Czego szukasz

Działo się… podczas Wieczoru Biznesowego Make Your Business Better

Ponad 90 przedsiębiorców z całego regionu Śląska, eksperci w swoich dziedzinach, temat emocji w biznesie i historie sukcesu przedsiębiorczych kobiet… Czyli kolejny udany Wieczór Biznesowy Make Your Business Better zorganizowany w ramach cyklu spotkań Lady Business Club i Akademii Marki z Klasą, który odbył się 1 grudnia b.r. w Katowicach. A co jeszcze się działo? Relacja z tego wydarzenia u nas >>

wystąpienie prelegentki na spotkaniu przedsiębiorczych kobiet

Kolejny Wieczór Biznesowy Make Your Business Better, zorganizowany przez koncept Business Unlimited w katowickim hotelu Monopol Katowice. który odbył się 1 grudnia b.r., zgromadził grupę 90 przedsiębiorców z całego regionu Śląska. Tematem przewodnim były „Emocje w biznesie – jak wykorzystać ich siłę w prowadzeniu firmy”, spotkanie zorganizowano w ramach cyklu spotkań Lady Business Club i Akademii Marki z Klasą.

relacja-katowice-wieczor-biznes

Tym razem twórczynie konceptu, Emilia Bartosiewicz i Ewa Czertak zaprosiły do roli prelegentów ekspertów w swoich dziedzinach, m.in. Ania Jakubowski, Michał Banach, który podczas prezentacji wyników przeprowadzonych badań dotyczących wielu rodzajów reklam podkreślił, ze ostateczne wybory klientów nie zawsze musza się zgadzać z ich zewnętrznymi reakcjami oraz pokazał przykłady emocjonujących klipów reklamowych, aby udowodnić, że każdy element przekazu kierowanego do konkretnej grupy docelowej może wywołać zaskakujące emocje odbiorców; Ewa Czertak w swojej prelekcji poświęconej temu, jak dzięki silnej marce zbudować dobry biznes i szczęśliwą firmę rozpoczęła od dyskusji z gośćmi o zaletach współdziałania w ramach turkusowych organizacji. Prezentując zebranym analizę różnego tupu organizacji dowiodła, że tylko wprowadzając do swoich firm turkusowy model organizacji można odnieść sukces, który pozwoli na rozwój wszystkich członków zespołu jednocześnie przyczyniając się do powiększenia zysków.

Budowanie szczęśliwej firmy to życie w harmonii ze sobą, to posiadanie silnej, autentycznej marki osobistej. Marka osobista potrzebna jest każdemu przedsiębiorcy przede wszystkim do odważnego życia i budowania przewagi konkurencyjnej na rynku.

Historię biznesu w opowiedziała w trakcie spotkania Dorota Waga, która w swoim krótkim, ale emocjonalnym wystąpieniu potwierdziła, że aby posiadać autentyczną markę osobistą należy zacząć od etapu odkrycia samego siebie, przejść przez etap tworzenia autentycznego wizerunku i prezentacji, a w konsekwencji stale utrzymywać i monitorować konkurencję.

Dzięki uprzejmości partnera głównego naszego wydarzeni, goście mogli zapoznać się z marką MINI – ekskluzywny samochód witał gości przy wejściu do hotelu, przedstawiciel BMW przybliżył zgromadzonym idee, która towarzyszyła twórcom modelu.

relacja-katowice-wieczor-biznesowy

W drugiej części spotkania wręczone zostały certyfikaty ukończenia półrocznego kursu budowania marki osobistej dla przedsiębiorców „Bądź Widzialną Marką” oraz prestiżowy znak jakości „Marka z Klasą”. Znak jakości otrzymała Magda Wojdała – adwokat kościelny, wykładowca akademicki, autorka ponad 60 artykułów naukowych i popularyzatorskich, specjalista w zakresie sukcesji gospodarczej, kierowca rajdowy. Właścicielka marki: Centrum Prawno – Szkoleniowe sp. z o.o. i bloga „Z prawnikiem na rajdzie”. Certyfikaty ukończenia kursu budowania silnej marki dla przedsiębiorców przyznano także: Anieli Czerner-  właścicielce firmy Mikomax w Mokołowie, Sylwi Gierez-Dobiczek – projektantce autorskiej, założycielce i właścicielce marki modowej dla kobiet Off The Grid i Joannie Bryndas – marketingowcowi z prawie 15-letnim doświadczeniem w branży, ekspertowi w obszarze marketingu wystawienniczego, twórczyni kreatywnych strategii komunikacyjnych.

Wśród partnerów biznesowych, którzy przekazali naszym gościom upominki znaleźli się: marka Off The Grid by S., Grupa Kotrak, firma Lucy Style, Akademia Kobiecości, Diamond Hair & Day Spa, Profit Art Consulting, marka Sukcesja Gospodarcza. Wyjątkowy podarunek, pióra z limitowanej serii wyprodukowanej specjalnie z okazji 225-lecia podpisania Konstytucji 3-go maja 1791 przekazał firma Visconti Główny partner wieczoru – firma Bawaria Motors Katowice – Dealer BMWwręczył jednemu z gości voucher na weekend z MINI COUNTRYMAN do użytku wraz z pełnym bakiem!

Wydarzenie nie byłoby możliwe bez wsparcia patronów medialnych: portalu Myslowice.Net, magazynu Magazyn Kobiet, portalu Panorama Silesia, Kurier Miejski Sosnowiec, magazynu Kobbieciarnia, Portalu Mamo Pracuj i portalu 4allwomen.pl.

Zdjęcia: fot.Wojciech Indyk

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie