Czego szukasz

Bitspiration for Charity – startupy pomagają dzieciom

Spis treści: ukryj 1 Bitspiration for Charity 1.1 16 grudnia – zapamiętajcie te datę! 2 Cztery miast w jednym czasie 3 Dlaczego warto wziąć udział w tym pionierskim wydarzeniu? Bitspiration for Charity Polska branża startupowa łączy się, by pomagać chorym dzieciom! 16 grudnia – zapamiętajcie te datę! To właśnie wtedy w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i […]

Grafika Bitspiration

Bitspiration for Charity

Polska branża startupowa łączy się, by pomagać chorym dzieciom!

16 grudnia – zapamiętajcie te datę!

To właśnie wtedy w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku odbędzie się pierwsze i jedyne takie wydarzenie w Europie, łączące scenę startupów z działalnością charytatywną.

Startupowcy, inwestorzy, przedsiębiorcy i media w jednym miejscu, a wszystko po to, by pokazać siłę polskiej sceny startupowej, pomagając dzieciom walczącym o życie w szpitalach onkologicznych.

Cztery miast w jednym czasie

16 grudnia w czterech miastach Polski spotkają się startupowcy, przedsiębiorcy, inwestorzy, media i entuzjaści nowych technologii. Celem spotkania jest połączenie ich twórczego entuzjazmu z chęcią niesienia pomocy chorym dzieciom.

Bitspiration for Charity łączy ideę edukacji ze wspieraniem polskich szpitali i centrów onkologicznych.

Dochód ze sprzedaży biletów na te wydarzenia zostanie w całości przekazany na potrzeby małych pacjentów szpitali i centrów onkologicznych w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku.

Możecie dołączyć do wydarzenia za darmo lub nabyć wejściówkę-cegiełkę za 49 PLN

Dlaczego warto wziąć udział w tym pionierskim wydarzeniu?

  • Kiedy Ty inwestujesz w kolejny projekt – dzieci modlą się o pomoc.
  • Kiedy Ty świętujesz swoją pierwszą wzmiankę w mediach – one cieszą się z wyników badań.
  • Kiedy Ty marzysz o Krzemowej Dolinie – one pragną odwiedzić rodzinny dom chociaż na kilka dni.

Chęć niesienia pomocy dzieciom to główne założenie oraz korzyść wynikająca z udziału w Bitspiration4Charity. Poza charytatywnym aspektem ogólnopolskiego wydarzenia, jest to także okazja na dołączenie do największego, startupowego wydarzenia w Polsce, łączącego społeczność technologiczną z całego kraju.

Uczestnicy akcji będą mieli okazję zdobycia praktycznej wiedzy, nawiązania nowych kontaktów oraz osobistego poznania inwestorów, prelegentów i dziennikarzy branżowych. Za poziom merytoryczny oraz organizację jednodniowych wykładów i warsztatów odpowiada PROIDEA – organizator znanego w środowisku Festiwalu Bitspiration.

Po edukacyjnej części wydarzenia, wszyscy uczestnicy wezmą udział w afterparty. Cała kwota uzyskana ze sprzedaży wejściówek zostanie przekazana na konta centrów i szpitali onkologicznych w wymienionych miastach.

Let’s beat together for charity!

Więcej informacji na stronie internetowej oraz kanałach społecznościowych wydarzenia.

Grafiki: własność organizatora

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie