Czego szukasz

Bezpłatne warsztaty programowania dla kobiet w Krakowie

Chcesz spróbować programowania? Chcesz dowiedzieć się o co w tym wszystkim chodzi? Już 8 lutego w Krakowie odbędą się bezpłatne warsztaty programowania w Ruby On Rails. Zgłoś się już teraz.

kobieta przed komputerem uczy się programowania

Warsztaty programowania dla kobiet

Na warsztatach, organizowanych przez Code_sensei nauczysz się programować w języku Ruby, poznasz narzędzia, jakimi posługują się specjaliści, z ich pomocą stworzysz swoją pierwszą aplikację, spotkasz doświadczonych programistów, porozmawiasz z nimi i dowiesz się jak zaplanować swoją karierę w IT.

Gdzie i kiedy odbędą się warsztaty programowania?

Czwartek 8 lutego 2018 r.

Kraków, ul. Krakusa 11 (siedziba Estimote)

Warsztaty będą trwały od godziny 18.00 do 21.30.

W planie jest oficjalne zapoznanie i podział na grupy, dwie około godzinne części warsztatów, między nimi półgodzinna przerwa networkingowa oraz pół godziny na zakończenie w stylu Q&A.

Co potrzebujesz, żeby uczestniczyć w warsztatach?

Wszystko co przyda Ci się na warsztatach to chęci i dobry humor, własny laptop i znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Zgłoś się już dziś i dołącz do grona kobiet które tak jak ty, chcą się nauczyć programowania. Kraków czeka na was!

Zarejestruj się!

Zdjęcie; Storyblocks.com

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Szczęśliwa żona i mama czwórki dzieci. Macierzyństwo to jej największa pasja, motywująca do rozwoju i działania. Z przyjemnością oddaje się pisaniu. Kocha muzykę, kino i dobre jedzenie. Lubi śledzić trendy i wprowadzać je w życie. Zawodowo początkująca, ale z apetytem na sukces.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie