Logo Mamo Pracuj
Open menu
Pracuj

Znajdź wymarzoną pracę i pracodawcę.

Rozwijaj się

Pozwól się wesprzeć w rozwoju.

Inspiruj się

Sprawdź nasze propozycje dla Ciebie.

Warszawa business_lab_logo2

Business LaB Nowy Świat

Oferta

 

BUSINESS LAB NOWY ŚWIAT – Wolność i inspiracja w jednym miejscu

Głęboko wierzymy, że miejsce pracy, spotkania biznesowego, eventu, ma bezpośredni wpływ na to jaki jest finalny efekt podjętego wyzwania. Dobrze przygotowane miejsce wpływa na ilość pozytywnej energii, powstającej między osobami z niego korzystającymi. Dlatego stworzyliśmy wyjątkową przestrzeń, na najbardziej prestiżowej ulicy w Polsce. Z jednej strony przyjazna i wygodna, którą można polecić znajomym oraz współpracownikom. Z drugiej spójna w przekazie i profesjonalnie przygotowana, do której można zaprosić swoich najlepszych Klientów. Business Lab to miejsce stanowiące w pełni profesjonalną przestrzeń pracy, spotkań, prezentacji, szkoleń i innych wydarzeń związanych z Twoim biznesem.

Poznaj naszą pełną ofertę i korzyści płynące ze współpracy z nami:

  • Nowoczesne biuro – zapewniamy profesjonalną, rozumiejącą potrzeby coworkerów, obsługę, odpowiednio wyposażone oraz przemyślane wnętrze – wszystko czego trzeba do efektywnej pracy.
  • Praca wśród profesjonalistów – możliwość nawiązania nowych kontaktów, wzajemna inspiracja, kreatywna atmosfera.
  • Możliwość udziału w wydarzeniach specjalnych – spotkania tematyczne ze specjalistami z różnych dziedzin, warsztatach, itp.
  • Prestiżowa lokalizacja w centrum Warszawy – biuro na jednej z najbardziej znanych ulic Warszawy – doskonale skomunikowana i w pięknym otoczeniu. Sąsiedztwo pełnej gamy kawiarni, restauracji, pubów i klubów. Ale nie trzeba opuszczać Business Lab, aby napić się świeżo parzonej kawy lub dobrej herbaty, zadbaliśmy już o to…

Specjalnie dla uczestniczek programu „Biurko dla Mamy” przygotowaliśmy 30% rabatu na wszystkie usługi dostępne w Business LaB Nowy Świat.

Nasze biuro mieści się w samym sercu stolicy, gdzie każdy środek komunikacji dowiezie Mamy do ich nowego miejsca pracy, dzięki czemu nie będą one traciły czasu na dojazd na drugi koniec Warszawy.

Business LaB posiada system rezerwacji dzięki, któremu Mamy będą mogły rezerwować swoje miejsce coworkingowe nawet na godzinę przed przyjściem do biura i będą miały pewność, że w danym dniu już nikt go im nie zabierze.

http://business-lab.pl/rezerwacje

Dodatkowo dla naszych Klientów mamy przygotowane specjalne rabaty w zaprzyjaźnionych restauracjach, dzięki czemu wyjście na lunch często jest miłym pretekstem do spotkania z przyjaciółmi.

Kontakt

Business LaB Nowy Świat
Ul. Nowy Świat 41A
00-042 Warszawa
(22) 692 45 15
607 287 806
www.business-lab.pl
[email protected]

Zapraszamy!

+3 tys. mam w newsletterze

© Mamopracuj 2024

Skip to content