Czego szukasz

Bartek – organizator przestrzeni od MUUDA

Przyszedł do naszej redakcji pewien Bartek i od razu znalazł swoje wierne miłośniczki… Obiektem westchnień kilku Pań okazał się przesympatyczny, drewniany i bardzo pomysłowy przybornik na „różne różności”. Podoba się Wam?

Wygodne i uporządkowane miejsce pracy to według specjalistów kluczowy element efektywnej pracy. Tyle, że eksperci nie brali pod uwagę tego, że mając w domu trójkę dzieci, pracując na stole w salonie, mało czasu na sprzątanie i inaczej ustalone priorytety… po prostu potrzebuję czegoś innego!

Z pomocą przyszedł Bartek!

Jaką wielką radość sprawił mi Bartek, kiedy się pojawił w naszym domu! Nareszcie pojawił się „facet”, który uporządkuje moje „pracowe gadżety” czyli długopisy, pendrivy, wizytówki i spinacze… Myślałam: teraz elegancko będę sobie trzymać wszystko w jednym miejscu, potem przeniosę jak będzie trzeba i w końcu nie będę szukać długopisów za każdym razem gdy coś chce zapisać!
 

Aż tu nagle…

Tyle, że nie za długo cieszyłam się tą chwilą… bo Bartek wpadł w oko mojej starszej córce… I od razu posłużył jej jako idealne miejsce przechowywania gumeczek loom bands, które, jak pewnie doskonale wiecie – są w tym roku największym hitem 😉 Co miałam zrobić?

Oddałam Bartka Zosi, bo radość w jej oczach była warta wszystkie porządki świata!

W licznych przegródkach, zamiast moich banalnych spinaczy, długopisów i ołówków czy małych karteczek, zamieszkały loom bands’y w tysiącach sztuk, podzielone kolorami… Znalazło się też miejsce na gotowe bransoletki, naszyjniki i rekordowo długie sznurki z gumeczek 😉
 

Wiele pomysłów, jeden Bartek

Ale jak pisałam, dzieci mam sporo więc i pomysłów na wykorzystanie i zabawę moimi rzeczami jest w rodzinie więcej. Bo młodsza córeczka także chciała Bartka! Ona miała inny pomysł…

W Bartku zamieszkały króliczki 😉 Każdy miał swoje łóżeczko, a razem mogły się wpakować do największej przegródki… Zabawa na dłuższe chwile i radość wielka!
 

A ja, no cóż, dzięki Bartkowi mogłam spokojnie popracować… choć nie tak to miało wyglądać!

Chcesz sprawdzić jaki pomysł na przybornik będą miały Twoje dzieci? Zaglądnij na stronę producenta

Albo na nasz profil na FB 😉 >>>

Rodzicami/Twórcami Bartka są Agnieszka i Maciej, którzy tworzą wiele ciekawych projektów. Mocno kibicujemy kolejnym!


Zdjęcia i grafiki: nadesłane przez producenta i wykonane przez autorkę tekstu

 

 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka mamopracuj.pl, od dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności łączenia życia rodzinnego i zawodowego i nawet jej to wychodzi! Lubi wyzwania i cieszy ją kiedy pracodawcy znajdują świetnych pracowników. Mama wesołej trójki, żona i miłośniczka kotów. 
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie