Czego szukasz

Co mieści się w torebce mamy? Konkurs!

Wiadomo, że każda mama w swoje torebce ma różne skarby 😉 i nie są to najczęściej małe torebki… Mamo, pokaż nam co nosisz w swojej torebce! Przyślij zdjęcie. Czekają atrakcyjne nagrody! Do wygrania torba na laptop, torba listonoszka i etui telefon, ufundowane przez firmę Bobomodo.pl! Na prace konkursowe czekamy do 28 marca br.

Co mieści się w torebce mamy?

Co mieści się w torebce mamy?

Portal Mamo Pracuj wspólnie z firmą Bobomodo.pl zapraszają wszystkie Mamy do udziału w konkursie pod hasłem Co mieści się w torebce mamy?

Wiadomo, że każda mama w swoje torebce ma różne skarby 😉 i nie są to najczęściej małe torebki… Dlatego Mamo, pokaż nam co nosisz w swojej torebce! Przyślij zdjęcie. Pokaż jak wiele różnych zadań i działań realizujesz każdego dnia. Czekają atrakcyjne nagrody!

Do wygrania torba na laptop, torba listonoszka i etui telefon, ufundowane przez firmę Bobomodo.pl! Na prace konkursowe czekamy do 28 marca br.

Zasady konkursu:

  1. Pracą konkursową jest zdjęcie przedstawiające zawartość torebki mamy. (wiek dziecka nie gra roli, nie ma też znaczenia, czy jest to torebka do pracy, na spacer z dzieckiem, czy na wycieczkę rodzinną).
  2. Do zdjęcia można dodać krótki opis, np. wracałam z pracy, poszłam po dziecko do przedszkola (stąd rysunki i zabawki w torebce), lub: po drodze ze sklepu szukaliśmy śladów jesieni (stąd zakupy i kasztany w torebce).
  3. Celem zadania konkursowego jest pokazanie ile różnych, ważnych, a także dziwnych i zabawnych rzeczy można znaleźć w torebce każdej mamy. 😉
  4. Prace należy nadsyłać na adres [email protected] w terminie 11-28 marca 2013 r. Nadesłane Prace mogą zostać umieszczone na stronie www.mamopracuj.pl i na profilach Mamo Pracuj i Bobomodo na Facebooku.
  5. Uwaga: Maksymalny rozmiar zdjęcia to 1MB. Większe zdjęcia nie będą brały udziału w konkursie. 
  6. Konkurs prowadzony jest na portalu www.mamopracuj.pl.
  7. Decyzję o przyznaniu nagród podejmie jury w skład którego wejdą przedstawiciele organizatorów. Pod uwagę w decyzji jury brane będą także oceny wystawione poszczególnym pracom na profilu Mamo Pracuj na FB.
  8. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 4 kwietnia 2013 roku.

Aby wziąć udział w Konkursie należy do zgłoszenia dołączyć dopisek, że zapoznałyście się z Regulaminem i akceptujecie go, wg wzoru: „Oświadczam, że zapoznałam się z Regulaminem Konkursu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), przez Organizatorów, w celu uczestnictwa w konkursie pod hasłem „Co mieści się w torebce mamy?”. Oświadczam, że posiadam wyłączne prawa autorskie do pracy przesłanej na Konkurs i zgadzam się na nieodpłatne opublikowanie mojej pracy oraz imienia i nazwiska oraz miasta zamieszkania. Zgadzam się również z polityką prywatności Mamo Pracuj.

Czekamy na Wasze zdjęcia! Do wygrania cenne nagrody:

1. Torba na laptopa marki Hadaki o wartości 189 zł

2. Torba listonoszka marki Hadaki o wartości 99 zł

3. Etui na telefon marki Hadaki o wartości 69zł

logo Bobomodo

Inne piękne torby, torebki i akcesoria, a także ubranka i buty dla dzieci, ekologiczne produkty oraz zestawy prezentowe można kupić na stronie www.bobomodo.pl

Nadesłane zdjęcia zamieszczamy na naszym profilu na FB!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie