Czego szukasz

Campus for Moms – Mamo załóż z nami swoją firmę!

Google for Entrepreneurs Krakow i portal Mamo Pracuj zapraszają mamy z Krakowa i okolic, zdecydowane założyć własną firmę, do udziału w wyjątkowym projekcie „Campus for Moms”. W trakcie 9 spotkań odbywających się w siedzibie GfE w Krakowie poznacie najważniejsze tajniki prowadzenia biznesu, otrzymacie wsparcie ekspertów i mentorów, którzy sami rozkręcili niejeden biznes. Na Wasze zgłoszenia czekamy tylko do 16 marca! 

Czym jest „Campus for Moms”?

Drogie Mamy, zapraszamy Was do udziału w Programie „Campus for Moms”, organizowanym przez Google for Entrepreneurs Krakow i portal Mamo Pracuj

Program wzorowany jest na programach prowadzonych w Tel Aviv’ie i Londynie i ma na celu pomoc kobietom na urlopach macierzyńskich, wychowawczych, oraz mamom niepracującym w wystartowaniu własnego biznesu. 

„Campus for Moms” to 9 spotkań, podczas których zdobędziecie niezbędną wiedzę i poznacie praktyczne narzędzia, ułatwiające rozpoczęcie własnego biznesu: od umiejętności prezentacji, planowania działań, poprzez wykorzystanie narzędzi Google, aż do sposobów finansowania i kwestii prawnych prowadzenia działalności.

Na zakończenie programu, każda z mam będzie miała możliwość zaprezentowania swojego pomysłu i skonsultowania go z ekspertami i mentorami!

Kto może wziąć udział w programie?

Nasz program skierowany jest do mam przebywających na urlopach macierzyńskich, wychowawczych, a także mam obecnie niepracujących ale – i co najważniejsze – chcących założyć własną firmę, w bardzo niedługim czasie.

Szczegółowe informacje o spotkaniach

Spotkania będą się odbywały co tydzień w piątek, w okresie od marca do czerwca 2014 roku. Miejscem spotkań jest przestrzeń Google for Entrepreneurs (na Rynku Głównym w Krakowie). Zapraszamy Mamy wraz z maleńkimi dziećmi, zapewnimy niezbędne udogodnienia dla niemowląt.

Co zrobić aby wziąć udział w programie?

Aby wziąć udział w programie, prosimy wypełnić formularz odpowiadając na wszystkie wskazane pytania. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy jedynie 10-12 mam, które wezmą udział w programie. 

Zgłoszenia przyjmujemy do 16 marca. O tym, która z mam weźmie udział w Programie poinformujemy mailowo lub telefonicznie do 19 marca 2014.

Ważna uwaga: 
Zgłoszenie do programu oznacza, gotowość uczestniczenia we wszystkich, dziewięciu spotkaniach. Wszelkie pytania na temat programu możecie kierować na adres: [email protected]

Więcej informacji o programie znajdziecie na naszej stronie.

Zespół Mamo Pracuj

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie