Czego szukasz

Chcesz pracować w branży technologicznej? Nie przegap spotkania w Motorola Solutions i zobacz jakie masz możliwości

Nasze spotkania w formie Open Day online to świetna okazja, żeby poznać firmę „od kuchni”. I tym razem, wspólnie z Motorola Solutions zapraszamy na wydarzenie, które przybliży Ci kulturę organizacyjną firmy. Ale nie tylko! Zapisz się na spotkanie i dowiedz się między innymi: Jak przygotować się do procesu rekrutacji? Jak zostać Managerem? Czy Software Engineerem może zostać wyłącznie osoba, która ukończyła studia związane z IT? Dla kogo jest Akademia Programowania? Co zrobić, aby na stażu pojechać na miesięczną wymianę do Chicago? A na koniec, zapytaj rekruterki i pracowników o ważne dla Ciebie aspekty pracy w branży IT.

Open Day online w Motorola Solutions

Motorola kojarzy Ci się z marką telefonów? Ale, ale…Motorola Solutions to obecnie firma, która jest światowym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego. Jej inżynierowie tworzą oprogramowanie dla najnowocześniejszych cyfrowych systemów łączności bezprzewodowej oraz umożliwiające zarządzanie sieciami.

Motorola Solutions w Krakowie jest jednym z czołowych centrów technologicznych Motorola Solutions na świecie. Ale nie tylko, dostarcza również usługi w zakresie finansów i księgowości oddziałom firmy. W Motoroli pracownicy posługują się różnymi językami, między innymi angielskim, niemieckim, portugalskim, francuskim, szwedzkim, hebrajskim czy arabskim.

Chcesz poznać firmę bliżej? Dowiedzieć się, jakich pracowników szuka? Jakie są możliwości rozwoju w firmie? Świetnie!

Zapisz się na Open Day online w Motorola Solutions

To wydarzenie, którego nie można przegapić. W szczególności, jeśli:

 • szukasz swojego miejsca w branży IT,
 • chcesz dowiedzieć się, kto i kiedy może aplikować do Akademii Programowania,
 • chcesz usłyszeć rekruterskie rady, które pomogą Ci przygotować się do rozmów rekrutacyjnych,
 • masz potrzebę porozmawiać z pracownikami firmy,
 • nie masz wykształcenia inżynierskiego, ale chcesz pracować w Motoroli, ponieważ przedstawimy możliwości rozwoju w krakowskim oddziale Research and Development.

Zapisuję się na spotkanie!

O czym będziemy rozmawiać, czyli agenda spotkania

Mamy bogaty program, który pomoże Ci poznać specyfikę pracy w firmie Motorola Solutions.

Ramowa agenda:

10:00 – 10:10 Rozpoczęcie Open Day

10:10-10:30 Spotkanie z Marilin Perez Mazan – Site Director, Kraków Software Center

10:30-11:00 Spotkanie z zespołem rekrutacyjnym, czyli porozmawiajmy o: Programie Stażowym, Akademii Programowania, rekrutacjach na regularne stanowiska. – Sara Makuła, Liudmyla Beregovenko, Joanna Nasarzewska

11:00-11:30 Spotkanie z managerem zatrudniającym: Jak przygotować się do rozmowy HR? Jakie kompetencje są kluczowe w zespole IT? Jakie możliwości rozwoju daje praca w Motoroli? – Agnieszka Węgrzynowicz i Monika Turcza

11:40-12:40 Panel dyskusyjny z pracowniczkami Motorola Solutions:

 • Joanna Gajda – Software Engineer
 • Klaudia Rydzanicz – Software Developer
 • Joanna Brzezina – Team Leaderka
 • Marta Grzegorczyk – Software Engineering Technical Team Leaderka

Panel poprowadzi Joanna Pijar – Service Transition Project Manager.

12:40-13:00 Breakout rooms, czyli spotkania w mniejszym gronie:

 • Q&A z managerem zatrudniającym – Monika Turcza, Agnieszka Węgrzynowicz oraz Joanna Nasarzewska
 • Q&A z na temat Akademii Programowania, programu stażowego – Klaudia Rydzanicz, Izabel Spirovska, Sara Makuła
 • Q&A z rekruterem: Liudmyla Beregovenko

Flagowy program firmy

Zapisując się na spotkanie poznasz szczegóły dotyczące takich programów jak między innymi Akademia Programowania. To wyjątkowa, bezpłatna szkoła programowania, w trakcie której można zdobyć dogłębną wiedzę i umiejętności wymagane w zawodzie programisty. Dodatkowo każdy uczestnik i uczestniczka przez siedem miesięcy przygotowuje się do podjęcia pracy w Motorola Solutions – poznając firmę i jej działalność od wewnątrz.

Motorola od lat współpracuje ze środowiskiem akademickim oraz ze społecznościami popularyzującymi branżę IT wśród kobiet. Pracownicy i pracowniczki firmy są mentorkami i mentorami w projektach rozwojowych.

Poznaj firmę i zapisz się na Open Day Online!

Informacje organizacyjne

 • Widzimy się już 17 listopada, w godzinach 10:00-13:00.
 • Spotykamy się na zoom (wszystkie zapisane osoby otrzymają na adres mailowy link do spotkania).

Open Day nie będzie nagrywany, dlatego tym bardziej zachęcamy do uczestnictwa. To unikalna okazja, żeby poznać pracowniczki i pracowników oraz zadać im pytania.

Chcę zapisać się na spotkanie!

Krótko o firmie Motorola

Motorola Solutions jest liderem w branży telekomunikacyjnej, powstałym w 1928 roku. Firma zatrudnia ponad 15000 pracowników w 65 krajach i dostarcza produkty zarówno klientom biznesowym, jak i instytucjom rządowym.
Motorola Solutions tworzy innowacyjne rozwiązania komunikacyjne o strategicznym znaczeniu, które pomagają instytucjom bezpieczeństwa publicznego i klientom biznesowym w budowaniu bezpieczniejszych miast i społeczności.

Zobacz oferty pracy w Motorola Solutions

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą mądrej indywidualistki. Posiadam doświadczenie w koordynacji projektów, prowadzeniu szkoleń oraz doradztwa. Uwielbiam spędzać czas z rodziną, podróżować, czytać książki i celebrować picie kawy. W "wolnym" czasie wspieram osoby chore onkologicznie.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie