Czego szukasz

Cieszę się, że jestem w tym miejscu…

Ania jest szczęśliwą mamą i żoną, która dziękuje za to, że ma wspaniałą rodzinę u boku. Niby takie zwyczajne sprawy, a jednak! Ania pisze: „Mogę śmiało powiedzieć, że jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą. Jestem dumna z siebie i ze swojej rodziny. Z tego, co osiągnęłam i jak daję sobie ze wszystkim radę na co dzień. Cieszę się, że jestem w tym miejscu życia z tymi osobami, którymi się otaczam.”

Ania z córką na wakacjach

Szczęśliwa historia Ani

Mogę śmiało powiedzieć, że jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą. Wyszłam za fantastycznego faceta, wspólnie po roku zdecydowaliśmy się na dziecko, które 9 miesięcy później wspólnie wydaliśmy na świat – bez niego nie dałabym rady. Gdy mała trochę podrosła, zaczęłam pomagać mężowi w firmie, tak by móc pracować zdalnie z domu i opiekować się naszą pociechą. Nieraz było to trudne i wyczerpujące, zajęcia dla dziecka, po powrocie do domu obiad i praca. Ale radzenie sobie z tym wszystkim dodawało mi skrzydeł.

Po ponad 3 latach od narodzin pierwszej córeczki, zdecydowaliśmy się na drugą pociechę, która wkrótce, lada tydzień, przyjdzie na świat. Mam nadzieję, że i tym razem będę rodzić wspólnie z mężem, w którym mam mnóstwo oparcia i z którym szczęście wciąż rodzi się w moim życiu na nowo.

Jestem dumna z siebie i ze swojej rodziny. Z tego, co osiągnęłam i jak daję sobie ze wszystkim radę na co dzień. Lada moment zostanę mamą po raz drugi, to moje kolejne życiowe wyzwanie, którego już nie mogę się doczekać, kolejny cudowny etap w moim życiu. Cieszę się, że jestem w tym miejscu życia z tymi osobami, którymi się otaczam.

Ania

A może też chciałabyś podzielić się z nami swoją historią?
Jeśli tak, to pisz śmiało na adres: [email protected]
Czekamy na Twój list.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Poglądy wyrażone w listach są wyłącznie poglądami ich autorów i nie mogą być uznane za poglądy Redakcji Mamo Pracuj.

Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie