Czego szukasz

Bizneswoman Roku 2016- wystartowała VIII edycja konkursu

Sukces Pisany Szminką, przy współpracy z PwC po raz kolejny nagrodzi najlepsze przedsiębiorczynie w Polsce. Właśnie wystartowała VIII edycja konkursu Bizneswoman Roku. Kandydatki mogą zgłaszać się w kategoriach: Sukces w Korporacji, Moja Firma, Start-up Roku, Kobieta w Nowych Technologiach, Pomysł Na Biznes, Działalność Społeczna. Zachęcamy do nominacji przedsiębiorcze mamy, które są dowodem na to, że możliwe jest łączenie życia rodzinnego z życiem zawodowym i to z sukcesem. Zgłoszenia należy nadsyłać do 30 listopada b.r. Trzymamy kciuki za wszystkie biznesmamy!

nagrody Bizneswoman Roku Sukces Pisany Szminką

Bizneswoman Roku Sukces Pisany Szminką

Konkurs Bizneswoman Roku, niezmiennie od 7 lat, z ogromnym powodzeniem nagradza kobiety sukcesu.

Celem konkursu jest uhonorowanie przedsiębiorczych i kreatywnych kobiet realizujących ambitne projekty, nagłośnienie ich sukcesów, wsparcie w pozyskaniu partnerów biznesowych oraz inwestorów.

Wszystko po to, aby przyczynić się do wzmocnienia roli płci pięknej w życiu gospodarczym naszego kraju.

„Przyszłość niewątpliwie należy do firm, które prowadzą politykę zatrudniania w duchu różnorodności, dostrzegając wyjątkowe umiejętności kobiet w biznesie i korzyści z nich płynące… Jako firma stawiająca na różnorodność i przeciwdziałanie wykluczeniu, z wielką radością wspieramy konkurs Bizneswoman Roku i zachęcamy do licznego w nim udziału”. – mówi Bartosz Ciołkowski, dyrektor generalny polskiego oddziału Mastercard Europe.

Kategorie Bizneswoman Roku 2016

W ósmej edycji konkursu pojawiają się dwie nowe kategorie: Kobieta w Nowych Technologiach, której partnerem jest firma IGT Poland oraz Pomysł na Start, kategoria, której partnerem jest Coca Cola.

Kategoria Pomysł na Start została stworzona w celu aktywizacji i wsparcia lokalnych biznesów. Uczestniczki tej kategorii będą miały szanse starać się o dofinansowanie swojego pomysłu na biznes.

Kobieta w Nowych Technologiach zyskała w tym roku miano odrębnej kategorii. Do tej pory było to specjalne wyróżnienie.

„Wierzę, że poprzez takie inicjatywy, jak konkurs Bizneswoman Roku i prezentowanie sukcesów Pań, które wspaniale sobie radzą w obszarze nowych technologii, z roku na rok dysproporcje w zatrudnieniu kobiet i mężczyzn w naszej branży będą malały” – przekonuje Jarosław Dąbrowski, Członek Zarządu i Dyrektor ds. Technologii w Grupie IGT Poland.

Pozostałe kategorie to:

  • Sukces w Korporacji,
  • Moja Firma – dochody powyżej 4 mln złotych,
  • Moja Firma – dochody poniżej 4 mln złotych,
  • Start-up Roku,
  • Działalność Społeczna.

Jak co roku, przyznana zostanie nagroda specjalna ,,Bizneswoman Publiczności”. Laureatka zostanie wyłoniona w drodze głosowania internautów.

Jak wziąć udział w konkursie?

Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny.

Do 30 listopada 2016 roku należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na oficjalnej stronie konkursu.

Każdy ma także możliwość nominowania kobiety, którą uważa za godną zdobycia tytułu Bizneswoman Roku w wybranej kategorii. Nominacje należy nadsyłać na adres: [email protected] lub wypełnić formularz na stronie www.bizneswomanroku.pl.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Wstępnej selekcji dokonuje partner konkursu, a zarazem audytor – firma PwC. Do drugiego etapu zostają zaproszone finalistki, po trzy w każdej kategorii. Wyboru laureatek dokonuje jury, w którego skład wchodzą czołowi przedstawiciele świata biznesu oraz reprezentanci największych firm w Polsce. Jury przewodniczy dr Irena Eris – twórczyni silnej i rozpoznawalnej na świecie marki, która przyczynia się do budowania pozytywnego wizerunku Polski.

Więcej informacji na >>  www.bizneswomanroku.pl

Bizneswoman_Roku

Zdjęcia Organizatora, Sukces Pisany Szminką.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie