotrzebowanie na specjalistów ciągle rośnie”.

Zdjęcie: Piotr Mleczko

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie