Czego szukasz

Bitspiration Festival promuje przedsiębiorcze kobiety

Największy, alternatywny festiwal startupów Europy Wschodniej jest coraz bliżej, a atrakcji nie brakuje. Jak zapewniają organizatorzy, tegoroczna edycja Bitspiration jest przełomowa z perspektywy każdego uczestnika. Szczególne miejsce zarezerwowane jest dla kobiet, założycielek startup’ów. Chcesz pokazać się na festiwalu, porozmawiać z inwestorami i otrzymać wejściówkę? Opowiedz czym się zajmujesz!

Co to takiego – Bitspiration?

Założyciele startupów, fundusze Venture Capital, influencerzy technologiczni, instytucje publiczne, studenci i aniołowie biznesu. To tylko część długiej listy uczestników, którzy 6-7 czerwca tworzyć będą najbardziej wyjątkowy festiwal startupowy w tej części Europy. Do tej pory w Bitspiration udział brały takie firmy jak Google, YouTube, Spotify, Microsoft, 500 Startups, The Next Web czy TechCrunch. Nie może tam zabraknąć również Ciebie!

Dlaczego warto?

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia atrakcji nie brakuje, a sama agenda jest niezwykle ciekawa – otwiera ją dziennikarz technologiczny, pisarz i scenarzysta Silicon Valley: Dan Lyons! Dan jest również autorem bijącego rekordy popularności bestselleru Disrupted: My misadventure in the startup bubble.

Pośród keynote speakerów pojawi się także Gillmor Gang – twórcy jednego z największych podcastów świata IT, a scenę zajmą takie postaci jak Taso DuVal, Peter Sage, Neil Devani, czy Tina Baker. Konferencja będzie również bogata w panele dyskusyjne – pojawią się przedstawiciele takich startupów jak SeedLabs, czy Estimote, a przedstawiciel Brainly będzie mógł odpowiedzieć na serię pytań o rekordową rundę finansowania w historii polskich startupów.

Drugiego dnia konferencji dodatkowo odbędzie się cała ścieżka medialna, poświęcona marketingowi i promocji – pojawią się przedstawiciele m.in The Next Web. Pełną agendę można znaleźć na stronie wydarzenia.

W tym roku pojawią się również takie nowości jak:

  • Spotkania face-to-face z inwestorami
  • Alejka Startupowa, dająca młodym przedsiębiorcom możliwość pokazania swojego produktu
  • Gala Aulery, podczas której wyłonione zostaną najbardziej wyjątkowe wydarzenia
  • Afterparty organizowane wraz z Google Campus Warsaw i ich wydarzeniem – Campus Summer Party!

Całość odbędzie się w najbardziej unikatowym, industrialnym miejscu, jakie do tej pory widzieli uczestnicy Bitspiration: Zajezdni MZA na warszawskim Żoliborzu!

bitspiration_festiwal_banki_800

Jako event skupiający się na społeczności, która go tworzy, w tym roku Bitspiration jest otwarte dla studentów, a liczni przedstawiciele społeczności startupowych z całej Europy Centralno-Wschodniej już potwierdzili swój udział.

Jednocześnie Bitspiration ma szanse stać się jednym z eventów najmocniej wspierających przedsiębiorcze kobiety. A to dopiero początek!

Tylko do końca maja br. organizatorzy zbierają najciekawsze historie kobiet – założycielek startup’ów.

Dlaczego warto zgłosić?

  • aby otrzymać bezpłatną wejściówkę na Festiwal i porozmawiać z inwestorami, mentorami i poszukać dla siebie inspiracji
  • aby Twoja historia zainspirowała inne kobiety – organizatorzy zaplanowali publikacji 15 do 20 najciekawszych historii
  • masz szansę opowiedzieć o swoim pomyśle całemu światu, dzięki wsparciu promocyjnemu jakie zapewniają organizatorzy

Wyślij swoją historię (w języku angielskim) na adres: [email protected] i zobacz co się stanie 😉

Sprawdź szczegóły >>>

Organizatorzy wydarzenia szykują jeszcze więcej niespodzianek, a o nowościach dowiedzieć się można ze strony wydarzenia na Facebook’u: http://facebook.com/bitspiration/

Zapraszamy w imieniu organizatorów!

Zdjęcia: własność organizatorów

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka mamopracuj.pl, od dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności łączenia życia rodzinnego i zawodowego i nawet jej to wychodzi! Lubi wyzwania i cieszy ją kiedy pracodawcy znajdują świetnych pracowników. Mama wesołej trójki, żona i miłośniczka kotów. 

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie