Czego szukasz

Co mieści się w torebce mamy? Konkurs!

Wiadomo, że każda mama w swoje torebce ma różne skarby 😉 i nie są to najczęściej małe torebki… Mamo, pokaż nam co nosisz w swojej torebce! Przyślij zdjęcie. Czekają atrakcyjne nagrody! Do wygrania torba na laptop, torba listonoszka i etui telefon, ufundowane przez firmę Bobomodo.pl! Na prace konkursowe czekamy do 28 marca br.

 • Redakcja portalu Mamo Pracuj - 11/03/2013

Co mieści się w torebce mamy?

Portal Mamo Pracuj wspólnie z firmą Bobomodo.pl zapraszają wszystkie Mamy do udziału w konkursie pod hasłem Co mieści się w torebce mamy?

Wiadomo, że każda mama w swoje torebce ma różne skarby 😉 i nie są to najczęściej małe torebki… Mamo, pokaż nam co nosisz w swojej torebce! Przyślij zdjęcie. Pokaż jak wiele różnych zadań i działań realizujesz każdego dnia. Czekają atrakcyjne nagrody!

Do wygrania torba na laptop, torba listonoszka i etui telefon, ufundowane przez firmę Bobomodo.pl! Na prace konkursowe czekamy do 28 marca br.

Zasady konkursu:

 1. Pracą konkursową jest zdjęcie przedstawiające zawartość torebki mamy (wiek dziecka nie gra roli, nie ma też znaczenia, czy jest to torebka do pracy, na spacer z dzieckiem, czy na wycieczkę rodzinną).
 2. Do zdjęcia można dodać krótki opis, np. wracałam z pracy, poszłam po dziecko do przedszkola (stąd rysunki i zabawki w torebce), lub: po drodze ze sklepu szukaliśmy śladów jesieni (stąd zakupy i kasztany w torebce).
 3. Celem zadania konkursowego jest pokazanie ile różnych, ważnych, dziwnych i zabawnych rzeczy można znaleźć w torebce każdej mamy ;-).
 4. Prace należy nadsyłać na adres [email protected] w terminie 11-28 marca 2013 r. Nadesłane Prace mogą zostać umieszczone na stronie www.mamopracuj.pl i na profilach Mamo Pracuj i Bobomodo na Facebooku.
 5. Uwaga: Maksymalny rozmiar zdjęcia to 1MB. Większe zdjęcia nie będą brały udziału w konkursie.

 6. Konkurs prowadzony jest na portalu www.mamopracuj.pl.
 7. Decyzję o przyznaniu nagród podejmie jury w skład którego wejdą przedstawiciele organizatorów. Pod uwagę w decyzji jury brane będą także oceny wystawione poszczególnym pracom na profilu Mamo Pracuj na FB.
 8. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 4 kwietnia 2013 roku.

Aby wziąć udział w Konkursie należy do zgłoszenia dołączyć dopisek, że zapoznałyście się z Regulaminem i akceptujecie go, wg wzoru: „Oświadczam, że zapoznałam się z Regulaminem Konkursu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), przez Organizatorów, w celu uczestnictwa w konkursie pod hasłem „Co mieści się w torebce mamy?”. Oświadczam, że posiadam wyłączne prawa autorskie do pracy przesłanej na Konkurs i zgadzam się na nieodpłatne opublikowanie mojej pracy oraz imienia i nazwiska oraz miasta zamieszkania. Zgadzam się również z polityką prywatności Mamo Pracuj. 

Czekamy na Wasze zdjęcia! Do wygrania cenne nagrody:

1. Torba na laptopa marki Hadaki o wartości 189 zł

Torba na laptop, którą można wygrać

2. Torba listonoszka marki Hadaki o wartości 99 zł

3. Etui na telefon marki Hadaki o wartości 69zł

logo Bobomodo

 

 

Inne piękne torby, torebki i akcesoria, a także ubranka i buty dla dzieci, ekologiczne produkty oraz zestawy prezentowe można kupić na stronie www.bobomodo.pl

 

Nadesłane zdjęcia zamieszczamy na naszym profilu na FB

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redakcja portalu Mamo Pracuj
Podyskutuj

O czym chciałabyś przeczytać na mamopracuj.pl?

Podobno "kto pyta nie błądzi" więc my pytamy Was ;-); o to co dla Was ważne, o czym chcecie czytać na portalu i czego Wam brakuje na www.mamopracuj.pl. Prosimy Was o wypełnienie bardzo krótkiej, a dla nas bardzo ważnej ankiety >>> Dziękujemy!
 • Agnieszka Kaczanowska - 17/04/2016
Stół, kawa i wizytówki mamopracuj.pl

Bo prawda jest taka, że…

Dziewczyny,

prawda jest taka, że bez Was nie istniałby nasz portal. A my chcemy jeszcze lepiej odpowiadać na Wasze potrzeby, dlatego prosimy Was o odpowiedź na ważne dla nas pytania:

O czym jeszcze chciałabyś przeczytać na www.mamopracuj.pl, jakie tematy są dla Ciebie ważne, jakie akcje, projekty i co Cię interesuje?

Powiedz nam a my przygotujemy takie teksty, jakich szukasz. Nie ma dla nas tematów niemożliwych.

Przygotowałyśmy z Asią bardzo krótką ankietę z powyższymi pytania, wypełnienie jej zajmuje kilka minut, a nam pozwoli jeszcze lepiej dopasowywać treści do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Aby wypełnić ankietę kliknij tutaj >>>

Jeśli masz dużo pomysłów, napisz ile tylko chcesz! Jeśli na razie nic nie przychodzi Ci do głowy, to pamiętaj, że zawsze możesz do nas napisać maila: [email protected] lub [email protected]

W podziękowaniu za zaangażowanie mamy książki dla Was, nagrodzimy 5 najbardziej pomocnych podpowiedzi ;-).

Na Wasze opinie i podpowiedzi czekamy do 25 kwietnia br.

Bardzo dziękujemy!

Agnieszka i Asia

Zdjęcie: Magdalena Trebert

Aktualizacja 13 maja 2016

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi! Za pomysły, sugestie ale też i głosy krytyki. Wszystkie obiecujemy wziąć pod uwagę i mamy nadzieję, że już wkrótce portal Mamo Pracuj będzie lepszy i bardziej pomocny!

Nagrody książki niespodzianki dostają: Ania, Marta, Kasia K, Kasia W i Gosia. Skontaktujemy się z Wami!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Agnieszka Kaczanowska
Współzałożycielka mamopracuj.pl, od dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności łączenia życia rodzinnego i zawodowego i nawet jej to wychodzi! Lubi wyzwania i cieszy ją kiedy pracodawcy znajdują świetnych pracowników. Mama wesołej trójki, żona i miłośniczka kotów.  
Podyskutuj

Cykl bezpłatnych webinariów dla Mam – zapisy trwają!

Chcesz łączyć pracę z macierzyństwem w zgodzie ze sobą i w takich proporcjach, które są dla Ciebie ok? Pracujesz na etacie, z domu, masz swoją działalność? Weź udział w bezpłatnym cyklu webinarów "Mama w pracy", który organizujemy wspólnie z Family Managerką - Martą Macieszewską-Malinowską. Zapisy na webinaria już trwają!
 • Redakcja portalu Mamo Pracuj - 16/02/2016

Dlaczego warto?

Na każdym spotkaniu otrzymasz mnóstwo pomocnych wskazówek i wsparcia od innych mam. Będzie to także okazja do przyjrzenia się swojej sytuacji i znalezienia najlepszych rozwiązań, idealnych dla Ciebie i Twojej rodziny.

O czym będziemy rozmawiać?

1. Jak łączyć pracę z macierzyństwem? Sprawdzone metody, które pomagają pracującym Mamom – 24 lutego, godz. 20:30

2. Jestem nie tylko Mamą. Jak zadbać o swoje potrzeby i znaleźć czas dla siebie? – 23 marca godz. 20:30

3. Kogo dziś poproszę o pomoc? O asertywności i syndromie Zosi-Samosi -13 kwietnia godz. 20:30

4. Dom pracującej Mamy. O co walczę, a co odpuszczam? – 27 kwietnia godz. 20:30

5. Praca dla Mamy. Jak firmy wspierają pracujących rodziców? – 10 maja godz. 20:30

6. Własny biznes czy etat? Analiza zysków i strat – 24 maja godz. 20:30 >

Jak wziąć udział?

Możesz skorzystać z całego cyklu webinariów lub zapisać się na poszczególne spotkania, tylko te, które Cię najbardziej interesują. Informacji o zapisach szukaj na naszym portalu i Facebooku >

Wszystkie spotkania odbywają się online, wieczorami i są bezpłatne. Potrzebujesz tylko sprawne łącze internetowe i głośniki w komputerze.

Prowadzenie:

Wszystkie webinaria prowadzi Marta Maciszewska-Malinowska (Family Manager, coach dla Mam, zawodowo wspiera pracujących rodziców i firmy przyjazne rodzinie, prowadzi online warsztaty, coaching i webinaria, tworzy programy Working Parents wspierające rodziców w firmach).

Zapisz się na najbliższe spotkanie już dzisiaj!

Webinar: Własny biznes czy etat? Analiza zysków i strat – 24 maja godz. 20:30 >

Ilość miejsc ograniczona!

I ważne informacja!

Do końca maja możesz skorzystać z programu coachingowego DOBRY WYBÓR. Marta pomoże Ci podjąć dobrą decyzję co będzie lepsze dla Ciebie, Twojej rodziny i drogi zawodowej. Własna firma czy jednak praca na etacie? Zapisy i informacje tutaj >

Zapraszamy!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redakcja portalu Mamo Pracuj
Podyskutuj
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także:
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail