Czego szukasz

Best Quality Employer 2019 – zgłoś się do kolejnej edycji

Masz swoją firmę? Zatrudniasz pracowników? Mamy coś właśnie dla Ciebie! Ruszyła kolejna edycja programu Best Quality Employer. Dołącz do najlepszych pracodawców w kraju! A my, Mamo Pracuj jesteśmy patronem tego wydarzenia, dlatego już teraz chcemy Was o tej akcji poinformować!

Gala Best Quality Employer 2018

Dlaczego warto się zgłosić?

  • Chcesz być liderem rynku pracy?
  • Chcesz zwiększyć rozpoznawalność marki pracodawcy ?
  • Chcesz obniżyć czas i koszty rekrutacji ?
  • Chcesz przyciągać najlepsze talenty?

Jeśli tak, zgłoś się do programu Best Quality Employer 2019 i zdobądź tytuł i statuetkę najlepszego pracodawcy w Polsce.

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłosiło nabór do 4 edycji programu, w którym nagrodzi najlepszych pracodawców w kraju prestiżowym tytułem Best Quality Employer 2019.

Cele programu

Best Quality Employer ma na celu wyłonienie oraz promocję przedsiębiorstw, które wyróżniają się rzetelnością pod względem polityki zatrudnienia, rozwiązań pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi. To firmy godne zaufania, dbające o rozwój pracowników oraz zapewniają stabilność zatrudnienia, zapewniając jednocześnie przyjazną atmosferę w pracy.

– Naszym celem jest wyłonienie firm zapewniających najlepsze warunki pracy. W procesie weryfikacji oceniana jest polityka zatrudnienia i zarządzania zasobami ludzkimi, możliwości awansu i rozwoju, stabilność i atrakcyjność warunków zatrudnienia, a także dbałość o tzw. work-life balance – mówi Elżbieta Michalska, Prezes CBCK.

Program Best Quality Employer idealnie wpisuje się w zyskujące na popularności działania z zakresu employer brandingu, wdrażane przez coraz więcej firm obecnych na polskim rynku. Wyróżnienie jest skutecznym narzędziem PR-owym i marketingowym, potwierdzającym dbałość firm o kapitał ludzki. Pomaga budować silną markę pracodawcy i pozycjonować firmę wśród liderów rynku pracy.

Proces rekrutacji stanowi coraz większe wyzwanie dla pracodawców, rosną również wymagania kandydatów. Nasz program ma pomóc jednym i drugim – wyjaśnia Marcin Andrzejewski, Dyrektor Programowy CBCK. – Tytuł Best Quality Employer pomaga budować pozytywny wizerunek marki pracodawcy, przyciągać najlepszych specjalistów , a tym samym uskutecznić proces rekrutacji. Kandydatom zaś daje wskazówkę, z kim na rynku warto wiązać swoją karierę zawodową – dodaje.

Co zrobić by dołączyć do najlepszych i uzyskać tytuł?

Aby uzyskać tytuł Best Quality Employer , uczestnicy muszą przejść proces certyfikacji i spełnić określone w nim standardy. Zdobycie statuetki uprawnia do posługiwania się tytułem Best Quality Employer bez ograniczeń czasowych z rokiem nadania.

Zgłoszenia przyjmowane są do 18 września.

Finał programu wraz z wręczeniem statuetek planowane jest w październiku 2019 r w jednym z prestiżowych hoteli w Warszawie.

Mamo Pracuj jest patronem tego wydarzenia, w związku z tym o wszystkich szczegółach będziemy jeszcze informować.

Zobacz jak przebiegała gala rozdania nagród Best Quality Employer 2018.

Laureatami poprzedniych edycji zostali m.in.:
Kaufland Polska, Tax Care, DHL Global Forwarding , mBank, Link4, Budimex. Murapol, Sage, Bouygues Immobilier Polska, Decora i wiele innych.

Wejdź na stronę i poznaj szczegóły! >>>

Kontakt:
Justyna Nakonieczna
Koordynator programu
te. 512 009 069
[email protected]

Zdjęcie: Kasia Saks

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Szczęśliwa żona i mama czwórki dzieci. Macierzyństwo to jej największa pasja, motywująca do rozwoju i działania. Z przyjemnością oddaje się pisaniu. Kocha muzykę, kino i dobre jedzenie. Lubi śledzić trendy i wprowadzać je w życie. Zawodowo początkująca, ale z apetytem na sukces.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie