Czego szukasz

BlogoweLove – świąteczne spotkanie dla mam

BlogoweLove – najpierw pod tą nazwą kryły się spotkania dla blogerek, dzisiaj BlogoweLove zaprasza czytelniczki. Najbliższe spotkanie odbędzie się 28 grudnia w Bydgoszczy!

świąteczne miasto

BlogoweLove edycja świąteczna to nie kolejne spotkanie dla blogerek. Tym razem Paulina, która prowadzi bloga www.oliloli-newlife.com chce zaprosić matki – czytelniczki – wraz z dziećmi. Dlaczego? Dlatego, że wszystkie spotkania tego typu blogerki robią między sobą, a przecież gdyby nie czytelniczki, to blogerki mogłyby pisać tylko dla „zasady”.
Organizatorka chce pokazać, że nie jest wszystko wiedzącą, genialną matką, ale najzwyczajniejszą kobietą, która ma często buntujące się dziecko i kłopot z wymyślaniem obiadów na kolejny dzień.

Spotkanie odbędzie się 28 grudnia 2015 w Bydgoszczy w Kogel Mogel Play Cafe – pierwszej w mieście kawiarni z salą zabaw. Podczas gdy mamy wysłuchają wykładu i wezmą udział w ciekawych warsztatach, dzieci zajmą się zabawą pod opieką profesjonalnej animatorki. Dla uczestniczek i ich pociech czekać będzie również ogrom niesamowitych prezentów i pyszny poczęstunek.

Zapisy już niebawem, zapraszamy do śledzenia strony facebook.com/BlogoweLove

blogovelove

Zdjęcie tytułowe: Pixabay

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie