Czego szukasz

Calvin Klein – ciekawe ubrania i dodatki

Dodatki do stylizacji od Calvin Klein. Obecnie przywiązujemy dużą wagę do stylizacji, w których pokazujemy się publicznie. Chcemy, aby były one nie tylko ciekawe, ale także takie, aby dzięki nim można było się wyróżniać z tłumu. Modowe akcesoria są świetnym sposobem na to, aby podkręcić nieco stylizację

Calvin Klein

Funkcje dodatków modowych

Dodatki do stylizacji pełnią bardzo ważną funkcję. Z jednej strony jest to funkcja użyteczna, a z drugiej funkcja wykończająca. Jeśli chodzi o funkcję użyteczną, to świetnym przykładem są buty. Są modnym dodatkiem, a do tego chronią nasze stopy przed uszkodzeniami mechanicznymi, czy też czynnikami atmosferycznymi. Z kolei funkcja wykończająca to, chociażby biżuteria, która ma za zadanie nasze ciało ozdobić.

Niektóre akcesoria są przez nas nieocenione. Gdy dobierzemy odpowiednio dodatki, to uzyskamy całkiem inną stylizację. Uzyskamy estetyczny efekt oraz także pewnego rodzaju spójność. Kobiety, ale także mężczyźni doceniają torebki. Są przecież potrzebne. Niemal zawsze mamy przy sobie coś, co musimy ze sobą zabrać. Polecamy zainwestować w dobrej klasy torebkę, aby służyła nam latami. Przykładem takich torebek są markowe torebki. Spójrzmy na ofertę Calvin Klein i wybierzmy dla siebie ciekawe dodatki, ale także podstawowe elementy garderoby.

Gdy postawimy na dodatki z wyższej półki, na przykład od Calvin Klein, to odbiór naszej stylizacji będzie całkowicie inny. Zwykła bluzka z jeansami klasycznymi, będzie, całkiem inaczej wygląda. W jaki sposób? Będzie na pewno dopracowana, a także doinwestowana. Czy chcemy być w ten sposób odebrani? Jak najbardziej tak.

Dobór dodatków w modowych stylizacjach

Każda stylistka ma swoje wizje na ten temat. Przy doborze dodatków należy kierować się dwoma podstawowymi zasadami. O jakich zasadach mowa? Kiedy stylizacja jest minimalistyczne oraz prosta, to warto ją podkręcić oryginalnymi oraz nietypowymi dodatkami.

Z kolei przy zestawach, które są same w sobie wyraziste oraz ciekawe, to powinniśmy daną stylizację nieco wyciszyć przy pomocy akcesoriów bardziej stonowanych.

Każda z tych dróg jest odpowiednia. Najlepiej sprawdzają się działania na bazie kontrastu. Proste łączymy z tymi ekstrawaganckimi, jak i odwrotnie. Na blogach danej marki, jak i ogólnie w sieci można się spotkać z ciekawymi informacjami. Możemy je odbierać jako inspiracje. W zasadzie to Internet jest pełen ciekawych inspiracji. Warto się nimi sugerować i sprawdzić, w jakim stylu oraz z jakimi dodatkami czulibyśmy się najlepiej. Wiadomo, że bywa różnie. Każda osoba jest inna. Nie można drugiej osobie niczego narzucać. Raczej musi to wyjść od samej zainteresowanej osoby.

Dobór dodatków jest ważny i przekonamy się o tym sami, gdy będziemy bawić się modą. Moda ma to do siebie, że nie należy trzymać się twardo żadnych zasad. Najważniejsza w tym wszystkim jest zabawa, jak i to, aby moda sprawiała nam olbrzymią frajdę. W innym wypadku tworzenie każdej stylizacji będzie bardzo męczące, a nawet wyczerpujące.

Artykuł powstał we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcia: partnera portalu.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie