Czego szukasz

Czy trzeba się znać na IT aby pracować w branży IT? Warsztat dla Mam

Bardzo często takie pytanie pada z ust naszych Czytelniczek. Odpowiadamy wtedy: „wcale nie” i przytaczymy historie mam, które znalazły dla siebie najlepsze miejsce pracy w branży IT, choć nie kończyły studiów programistycznych. Jeśli Ty zadajesz sobie właśnie takie pytanie, albo już wiesz, że branża IT to Twój kierunek tylko chcesz zrobić pierwszy krok – ten warsztat jest dla Ciebie! Weź udział w warsztacie dla Mam w IT, który organizujemy wspólnie z GSK IT z Poznania. Zapraszamy 25 maja br. Zapisy już trwają >

Mamy pracują w trakcie warsztatów IT w GSK w Poznaniu

Temat trzeciego warsztatu: „IT or not IT, czyli ile potrzeba wiedzy IT pracując w branży IT”. 

„Podczas spotkania będziemy chciały odczarować IT poprzez pokazanie pracy naszego zespołu. Pokażemy, że wspierając zespoły w obszarze IT wcale nie musimy mieć wyksztalcenia informatycznego czy programistycznego. W naszej pracy liczy się przede wszystkim potencjał oraz chęć do nauki i rozwoju, a wiedzę techniczną i doświadczenie po prostu zdobywamy w praktyce” – podkreśla Aleksandra Żygo, Service Manager of Quality Assurance w GSK IT.

Serdecznie zapraszamy Was na trzeci i ostatni w tej serii, warsztat dla Mam, które chcą znaleźć ciekawą pracę w branży IT.

Informacje o warsztacie:

Data: 25 maja 2017 r. 

Czas trwania: 16:00 – 18:00

Miejsce: siedziba GSK, ul. Kolorowa 6, Poznań

Warsztaty są bezpłatne. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc.

Program Warsztatów

  • Wprowadzenie o zespole SSS; Knowledge Management – co to znaczy, co to jest, do czego służy w firmie
  • Jakie role pełnimy, czym się zajmujemy, jak to się stało, że pracujemy w IT, jakie mamy wykształcenie i jak możemy je wykorzystać w swojej pracy – czyli opowieść 6 członkiń zespołu o sobie
  • Jak wygląda nasz dzień pracy? Pokazanie codziennego, zwykłego dnia pracy
  • Dlaczego warto pracować w GSK IT i kogo obecnie firma poszukuje do swoich zespołów?

Program spotkania przygotowali dla Was eksperci Quality Assurance w obszarze Self Service Solutions i osobiście poprowadzą zajęcia.

Zespół Quality Assurance, który jest częścią zespołu Self Service Solutions zajmuje się zarzadzaniem wiedzą w organizacji. Dba o to, by wiedza operacyjna w firmie nie tylko była utrzymywana przez poszczególne działy, ale również by nią zarządzano w oparciu o właściwe standardy. Wynikiem takich działań jest wiedza, która staje się narzędziem dla zespołów, które ją tworzą, ale również przyjazna finalnemu odbiorcy, który z niej korzysta. .

Zespół współpracuje z różnymi organizacjami w firmie, korzysta z różnych aplikacji i wspiera się różnymi danymi, by zapewniając utrzymanie wysokiej jakości wiedzy oferowanej w organizacji.

 Jak wziąć udział?

Jeśli już wiesz, że chcesz wziąć udział, zapisz się już dziś! Liczba miejsc ograniczona.

Bilety są dostępne pod tym linkiem >>>

Na warsztaty zapraszamy wyjątkowo bez dzieci, aby w pełni skoncentrować się na nauce.

Kto za tym stoi?

W GSK IT tworzymy środowisko wybITnych ekspertów IT, którzy na co dzień dostarczają globalne serwisy dla wszystkich oddziałów GSK. Jako część międzynarodowego koncernu farmaceutycznego, pracujemy w zróżnicowanej kulturowo, geograficznie i językowo społeczności, wspierając około 100 000 pracowników i ponad 20 000 systemów w całej firmie. Aktualnie w Poznaniu zatrudniamy ponad 500 wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Zdjęcia: własność GSK IT, pierwsze warsztaty w ramach projektu #MamoPracuj w IT >

Zdjęcie: uczestniczki pierwszego warsztatu, własność GSK IT

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie