Czego szukasz

Warszawa

Copoint logo_copoint

Oferta

COPOINT DLA MAMY!

Serdecznie zapraszamy wszystkie Mamy na Niedźwiedzią 29b w Warszawie, gdzie w pięknym, zielonym zakątku Mokotowa, zaledwie 200m od stacji Metra Służew mieści się biuro coworkingowe COPOINT.

Biuro zajmuje cały 160 m budynek, a od świata zewnętrznego odgrodzone jest pięknym ogrodem. Kierowani ponad 5-letnim doświadczeniem, stawiamy przede wszystkim na wyjątkową, otwartą oraz nieskrępowaną atmosferę pracy. To, w połączeniu z profesjonalizmem obsługi oraz doskonałą lokalizacją tworzy idealne miejsce do pracy dla osób mających już dość pracy w zatłoczonych kawiarniach czy też biura w zaciszu własnego mieszkania.

W COPOINT nieustannie dbamy o wdrażanie ekologicznych rozwiązań biurowych, nawet tych najprostszych i najbardziej oczywistych. Wszechstronna, elastycznie skonstruowana oferta – coworking, biura, sale spotkań oraz wirtualny adres pozwala na zaspokojenie różnorodnych potrzeb biznesowych. Dotychczas, z naszych usług skorzystało już kilkuset przedsiębiorców i firm… oraz kilka Mam, które dołączyły do naszego grona w ramach Akcji Biurko dla Mamy! Historię naszej coworkerki – Marty Podleśnej-Nowak z LatinoTour przeczytasz tutaj (https://mamopracuj.pl/biurko-dla-marty-czyli-jak-znalazlam-biurko-dla-siebie)

W RAMACH SPECJALNEJ OFERTY NA HASŁO „BIURKO DLA MAMY” OFERUJEMY RABAT 30% NA ABONAMENT COWORKINGOWY Z NIELIMITOWANYM DOSTĘPEM!

WYBIERAJĄC COWORKING W COPOINT OTRZYMASZ:

  •  biurko, lampkę i wygodny fotel biurowy
  • wygodę i elastyczność pracy
  • wspólną przestrzeń do kreatywnego współdziałania
  • szybki bezprzewodowy Internet
  • dostęp do urządzeń biurowych takich jak skaner, drukarka, ksero (obowiązuje dzienny limit) i faks
  • dostęp do w pełni wyposażonej biurowej kuchni (pyszna kawa z ekspresu, herbata oraz woda)
  • obsługę recepcyjną dla Ciebie i Twoich gości

Kontakt

COPOINT
ul. Niedźwiedzia 29b 02-737 Warszawa
tel/fax: +48 22 853 72 65
e-mail: [email protected]
www.copoint.pl
www.facebook.pl/copoint