Czego szukasz

Campus for Moms – filmowe podsumowanie

Już są! Filmy podsumowujące wspólny projekt Google for Entrepreneurs oraz portalu Mamo Pracuj. Zobaczcie jak mamy z Krakowa i okolic przygotowywało się do rozpoczęcia swojego biznesu, czego się nauczyły i co dały im te spotkania. Część z nich już poznaliście ;-). A kolejne pokażemy wkrótce. Miłego oglądania. 

  • Redakcja portalu Mamo Pracuj - 28/07/2014

Z wielką radością i dumą prezentujemy Wam serię filmów podsumowujących pierwszą edycję Campus for Moms w Krakowie. 

Zobaczcie czego uczyły się mamy biorące udział w programie, kogo spotkały i jakie mają plany. Zobaczcie też jak cudownie zachowywały się wszystkie dzieci, które także brały udział w naszym programie. To także dowód na to, że z dziećmi da się uczyć, planować, chodzic na spotkania i z nich korzystać! 

Czym jest „Campus for Moms”?

To współny program Google for Entrepreneurs Krakow i portalu Mamo Pracuj, który trwał od marca do czerwca 2014 roku. Program dedykowany był mamom, które zdecydowały się założyć własną firmę, miały pomysł i gotowe były na wzięcie udziału w cyklu 10 spotkań z ekspertami, mentorami i ciekawymi osobami świata start-upów. 

Program wzorowany był na programach prowadzonych w Tel Aviv’ie i Londynie. Była to pierwsza i pilotażowa edycja w Polsce. Czy będą kolejne? Mamy taką nadzieję!

W trakcie 10 spotkań mamy zdobywały wiedzę i poznawały praktyczne narzędzia, ułatwiające rozpoczęcie własnego biznesu: od umiejętności prezentacji, planowania działań i sprzedaży, poprzez wykorzystanie narzędzi Google, aż do sposobów finansowania i kwestii prawnych prowadzenia działalności.

Na zakończenie programu, każda z mam miała możliwość zaprezentowania swojego pomysłu i skonsultowania go z ekspertami i mentorami!

A jakie jest najważniejsze przesłanie programu?

Świetnie sformułowała je Anna Ryś z Turbotranslation: 

„Moja rada dla mam: po prostru zróbcie i zobaczcie czy Wam wyjdzie! Jeżeli nie spróbujecie (…) i nie wyjdzie to trudno, a jeżeli wyjdzie to będzie naprawdę wielka satysfakcja i strasznie dużo się nauczycie!”. 

Zatem, Drogie Mamy, do dzieła!

Zobaczcie film podsumowujący cały nasz nasz program (4 min)

Episode 1 – podsumowujący pierwsze spotkanie otwierające, w którym Magdalena Nowacka (trenerka i doradczyni kobiecych biznesów) zachęca mamy do działania! (4:16 min)

Episode 2 – Anna Ryś (Turbotranslation) opowiada czym jest start-up i dlaczego warto zacząć działać (3:13 min)

Episode 3 – Michał Hanusa (Mecenas, ghw.pl) opowiada o prawnych aspektach prowadzenia działalności oraz Basia Stawarz (Content King), która opowiada o budowaniu marki osobistej i marki firmy w internecie (2:35 min)

Episode 4 – Agata Moszkowicz i Agnieszka Herman opowiadają o prowadzeniu swojego własnego biznesu i jego pułapkach, a także o wyzwaniach finansowych młodego przedsiębiorczy, o których opowiada Jacek Mleczko (Progress Academy) (2:24 min)

Episode 5 – Daniel di Gusto (Pixartist.com) opowiada o wyzwaniach sprzedaży i kampaniach sprzedażowych a także Miłka Maruszewska (Minita) o wyzwaniach social mediów (3:24 min)

Episode 6 – Demo Day! (3:15 min)

Wszystkie filmy można zobaczyć na naszym kanale na You Tube

Zapraszamy!

 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redakcja portalu Mamo Pracuj
Podyskutuj

O czym chciałabyś przeczytać na mamopracuj.pl?

Podobno "kto pyta nie błądzi" więc my pytamy Was ;-); o to co dla Was ważne, o czym chcecie czytać na portalu i czego Wam brakuje na www.mamopracuj.pl. Prosimy Was o wypełnienie bardzo krótkiej, a dla nas bardzo ważnej ankiety >>> Dziękujemy!
  • Agnieszka Kaczanowska - 17/04/2016
Stół, kawa i wizytówki mamopracuj.pl

Bo prawda jest taka, że…

Dziewczyny,

prawda jest taka, że bez Was nie istniałby nasz portal. A my chcemy jeszcze lepiej odpowiadać na Wasze potrzeby, dlatego prosimy Was o odpowiedź na ważne dla nas pytania:

O czym jeszcze chciałabyś przeczytać na www.mamopracuj.pl, jakie tematy są dla Ciebie ważne, jakie akcje, projekty i co Cię interesuje?

Powiedz nam a my przygotujemy takie teksty, jakich szukasz. Nie ma dla nas tematów niemożliwych.

Przygotowałyśmy z Asią bardzo krótką ankietę z powyższymi pytania, wypełnienie jej zajmuje kilka minut, a nam pozwoli jeszcze lepiej dopasowywać treści do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Aby wypełnić ankietę kliknij tutaj >>>

Jeśli masz dużo pomysłów, napisz ile tylko chcesz! Jeśli na razie nic nie przychodzi Ci do głowy, to pamiętaj, że zawsze możesz do nas napisać maila: [email protected] lub [email protected]

W podziękowaniu za zaangażowanie mamy książki dla Was, nagrodzimy 5 najbardziej pomocnych podpowiedzi ;-).

Na Wasze opinie i podpowiedzi czekamy do 25 kwietnia br.

Bardzo dziękujemy!

Agnieszka i Asia

Zdjęcie: Magdalena Trebert

Aktualizacja 13 maja 2016

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi! Za pomysły, sugestie ale też i głosy krytyki. Wszystkie obiecujemy wziąć pod uwagę i mamy nadzieję, że już wkrótce portal Mamo Pracuj będzie lepszy i bardziej pomocny!

Nagrody książki niespodzianki dostają: Ania, Marta, Kasia K, Kasia W i Gosia. Skontaktujemy się z Wami!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Agnieszka Kaczanowska
Współzałożycielka mamopracuj.pl, od dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności łączenia życia rodzinnego i zawodowego i nawet jej to wychodzi! Lubi wyzwania i cieszy ją kiedy pracodawcy znajdują świetnych pracowników. Mama wesołej trójki, żona i miłośniczka kotów.  
Podyskutuj

Cykl bezpłatnych webinariów dla Mam – zapisy trwają!

Chcesz łączyć pracę z macierzyństwem w zgodzie ze sobą i w takich proporcjach, które są dla Ciebie ok? Pracujesz na etacie, z domu, masz swoją działalność? Weź udział w bezpłatnym cyklu webinarów "Mama w pracy", który organizujemy wspólnie z Family Managerką - Martą Macieszewską-Malinowską. Zapisy na webinaria już trwają!
  • Redakcja portalu Mamo Pracuj - 16/02/2016

Dlaczego warto?

Na każdym spotkaniu otrzymasz mnóstwo pomocnych wskazówek i wsparcia od innych mam. Będzie to także okazja do przyjrzenia się swojej sytuacji i znalezienia najlepszych rozwiązań, idealnych dla Ciebie i Twojej rodziny.

O czym będziemy rozmawiać?

1. Jak łączyć pracę z macierzyństwem? Sprawdzone metody, które pomagają pracującym Mamom – 24 lutego, godz. 20:30

2. Jestem nie tylko Mamą. Jak zadbać o swoje potrzeby i znaleźć czas dla siebie? – 23 marca godz. 20:30

3. Kogo dziś poproszę o pomoc? O asertywności i syndromie Zosi-Samosi -13 kwietnia godz. 20:30

4. Dom pracującej Mamy. O co walczę, a co odpuszczam? – 27 kwietnia godz. 20:30

5. Praca dla Mamy. Jak firmy wspierają pracujących rodziców? – 10 maja godz. 20:30

6. Własny biznes czy etat? Analiza zysków i strat – 24 maja godz. 20:30 >

Jak wziąć udział?

Możesz skorzystać z całego cyklu webinariów lub zapisać się na poszczególne spotkania, tylko te, które Cię najbardziej interesują. Informacji o zapisach szukaj na naszym portalu i Facebooku >

Wszystkie spotkania odbywają się online, wieczorami i są bezpłatne. Potrzebujesz tylko sprawne łącze internetowe i głośniki w komputerze.

Prowadzenie:

Wszystkie webinaria prowadzi Marta Maciszewska-Malinowska (Family Manager, coach dla Mam, zawodowo wspiera pracujących rodziców i firmy przyjazne rodzinie, prowadzi online warsztaty, coaching i webinaria, tworzy programy Working Parents wspierające rodziców w firmach).

Zapisz się na najbliższe spotkanie już dzisiaj!

Webinar: Własny biznes czy etat? Analiza zysków i strat – 24 maja godz. 20:30 >

Ilość miejsc ograniczona!

I ważne informacja!

Do końca maja możesz skorzystać z programu coachingowego DOBRY WYBÓR. Marta pomoże Ci podjąć dobrą decyzję co będzie lepsze dla Ciebie, Twojej rodziny i drogi zawodowej. Własna firma czy jednak praca na etacie? Zapisy i informacje tutaj >

Zapraszamy!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redakcja portalu Mamo Pracuj
Podyskutuj
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie

Może Cię zainteresować także:

Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail