Logo Mamo Pracuj
Open menu
Pracuj.

Znajdź wymarzoną pracę i pracodawcę.

Rozwijaj się.

Pozwól się wesprzeć w rozwoju.

Inspiruj się.

Sprawdź nasze propozycje dla Ciebie.

Łódź – Rzgowska  logo aip

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Oferta

AIP to dziś największa i najnowocześniejsza w Europie sieć centrów rozwijania młodej przedsiębiorczości. Misją Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości jest budowanie sprzyjającego klimatu dla rozwoju przedsiębiorczości. Jesteśmy przekonani, że każdy pomysł na biznes można zrealizować. Współpraca z AIP umożliwia każdej osobie założenie firmy najniższym kosztem, najszybciej i najłatwiej w Polsce, przy minimalnym ryzyku.
Zapewniamy dostęp do innowacyjnej przestrzeni biurowej (sieć 40 AIP) i możliwość korzystania z adresu Inkubatora jako adresu siedziby firmy. Karta magnetyczna upoważnia każdego aktywnego uczestnika programu AIP 2.0 do korzystania z przestrzeni biurowej na terenie całego kraju.

Biura Inkubatorów zlokalizowane w całej Polsce w największych miastach. Łącznie istnieje możliwość korzystania z 40 biur AIP oferujących łącznie ponad 300 indywidualnych stanowisk pracy na ponad 3000 m2 powierzchni oraz dedykowanych 40 sal spotkań oferujących łącznie miejsce szkoleń dla ponad 500 osób.

Stanowiska do pracy zaprojektowane są z myślą o komforcie oraz w nowoczesnym designie. Każdy przedsiębiorca w AIP może więc korzystać z tzw. Kapsuł do pracy, w których znajdzie sprzęt komputerowy z najnowocześniejszym oprogramowaniem specjalistycznym, a także dostęp do szybkiego Internetu.

Salki konferencyjne AIP mogą zostać zarezerwowane na szkolenia lub spotkania z klientem. Są one wyposażone w sprzęt do prezentacji, ekran LCD, rzutnik oraz dostęp do internetu. Zamykane, szklane drzwi zapewniają dyskrecję spotkania przy jednoczesnym zachowaniu innowacyjnego charakteru.

Miesięczny koszt prowadzenia firmy w ramach ekosystemu AIP 150 zł netto miesięcznie.
W ramach projektu „Biurko dla Mamy” proponujemy:
 30 dni bezpłatnego korzystania z innowacyjnej przestrzeni biurowej
Każda mama, która skorzysta z oferty w oddziale AIP Poznań ma możliwość skorzystania z biur i sal konferencyjnych w innych siedzibach AIP w całej Polsce.

W trakcie pierwszego miesiąca każda mama biorąca udział w projekcie ma również zagwarantowane:

użyczenie osobowości prawnej AIP
porady prawne w wymiarze 2,5 h
usługi księgowe do 25 dokumentów
obsługa administracyjna
usługi B2B
wewnętrzna giełda zleceń

oraz…

indywidualne spotkania z mentorami
wsparcie i doradztwo
szkolenia, warsztaty
udział w eventach biznesowych

Kontakt

Biuro AIP       

ul. Rzgowska 17A bud. A , pok. 122, Łódź

+3 tys. mam w newsletterze

© Mamopracuj 2024

Skip to content