Czego szukasz

Tarnów baner TKP desk

DESK

Oferta

Sześć stanowisk pracy, sala konferencja z zapleczem multimedialnym oraz kolorowa strefa tzw. burzy mózgów została udostępniona za darmo dla małych firm, które nie posiadają własnego zaplecza.  To odzew Urzędu Miasta Tarnowa na zwiększającą się liczbę mikroprzedsiębiorstw, których w Tarnowie jest już kilka tysięcy.

Strefa Przedsiębiorcy „DESK” czyli Darmowa, E-biznesowa, Strefa, Kreatywności powstała przy ul. Wałowej 16 w Tarnowie. Obok strefy pracy wspólnej znajduje się także pokój do indywidualnych spotkań biznesowych, jest zaplecze sanitarne, a także punkt rejestracyjny, w którym można zarezerwować biurko lub salę konferencyjną. Pomysł wzorowany był na idei „coworkingu”, polegającej na wykorzystywaniu wspólnej przestrzeni biurowej przez różne podmioty gospodarcze. Najczęściej z takiej formy korzystają mikroprzedsiębiorstwa i „freelancerzy” czyli osoby pracujące bez etatu, realizujące projekty na zlecenie.
DESK (Darmowa E-biznesowa Strefa Kreatywności) rozszerza swoją działalność. W ramach konsultacji dla przedsiębiorców można będzie bezpłatnie, co piątek, zasięgnąć informacji dotyczących prowadzenia i możliwości rozwoju dla biznesu. Więcej >>>
DESK jest do dyspozycji przedsiębiorców od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 – 19 z wyłączeniem dni świątecznych i ustawowo wolnych od pracy. W razie braku wolnych miejsc można dokonać wcześniejszej rezerwacji w sekretariacie strefy pod numerem telefonu: 14 639 – 08 -75.

Kontakt

DESK                                    
ul. Wałowa 16, 33-100 Tarnów
https://www.facebook.com/DESKWalowa16
Rezerwacje biurek: (14) 639 08 75

Zapraszamy!

desk -zdjęcia desk zdjęcia desk zdjęcia