Czego szukasz

Be Bold – XV Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet – warto tam być!

Życie może być cudowne kiedy odważysz się robić to co chcesz! Bądź autentyczna! Nie bój się pokazać światu swoich pomysłów. Serdecznie zapraszamy na XV konferencję Przedsiębiorczych Kobiet – Be Bold – której patronuje Mamo Pracuj!

grafika XV Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

XV Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, 30 października 2019 Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

Każda z nas ma w sobie coś co ją wyróżnia, coś czym powinna podzielić się ze światem. Jeśli znajdziesz w sobie odwagę, osiągniesz sukces. Ale żeby to zrobić musisz wyjść ze strefy komfortu. Porzucić schematy i myślenie o tym co się powinno i co wypada. Nie daj się wpychać w ciasne ramki stereotypowego myślenia.

Skąd wiesz, że pomysły, które chodzą Ci po głowie nie są tymi, które odmienią czyjeś życie? Idź pod prąd i pokaż siebie w pełni autentyczną. Poznaj siebie i rób to w czym się spełniasz. Działaj zgodnie ze swoim wewnętrznym głosem. Nie ważne, czy prowadzisz firmę, czy pracujesz w organizacji. Wszędzie możesz realizować swój indywidualny potencjał i dzielić się tym do czego jesteś stworzona. Wszędzie są ludzie, którzy mogą skorzystać na tym, co masz do zaoferowania.

Jedyną pewną rzeczą jest zmiana, więc nie obawiaj się jej.

Świat ulega transformacji. Jeśli nie chcesz zostać poniesiona z prądem, zdecyduj na czym Ci zależy i działaj w zgodzie z sobą. Jeśli będziesz w tym szczera i prawdziwa znajdziesz swoje miejsce. Poczujesz, jak to jest być na fali. Teraz jest czas na niestandardowe działania.

Be Bold

Najbliższa konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet poświęcona jest odwadze w biznesie i w życiu, w którym konieczne jest dokonywanie trudnych wyborów i porzucanie starych metod działania. Wykłady praktyków, warsztaty i historie bohaterek Be the Change pozwolą nam wspólnie zmierzyć się z wyzwaniem, jakim jest tworzenie na co dzień świata, w którym chcemy żyć.

Jeśli masz ochotę wybrać się na Konferencję mamy dla Ciebie 20% rabatu na wszystkie bilety, wystarczy podczas rejestracji wpisać kod: Mamo pracuj_BE BOLD 🙂

uczestniczki_XV_konferencjia_przedsiebiorczych_kobiet_be_bold

Program konferencji

XV Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet „BE BOLD” w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie.

8:30 – 9:00 networking,

9:00 – 9:15 Kasia Wierzbowska, Dorota Czekaj – rozpoczęcie konferencji, powitanie,

9:15 – 9:30 Katarzyna Wilkołaska-Żuromska, Pełnomocniczka Prezydenta m.st. Warszawy do spraw Kobiet,

9:30 – 10:00 Bogusia Jarzębowska, Google Internetowe Rewolucje

Jak rozwinąć biznes globalnie – z małą pomocą od Google,

10:00 – 10:30 Eliza Kruczkowska, PFR,

Kompetencje przyszłości.

10:30 – 11:00 Key note speech, Piotr Voelkel, założyciel Grupy Kapitałowej Vox, założyciel Uniwersytetu SWPS.

Jak być innowatorem w biznesie, czyli o życiu bez lęku.

11:00 – 11:30 przerwa kawowa,

11:30 – 12:00 Julita Rudolf, Ringier Axel Springer Polska.

O tym, jak kałuża może mieć wpływ na ludzkie życie, czyli o odwadze chodzenia swoimi drogami.

12:00 – 12:30 Magda Urban, Urban Legend, Sugarfree.

Rób biznes zgodny z Twoim DNA.

12:30 – 13:00 Olga Grygier-Siddons, była CEO, PwC CEE.

Nigdy nie będziesz gotowa, musisz się po prostu odważyć – opowieść o uczeniu się bycia sobą, o odwadze bycia wrażliwym i narażania się na porażki i o tym jak przyjmować (z pokorą) lekcje życia.

13:00 – 14:00 przerwa obiadowa,

14:00 – 15:00 Panel dyskusyjny BE BOLD moderowany przez Grzegorza Nawrockiego, z udziałem m.in.: Niny Kowalewskiej-Motlik, Ewy Bogusz-Moore, Natalii Bożek.

15:00 – 16:30 Sesja w duchu storytellingu BE THE CHANGE, wystąpią Patrycja Piekutowska, Joanna Pajkowska oraz Agnieszka Kosik.

Podczas konferencji będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji z obszaru wykorzystania narzędzi internetowych do rozwoju swojej firmy, prowadzonych przez ekspertów Internetowych Rewolucji Google.

Miejsca na konsultacje z ekspertami dostępne będą po wcześniejszej rejestracji, która możliwa będzie na tydzień przed konferencją.

Zdjęcia: własność organizatorów.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Absolwentka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, oraz Liceum Plastycznego w Nowym Wiśniczu , która po dziesięciu latach postanowiła powrócić do zajmowania się grafiką komputerową. Prywatnie "zwierzolub", opiekunka 3 kotów, miłośniczka kuchni roślinnej, spędzająca wolny czas na rowerowych wycieczkach.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie