Czego szukasz

CV SHOW – projekt teatralny dla mam

Jesteś kobietą, której życie ostatnio kręci się wokół słów „mama”, „dom”, „codzienność”? Oczekujesz potomka, już urodziłaś, a może macierzyństwo dopiero planujesz? Jesteś pomiędzy domem, a przyszłą lub obecną pracą? Szukasz nowej drogi? Jeśli tak – zgłoś się do projektu CV SHOW i zrealizuj wspólnie z innymi kobietami spektakl oparty na prawdziwym życiu!

CV SHOW to projekt teatralny, na który składa się cykl warsztatów teatralnych oraz coachingów kreatywnych. Efektem pracy na warsztatach trwających od września do grudnia 2015 będzie spektakl teatralny zaprezentowany na warszawskiej Woli.
Scenariusz przedstawienia powstaje na bazie tekstów napisanych przez uczestniczki projektu: historii, wspomnień i refleksji. Jest także zapisem improwizacji, które tworzone są podczas prób. Konwencja spektaklu będzie zakładała wykorzystanie technik improwizacji oraz aktywne włączanie publiczności w tytułowe SHOW. Dlaczego CV? Ponieważ kobiety grające w przedstawieniu pokażą siebie, podzielą się swoimi dokonaniami, opowiedzą o marzeniach i oczekiwaniach zawodowych…

Projekt jest realizowany przez Ewę Gampel i Edytę Ganc ze stowarzyszenia Spółdzielnia Dokumentalna. Inicjatorki CV SHOW wierzą, że macierzyństwo i dylematy z nim związane mogą stać się inspiracją do kreatywnych poszukiwań i wyrażenia siebie na scenie. Zagranie w spektaklu CV SHOW może być dla kobiet nie tylko wyzwaniem artystycznym, ale również możliwością przedstawienia swojego CV na scenie, na żywo, przed widownią i kto wie, może w ten sposób przed przyszłym pracodawcą?

Projekt stowarzyszenia Spółdzielnia Dokumentalna realizowany jest przy wsparciu Urzędu Dzielnicy Wola dzięki dofinansowaniu ze środków m.st. Warszawy.
Partnerem projektu jest Klub Chłodna 25.
Bieżące informacje na temat projektu na facebooku: CV Show

Zapraszamy do udziału w projekcie!

Informacje i zgłoszenia na warsztaty oraz indywidualne konsultacje:
Ewa Gampel  504 398 639
Edyta Ganc    506 466 488
Zgłoszenia mailowe: [email protected]

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie