Czego szukasz

Co sprawia, że mama uśmiecha się w pracy?

Ankiet na temat tego, czego potrzebują mamy, aby uśmiechnąć się w pracy jest prawie tyle samo, ile dobrych praktyk i rankingów firm „przyjaznych mamie”. Obie strony mówią o tajemniczej „elastyczności”. My szukamy czegoś więcej. Chcemy odnaleźć M-factor. Prosimy Was o pomoc! Wypełnijcie ankietę, prześlijcie przyjaciółkom, znajomym…. Razem dowiemy się czym jest „firmowy M-factor”, i co zrobić, aby zwiększyć strefę komfortu pracującej mamy

Poczucie wpływu? Atmosfera biura? Przekonanie, że robi się coś dla siebie? Finanse? Jaki jest główny powód zrywania się rano i wpadania w zawodową dynamikę? Co oznacza mityczno-korporacyjne pojęcie work and life balance? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? 

Przygotowałyśmy ankietę

Tak, wiemy, że jest w niej kilka pytań otwartych (i to właśnie wyróżnia nasz formularz od innych większych i komercyjnych badań). Na pytania otwarte możesz odpowiedzieć krótko, nawet hasłowo. Wystarczy. Domyślamy się, że 10 minut, to i tak sporo  😉 Dziękujemy!

Dowiemy się więcej i poznamy doświadczenia z różnych perspektyw, także mam, które wróciły do aktywności zawodowej po rocznym urlopie rodzicielskim. Mamy nadzieję, że badanie jest wstępem do większego projektu, który zostanie sfinansowany z grantu, ale o tym później…

Zatem zaczynij od wypełnienia ankiety. Dziękujemy! Formularz będzie aktywny do końca maja br.

 

Podaj dalej!

Prosimy, udostępnij innym mamom link do naszej ankiety. 

Same jesteśmy ciekawe, gdzie jest limit sieci współpracy aktywnych mam 😉 No i na jakiej liczbie odpowiedzi zatrzymamy się tym razem 😉 Pierwsze badania ponad trzy lata temu przeszły nasze wszelkie oczekiwania! 

Promuj!

Napisz nam, w jaki sposób pomogłaś/eś nam promować badanie, prześlij swoje logo wraz z linkiem (firmy lub bloga), a my, w podziękowaniu za zaangażowanie, umieścimy Twoje logo na stronie „Partnerów projektu”.

Porozmawiajmy!

Masz inny pomysł na współpracę?

Chcesz uczestniczyć w powstaniu raportu podsumowującego wyniki ankiety?

Napisz do nas: [email protected] lub [email protected]

Organizatorki badania

Badania prowadzą wspólnie portal www.mamopracuj.pl oraz CommOn Communication Boutique

       

 


 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka portalu Mamo Pracuj, absolwentka UEK, z doświadczeniem zawodowym w dużym biznesie. Mama dwóch rozbrykanych dziewczynek. Pasjonatka górskich wycieczek i Italii w każdej postaci. Marzy o dalekich podróżach i zdobyciu Korony Gór Polski.

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie