Czego szukasz

Be the Leader – XIII Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Znamy już termin kolejnej XIII konferencji SPK – BE THE LEADER. Spotkamy się 17 października w Centrum Konferencyjnym POLIN. Myślą przewodnią spotkania będzie temat bardzo bliski kobietom przedsiębiorczym, czyli takim które „przedsię-biorą” – kierują własnym losem i decydują się na inicjowanie własnych działań. Leadership -pojęcie bardzo szerokie, które z pewnością będzie inspirujące nie tylko dla przedsiębiorczyń, ale dla wszystkich kobiet w ogóle.

Monika Osęka, pilotka, na tle silnika samolotowego

Be the Leader – XIII Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Kim jest lider? To ten, za którym idą inni, który porywa do działania i za którym idą inni. To ktoś kto wie jaki powinien być następny krok, gdy wydawać się może, że już nie da się pójść dalej. To ktoś kto pokazuje jak radzić sobie z porażką i z sukcesem.

Czy Ty też jesteś liderką?

Jeśli rozwijasz się, sprzedajesz, projektujesz, programujesz lub robisz cokolwiek innego co zmienia rzeczywistość, robisz cokolwiek, to jesteś liderką!

Jak rozwijać u sienie i u innych cechy takie jak innowacyjność, kreatywność i twórczość, które są potrzebne każdemu kto chce tworzyć brać przyszłość w swoje ręce, zamiast czekać na rozwój wydarzeń. Jak wzmacniać i rozwijać te cechy u siebie? Czy lider zawsze musi nosić spodnie? I jak sprawić, aby kobiety chętniej sięgały po władzę? Na te i inne pytanie będzie można sobie odpowiedzieć podczas konferencji.

Be the Leader

XII Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet to spotkania z ekspertami. To szansa na spotkanie z ekspertami i praktykami przywództwa takimi jak Jacek Santorski, Anna Jakubowski, Bożena Leśniewska, którzy będą starali się znaleźć odpowiedź kim jest lider przyszłości.  Czy można nim się urodzić? Co może wzmocnić postawę przywódczą – jakie techniki, narzędzia? Oraz skąd czerpać siłę, motywację i inspirację?

Program wydarzenia:

Moduł BE THE LEADER – 3 wykłady liderek, w trakcie których dzielą się swoimi doświadczeniami, podsumowany wystąpieniem eksperckim:

 • 11:15 – 11:40 – Barbara Sołtysińska/IndaHash,
 • 11:40 – 12:05 – Elina Toneva/Krav maga United,
 • 12:05 – 12:30 – Bożena Leśniewska/Orange Polska,
 • 12:30 – 13:00 – Jak nigdy nie być niewolnicą stereotypów? Jacek Santorski/Akademia Psychologii Przywództwa,
 • 13:00 – 13:20 – Fundusze VC i Inwestycje Anielskie – do kogo raportuje leader? Kinga Nowakowska/Black Swan,
 • 13:20 – 14:30 – lunch.

Moduł BE THE CHANGE – 14:30 – 16:00 – 3 wystąpienia: 

 • Daria Mejnartowicz, organizatorka akcji pomocy humanitarnej na świecie, –
 • Katarzyna Pawlikowska, badaczka kobiet,
 • Monika Osęka, pilotka.

16:00 – 18:00 Cztery seminaria do wyboru

 1.  Front- czy back-end? Podstawy programowania, Coders Lab
 2. Krótki trening samoświadomości lidera metodą gier, Jagoda Gandziarowska – Ziotecka i Rafał Olejniczak/Pracownia Gier Szkoleniowych.
 3. Stań w swojej obronie – praktyczny warsztat z Krav magi, Elina Toneva/Krav maga United.
 4. Social Media – Twój przyjaciel czy wróg? Rafał Ferber/Mordor na Domaniewskiej (ponad 150 tys fanów).

Zapamiętaj datę 17 października 2018 r. POLLIN, Warszawa

Przyjdź i spotkaj się z kobietami, które zmieniają rzeczywistość i posłuchaj historii tych, które same stały się zmianą podczas panelu „Be the change”, weź udział w warsztatach i daj się poznać.

Dla naszych Czytelniczek mamy zniżkę, na hasło: MamoPracujXIII

Zdjęcie: Storyblocks.com

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redaktor portalu Mamo Pracuj. Prywatnie spełniona, pełnoetatowa mama dwóch wspaniałych synów i żona, starająca się znaleźć swój patent na work - life balance. Absolwentka UJ. Miłośniczka kina, muzyki i książek.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie