Czego szukasz

Biznes Mamy – majowy networking w Bydgoszczy

Z okazji Dnia Matki Prezydent Bydgoszczy zaprasza wszystkie mamy na spotkanie z gośćmi z grup networkingowych. Już 25 maja o godzinie 12 możesz wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach i dowiedzieć się, jak wspierać i rozwijać swój biznes. Zarejestruj się!

duża grupa kobiet siedzi i ogląda prezentacje w trakcie spotkania biznesowego

Biznes Mamy – wsparcie i networking.

Hasłem przewodnim tegorocznego spotkania dla mam w Bydgoszczy jest „Wyjdź z domu, poznaj mamy takie, jak Ty i zacznij działać”. 25 maja w Przystani Bydgoszcz przy ul. Tamka 2, odbędą się prelekcje, na których mamy prowadzące biznes, ale również te chcące go założyć dowiedzą się jak korzystać z networkingu, z mediów społecznościowych, żeby działały na korzyść ich biznesu. Ale to nie wszystko… Zobac,z jak wygląda cały program spotkania.

Program spotkania:

12.00Powitanie, panel zaproszonych gości z grup networkingowych i wsparcia dla Biznes Mam.

12.40-13.00 – Przerwa kawowa.

Prelekcje:

13.00 – „Jak zrobiłam biznes życia i do czego wykorzystuję networking.”

Prowadząca: Małgorzata Pelc

Opis: Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak prowadzenie niezobowiązującej rozmowy może pomóc w sukcesie biznesowym. Budowanie relacji międzyludzkich i sieci kontaktów to sposób na życie i rodzaj biznesowej inwestycji.

Jeśli nie masz śmiałości podczas poznawania nowych osób, masz opory, bo nie wiesz o czym rozmawiać, jak i jakie zadawać pytania to szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Uświadomisz sobie, co tworzy bariery, a co pomaga i uławia pierwsze kontakty, dowiesz się, co jest potrzebne, aby je nawiązywać. Poznasz uniwersalne, ale kluczowe pytania, dzięki którym nawiązanie głębszej relacji będzie kwestią czasu. Zobaczysz, jak ważne jest pierwsze wrażenie i jaki wpływ na relacje ma wizerunek.

13.50 – „Jak wykorzystać media społecznościowe?”

Prowadząca: Joanna Czerska Thomas

Opis: Media społecznościowe to idealne miejsce na komunikację z klientami. Czy je wykorzystujesz? Przyjdź i przekonaj się, jaką siłę ma Facebook.

14.30 – „Biznes Mama czyli jak skutecznie połączyć pracę zawodową z domem i rodziną?”

Prowadząca: Marta Gargas

Opis: Bycie aktywną zawodowo mamą to nie lada wyzwanie w dzisiejszym świecie. Szybkość, ciągły pośpiech i chęć dania dzieciom wszystkiego co najlepsze często sprowadza mamę do pędzenia w ciągłym „niedoczasie”.

Czy można skutecznie połączyć pracę zawodową ze szczęśliwą rodziną? Czy będąc aktywną zawodowo można mieć dobre relacje z partnerem? Jak ogarnąć wszystko nie zaniedbując przy okazji siebie? Jak być zgodną z samą sobą pozostając doskonałą mamą swoich dzieci i skutecznym pracownikiem lub przedsiębiorcą jednocześnie? Czy to w ogóle realne?

15.10 – Zakończenie

Wyjdź z domu, poznaj mamy takie, jak Ty i zacznij działać!

Uwaga! dzieci są mile widziane!

W trakcie spotkania zabawy sensoryczne z Funimkami! Miejsce do raczkowania w zasięgu wzroku rodzica.

Spotkanie jest bezpłatne!

Liczba miejsc ograniczona.

Zarejestruj się. Formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie www.bydgoszcz.pl/majmam

Zapraszamy!

Artykuł powstał w oparciu o materiały prasowe.

Zdjęcie: Pixabay.com

 

 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redaktor portalu Mamo Pracuj. Prywatnie spełniona, pełnoetatowa mama dwóch wspaniałych synów i żona, starająca się znaleźć swój patent na work - life balance. Absolwentka UJ. Miłośniczka kina, muzyki i książek.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie