Czego szukasz

Bezpłatny mentoring dla twojego biznesu – rekrutacja trwa

Jesteś ‘świeżo upieczonym’ przedsiębiorcą? Myślisz może o założeniu własnego biznesu? Szukasz profesjonalnego wsparcia i wskazówek w prowadzeniu działalności? Zgłoś się do bezpłatnej grupy mentoringowej. Nabór trwa do 18 lutego.

W dniach 24 lutego oraz 2, 9 i 16 marca br. (dokładny grafik w formularzu) w pracowni Duży Pokój przy ul. Wareckiej 4/6 w Warszawie organizowane są już po raz drugi bezpłatne praktyczne spotkania skierowane właśnie do Ciebie – w grupie pod okiem doświadczonego mentora będziesz miał/a okazję do wymiany doświadczeń, wsparcia oraz poznania najlepszych praktyk dot. skutecznego i satysfakcjonującego prowadzenia własnej firmy.

Pobierz i wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ, a następnie prześlij na adres [email protected]. Na Wasze zgłoszenia organizatorzy czekają do 18 lutego br. Skontaktują się tylko z wybranymi kandydatami.

Warsztaty są organizowane w ramach projektu MENTEE – Mentoring, Budowanie Sieci Kontaktów i Szkolenia dla Europejskich Przedsiębiorców realizowanego przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej (program Erasmus+).

Celem działań projektowych jest wsparcie i rozwój przedsiębiorczości w wybranych krajach Europy poprzez sprawdzony model mentoringu opracowany w ramach projektu fe:male – skutecznego programu współfinansowanego przez UE w ramach Programu Uczenie się przez całe życie (LLP). Doświadczeni przedsiębiorcy zostaną przeszkoleni na mentorów, a w tym samym czasie usługa mentoringu zostanie zaoferowana stu młodym i obiecującym przedsiębiorcom z Grecji, Polski, Portugalii oraz Włoch. Więcej informacji o projekcie na http://www.mentee-project.eu.

Organizatorem wydarzenia jest koordynator projektu – firma INnCREASE Sp. z o.o. z Warszawy.

Początkujących, jak i doświadczonych przedsiębiorców zachęcamy również do zapoznania się z programem Erasmus dla Młodych Przedsiębiorców (więcej informacji: Fundacja MOST; e-mail: [email protected]).

Wydarzenie jest dostępne na FB.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie