Czego szukasz

Czy oferta komórkowa w aplikacji jest dla Ciebie? Przekonaj się!

Oferta komórkowa, którą można aktywować, modyfikować i zarządzać w aplikacji, to innowacyjny i wygodny pomysł, wprowadzony przez Orange Flex. Czym różni się od dotychczasowych rozwiązań i dlaczego warto z niego skorzystać? Wyjaśniamy.

dziewczyna z telefonem w ręce siedzi na bagażniku samochodu

Szybka rejestracja

Dotychczas rejestracja numeru wiązała się z wizytami w salonie lub w punktach sprzedaży. W Orange Flex wszelkie formalności związane z przeniesieniem lub zarejestrowaniem numeru załatwimy szybko i wygodnie w aplikacji, bez konieczności odrywania się od aktualnych zajęć.

Wystarczy pobrać aplikację Orange Flex, dostępną zarówno w App Store, jak i Google Play. Rejestracja jest szybka i przede wszystkim bezpieczna. Należy zrobić zdjęcie dokumentu tożsamości, a następnie selfie. Orange Flex porówna zdjęcia i potwierdzi, że Ty to Ty. Warto wspomnieć, że Twoje zdjęcia nie są przechowywane. To nowość na polskim rynku telekomunikacyjnym.

Niezależność i swoboda

Dzięki aplikacji Orange Flex możemy sami zdecydować, jak będzie wyglądała nasza oferta oraz dowolnie ją modyfikować. Do wyboru mamy jeden z 4 Planów, różniących się od siebie liczbą dostępnych GB. Wybór jest duży, bo zaczynamy od 25 zł miesięcznie za 15 GB, do 80 zł za 100 GB. W każdym z Planów otrzymujemy nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y na terenie Polski oraz w roamingu w Unii Europejskiej.

Dodatkowo, w Planach jest zwarty Social Pass, czyli pakiet, umożliwiający korzystanie z mediów społecznościowych oraz komunikatorów, bez zużywania dostępnego transferu danych.

W Orange Flex dostępne są również Video oraz Music Pass, pozwalające na oglądanie na smartfonie filmów i seriali oraz streamowanie muzyki bez limitu GB. Obydwa pakiety można dokupić w aplikacji jednym tapnięciem. Passy możemy swobodnie miksować ze sobą, aktywując je na dowolnie wybrany okres.

Płatności proste jak nigdy wcześniej

Orange Flex proponuje bardzo wygodną formę opłacania usług – nie jesteśmy ograniczani długoterminową umową abonamentową, nie musimy teżpamiętać o regularnych doładowaniach konta.. Płatności działają na zasadzie subskrypcji – z karty płatniczej automatycznie pobierana jest odpowiednia kwota. Jeśli natomiast chce on zrezygnować z usługi, wystarczy, że za pomocą aplikacji anuluje on subskrypcję. Jest to niezwykle proste i wygodne rozwiązanie, które pozwala na zachowanie swobody i elastyczności.

Wszystko pod ręką

Dzięki aplikacji Orange Flex (zobacz: https://flex.orange.pl/), szybko i bez problemu zarządzamy swoim kontem, możemy aktywować dodatkowe usługi i pakiety oraz wprowadzać wszelkie zmiany. Za jej pośrednictwem możemy również skontaktować się z Doradcami poprzez czat.

Obecnie, kiedy żyjemy w bardzo szybkim tempie, taka oszczędność czasu ma ogromne znaczenie. Wszystkie elementy oferty możemy kontrolować za pomocą smartfona, który każdy z nas ma pod ręką przez większą część dnia. Aplikacja Orange Flex to innowacyjne rozwiązanie, które wprowadziło na polski rynek nową jakość i znacznie usprawniło korzystanie z usług telefonii komórkowej.

Materiał powstał we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcie: partnera portalu.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie