Czego szukasz

Campus for Moms – filmowe podsumowanie

Już są! Filmy podsumowujące wspólny projekt Google for Entrepreneurs oraz portalu Mamo Pracuj. Zobaczcie, jak mamy z Krakowa i okolic przygotowywało się do rozpoczęcia swojego biznesu, czego się nauczyły i co dały im te spotkania. Część z nich już poznaliście ;-). A kolejne pokażemy wkrótce. Miłego oglądania.

Z wielką radością i dumą prezentujemy Wam serię filmów podsumowujących pierwszą edycję Campus for Moms w Krakowie. 

Zobaczcie czego uczyły się mamy biorące udział w programie, kogo spotkały i jakie mają plany. Zobaczcie też jak cudownie zachowywały się wszystkie dzieci, które także brały udział w naszym programie. To także dowód na to, że z dziećmi da się uczyć, planować, chodzić na spotkania i z nich korzystać! 

Czym jest „Campus for Moms”?

To wspólny program Google for Entrepreneurs Krakow i portalu Mamo Pracuj, który trwał od marca do czerwca 2014 roku. Program dedykowany był mamom, które zdecydowały się założyć własną firmę, miały pomysł i gotowe były na wzięcie udziału w cyklu 10 spotkań z ekspertami, mentorami i ciekawymi osobami świata start-upów. 

Program wzorowany był na programach prowadzonych w Tel Aviv’ie i Londynie. Była to pierwsza i pilotażowa edycja w Polsce. Czy będą kolejne? Mamy taką nadzieję!

W trakcie 10 spotkań mamy zdobywały wiedzę i poznawały praktyczne narzędzia, ułatwiające rozpoczęcie własnego biznesu: od umiejętności prezentacji, planowania działań i sprzedaży, poprzez wykorzystanie narzędzi Google, aż do sposobów finansowania i kwestii prawnych prowadzenia działalności.

Na zakończenie programu, każda z mam miała możliwość zaprezentowania swojego pomysłu i skonsultowania go z ekspertami i mentorami!

A jakie jest najważniejsze przesłanie programu?

Świetnie sformułowała je Anna Ryś z Turbotranslation: 

„Moja rada dla mam: po prostu zróbcie i zobaczcie, czy Wam wyjdzie! Jeżeli nie spróbujecie (…) i nie wyjdzie to trudno, a jeżeli wyjdzie to będzie naprawdę wielka satysfakcja i strasznie dużo się nauczycie!”. 

Zatem, Drogie Mamy, do dzieła!

Zobaczcie film podsumowujący cały nasz program (4 min)

Episode 1 – podsumowujący pierwsze spotkanie otwierające, w którym Magdalena Nowacka (trenerka i doradczyni kobiecych biznesów) zachęca mamy do działania! (4:16 min)

Episode 2 – Anna Ryś (Turbotranslation) opowiada czym jest start-up i dlaczego warto zacząć działać (3:13 min)

Episode 3 – Michał Hanusa (Mecenas, ghw.pl) opowiada o prawnych aspektach prowadzenia działalności. A Basia Stawarz (Content King), która opowiada o budowaniu marki osobistej i marki firmy w internecie (2:35 min)

Episode 4 – Agata Moszkowicz i Agnieszka Herman opowiadają o prowadzeniu swojego własnego biznesu i jego pułapkach. Posłuchaj także o wyzwaniach finansowych młodego przedsiębiorcy, o których opowiada Jacek Mleczko (Progress Academy) (2:24 min)

Episode 5 – Daniel di Gusto (Pixartist.com) opowiada o wyzwaniach sprzedaży i kampaniach sprzedażowych. A Miłka Maruszewska (Minita) o wyzwaniach social mediów (3:24 min)

Episode 6 – Demo Day! (3:15 min)

Wszystkie filmy można zobaczyć na naszym kanale na You Tube

Zapraszamy!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie