Czego szukasz

Co zrobić, gdy rodzina mnie krytykuje? – video poradnik

Cały dzień jestem z dziećmi: śniadanie, sprzątanie, spacer, gotowanie, spacer, kolacja, itd… w międzyczasie pranie… a mąż uważa, że nic nie robię, że dzieci źle wychowane, że wszędzie bajzel itd… Jak ogarnąć ten kryzys i zapanować nad chaosem, który ogarnia moje życie? – Na ten list od Czytelniczki odpowiedziała Joasia Baranowska, w formie krótkiego poradnika video. Zobacz!

Co zrobić gdy rodzina Cię krytykuje?

Z listu od naszej Czytelniczki:

Co zrobić kiedy rodzina ciągle mnie krytykuje? Mąż uważa, że skoro jestem w domu to ja mam wszystko zrobić. Jak pracowałam poza domem też mi nie pomagał. Teraz jestem z małą córcią  w domu i wzięłam pod opiekę jeszcze jedną dziewczynkę. Mam też syna (8 lat), który niestety uważa, że on nie musi nic robić skoro tata nic nie robi… Cały dzień z dziećmi: śniadanie, sprzątanie, spacer, gotowanie, znów sprzątanie, spacer, kolacja, sprzątanie itd… w międzyczasie pranie, kiedyś trzeba odkurzyć, zmyć podłogę… a mąż nadal uważa, że nic nie robię, że dzieci źle wychowane, że wszędzie bajzel itd… Jak chcę gdzieś wyjść to jest przewracanie oczami, o żadnych cyklicznych zajęciach nie ma mowy, bo jak ja sobie to wyobrażam… szkoda gadać.
To się poużalałam, ale chyba mi to nie pomogło 😉
Pozdrawiam, X

Co zrobić w takiej sytuacji?

Zobacz nasze video, przygotowane przez Joasię Baranowską, psychologa i coacha mam na własnych zasadach

Jaki jest Twój problem?

Przyślij do nas maila, opisz, z czym zmagasz się na co dzień, co uniemożliwia Ci zadbanie o swoje potrzeby, albo powrót do pracy, a my wspólnie z Joasią postaramy się pomóc. Na maile czekamy pod adresem: [email protected]

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Poglądy wyrażone w listach są wyłącznie poglądami ich autorów i nie mogą być uznane za poglądy Redakcji Mamo Pracuj.

Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie