Czego szukasz

Bitspiration – praktyczna wiedza oraz nowe pomysły na rozwój biznesu

13 października Bitspiration zawita ponownie do Krakowa! Odpowie na realne potrzeby młodych, polskich firm i startupów. Skalowanie IT, rozwój produktu, marketing i sprzedaż, budowanie zespołu i marki – to główne tematy nowej formuły Bitspiration, a na ścieżce HR-owej pojawi się m.in. Bartłomiej Rak (Socjomania) i Joanna Bucior (Delphi).

Uczestnicy warsztatów podczas rozmowy

Piąta edycja Bitspiration odbędzie się 13 października w Hotelu Galaxy w Krakowie. Nowa, edukacyjna formuła wydarzenia ma na celu dostarczenie praktycznej wiedzy z zakresu strategicznych obszarów budowania firmy:

  • strategia sprzedażowa i marketingowa
  • budowanie i motywowanie zespołu
  • przygotowanie firmy i produktu na szybki rozwój

Swoim doświadczeniem w tych obszarach podzielą się praktycy ze wskazanych dziedzin.

Każdy z Was opuści Bitspiration z praktyczną wiedzą oraz nowymi pomysłami na rozwój biznesu.

Do kogo kierowane jest Bitspiration i skąd zmiana?

Bitspiration w nowej formule kierowane jest do przedsiębiorców, startupowców, programistów, HR-owców, marketingowców i sprzedawców – do każdego, kto na co dzień zajmuje się rozwojem całej firmy, lub jej wybranych obszarów. To miejsce gromadzące ludzi o różnych kompetencjach, doświadczeniach oraz umiejętnościach – łączy ich jednak pragnienie wiedzy oraz chęć rozwoju biznesu, z którym są związani.

Wsłuchując się w głosy kilku tysięcy uczestników czterech poprzednich edycji, organizatorzy wychodzą naprzeciw realnym potrzebom przedsiębiorców i startupowców. Zgodnie z hasłem „Change starts with you” przekażą uczestnikom niezbędną wiedzę i know-how.

Co podczas Bitspiration znajdą dla siebie HR-owcy, managerowie i przedsiębiorcy?

Na ścieżce “Marketing i sprzedaż” pojawi się wiele znanych w branży twarzy, a wśród nich:

  • Bartłomiej Rak, Socjomania – Zespół – najtrudniejsza do osiągnięcia składowa.
  • Joanna Bucior, Delphi – Homemade Employer Branding. Czyli o tym, dlaczego do budowania wizerunku pracodawcy nie potrzebujesz zatrudniać agencji.
  • Piotr Prokopowicz, Talent Management Expert – CV? Dziękuję, nie czytam… i inne nieintuicyjne zasady rekrutacji opartej na dowodach.
  • Agata Kowalska, Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy – Najczęstsze błędy popełniane przez startupy. Case study.
  • Eustachy Bielecki, kariera.pl – Marketing w służbie HR. Jak tworzyć i optymalizować kampanie Talent Acquisiton Marketing?

Zobacz wszystkich prelegentów i opisy sesji.

Skorzystaj ze zniżki dla naszych czytelników

Pełna agenda wydarzenia dostępna jest na stronie. Dla wszystkich pracujących mam organizator przewidział 30% zniżkę na kod: MamoPracuj. Ze względu na edukacyjny charakter imprezy, liczba miejsc na Bitspiration jest ograniczona – zarezerwujcie jedno dla siebie.

Partnerem Honorowym Bitspiration 2017 jest Miasto Kraków.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka portalu Mamo Pracuj, absolwentka UEK, z doświadczeniem zawodowym w dużym biznesie. Mama dwóch rozbrykanych dziewczynek. Pasjonatka górskich wycieczek i Italii w każdej postaci. Marzy o dalekich podróżach i zdobyciu Korony Gór Polski.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie