Czego szukasz

Biznes kocha Kobiety – ale przygotuj się do tej miłości! Spotkanie w Trójmieście

Pewnie marzysz po cichu o własnej firmie, ale obawy biorą górę i czekasz…czekasz… Bo jak się do tego przygotować? Chodzić na szkolenia, inspirować się, rozmawiać z innymi kobietami. Nabywać odpowiednich kompetencji. Starać się jak najlepiej przygotować i wyczuć dobry moment na „skok” w biznes, bez względu na to, czy to jest własna działalność, czy awans w korporacji. Teraz masz okazję przekonać się sama, 28 września w Trójmieście na spotkaniu „Biznes kocha Kobiety”, gdzie cztery kobiety opowiedzą jak to było i jest w ich biznesach. Trochę o promocji marek, trochę o sprzedaży, a przede wszystkim o tym jak wystartować na swoim oraz jakich błędów nie popełniać, bo początki zawsze są trudne. Zapraszamy w imieniu Organizatora Fundacji Ad Fontes.

kobiety biznesu

Czy uczyć można się wyłącznie na własnych błędach? Niekoniecznie!
Przyjdźcie na spotkanie, które pomoże Wam w podjęciu decyzji o rozpoczęciu własnej działalności, realizacji marzeń oraz odpowiedzi na pytanie, czy to jest odpowiedni moment, by opuścić korporację? A dla prowadzących własny biznes, otrzymacie praktyczne wskazówki dla rozwoju siebie i własnej firmy.

„Biznes kocha Kobiety” zaprezentują cztery wspaniałe kobiety, które chętnie podzielą się swoją wiedzą:

  • Joanna Cieślak Ospalska, Autopromocja z klasą.

Joanna podzieli się z Wami swoim doświadczeniem związanym z promocją marek w mediach. Opowie, jak ważny jest brand journalism dla każdej, nawet najmniejszej firmy. Przekona, że odchodzi się od pisania nudnych informacji prasowych, za to zaczyna się opowiadać historie. Wzbudzanie emocji, tworzenie atmosfery, zaciekawienie sobą, swoim projektem, misją, ideą…
Wciąż wiele osób, zwłaszcza kobiet, czuje się nieswojo na myśl, że mogłaby promować się w mediach. Obawia się zarzutu nachalności. Dlatego podczas naszego spotkania Joanna pokaże Wam możliwe drogi “autopromocji z klasą”. Przekonacie się też, czy i jak można poderwać dziennikarza… 😉

  • Monika Kowalska-Aćimović, Nie sprzedawaj! …ale niech od Ciebie kupują.

Monika gwarantuje 30 minut praktycznej wiedzy na temat sprzedaży. Dzięki niej poznacie moc właściwie zadawanych pytań. Dowiecie się, dlaczego odpychanie jest jednym ze skuteczniejszych sposobów na przyciąganie. Monika wytłumaczy, w jaki sposób dobrze „zdiagnozowany” Klient poczuje, że trafił na kompetentną osobę, która zrozumie jego oczekiwania.

  • Karolina Sozańska, Wydaje Ci się czy wiesz na pewno? Kiedy zamienić korpo na swoje?

Skąd wiedzieć, czy dany moment to czas na zmianę ścieżki zawodowej i życiowej? Jaką podjąć decyzję? Przecież… może się nie udać!
Te i wiele innych pytań zaprzątało głowę Karoliny do momentu, kiedy wiedziała, że to już czas. Dziś już wie, że ten moment był właściwy, bo z perspektywy czasu najważniejsze jest to wewnętrzne WIEM. O dojściu do WIEM, o LUDZIACH, o WIERZE WE WŁASNE: JA MOGĘ, JA CHCĘ, O INTUICJI i SPLOTACH OKOLICZNOŚCI – o tym właśnie będzie ta historia…

  • Iza Kielusiak, Popełniłam kilka błędów przy zakładaniu firmy, Ty nie musisz.

Podczas spotkania Iza opowie o biznesowych żółtodziobach i ich najczęstszych błędach. Zaliczyła je wszystkie, więc jej wiedza wynika z praktycznego doświadczenia. Pokaże też, jakich narzędzi można użyć, aby zminimalizować ryzyko i zmniejszyć koszty porażki. Powie, czemu osoby rozpoczynające własne biznesy popełniają podstawowe błędy.

Rezerwacja biletów >>

Szczegóły spotkania >>

Wydarzenie na FB >> 

biznes-kocha-kobiety-plakat

Zdjęcia: Fundacja Ad Fontes, Biznes kocha Kobiety.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą 4-letniego Oskara. Pracowałam w marketingu oraz w projektach unijnych. Podczas „urlopu” macierzyńskiego moją firmę zamknęli, a ja pozostałam bez pracy. Przez kilka lat spędzonych z dzieckiem miałam dużo czasu na przemyślenia i ostatecznie postanowiłam robić to, co kocham najbardziej, czyli pracując wspierać inne mamy. Dodatkowo kocham jogę, spacery, podróże i długie spanie ;)
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie