Czego szukasz

Business Mama Day w Trójmieście

Pierwszy kwartał roku to doskonały czas na zmiany i nowości. Pomysł na spotkania o takiej tematyce, czyli samorozwoju, szukaniu swojego miejsca na rynku pracy, aktywności zawodowej itp. przyszedł do nas podczas spotkań MAMA DAY. Kontakt z mamami z Trójmiasta zaowocował warsztatami i spotkaniami potrzebnymi, ważnymi, dostosowanymi do aktualnych kobiecych, rodzinnych potrzeb.

Na początku jest chęć rozwoju, nastawienie na zmiany. Rozmawiamy o tym podczas warsztatów o motywacji. Ważnym tematem jest sam proces szukania pracy, zakładania działalności lub ubiegania się o finansowe wsparcie. Rozkładamy na czynniki pierwsze ten proces ucząc się, jak zrobić to szybko, lecz skutecznie. Dobry kierunek nadają mamy, które na swoim koncie mają niejeden już sukces. Te kobiety są najlepszym przykładem, a ich historie dodają mamom energii, inspirują. Moc wrażeń, sugestii, dobrych rad i przykładów – Mama bierze sprawy w swoje ręce i realizuje swój pomysł na biznes. To jest nasz cel – dodawanie odwagi, wskazywanie kierunku rozwoju, pokazywanie możliwości. Z pasją. 

Business Mama Day to porcja motywacji i energii. Zachęta do rozwoju, okazja do pytań i rozwiania wątpliwości. Już 16 marca w gdańskim Starterze mamy spotkają się nie tylko z innymi mamami, ale też profesjonalistami, którzy pokażą, jak napisać dobre CV, jak odnaleźć swoją wartość i motywację do zmian. Inicjatywa jest dziełem Trójmiejskich Mam, ma na celu zintegrowanie młodych mam, dać im możliwość rozwoju, ale przede wszystkim poznania się i spędzenia razem czasu. Kontynuując pomysł ‘Trójmiejskich Blogów’, wychodzimy poza blogi i zachęcamy trójmiejskie rodziny do wspólnych aktywności. 

Poprzez organizowanie tematycznych eventów, spotkań i warsztatów, chcemy dać rodzicom, mamom, sposób na rozwinięcie pasji, wyrażenie siebie, poznanie nowych osób o podobnych doświadczeniach. Chcemy zainteresować je ważnymi tematami dotyczącymi rodzicielstwa, spierać się w debatach, testować nowości, kreować mamowe trendy. Naszym celem jest coraz częstsze organizowanie różnorodnych spotkań mam. Planujemy różne aktywności, nietypowe warsztaty, ciekawe tematy wykładów. 

‘Trójmiejskie mamy’ to dwie aktywne kobiety, które chcą stworzyć coś niezwykłego w , z pozoru monotonnym, życiu swoich czytelniczek, sąsiadek, koleżanek. Monika Pryśko, autorka bloga www.tekstualna.pl, oraz Bogna Bojanowska, autorka www.bebeandcompany.pl. Jak widać, siła jest business kobietą! 

Portal MamoPracuj jest patronem medialnym wydarzenia!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Specjalistka od komunikacji społecznej, choć tak naprawdę spełnia się rozpracowując komunikację międzyludzką. Autorka książki i promotorka hasła: ,,Bój się i działaj”. Jako Tekstualna pisze dla kobiet już ponad 10 lat. Na co dzień tłumaczy emocje na polski.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie