Czego szukasz

Bariery zmieniamy na szanse – wsparcie dla młodych

Centrum Animacji Kariery dla Osób Młodych w Krakowie zadba o Twoją przyszłość zawodową. Jeśli zatem masz do 30 lat, jesteś bez pracy i zamieszkujesz gminę Kraków to wsparcie Fundacji Sustinae skierowane jest właśnie do Ciebie. Zapoznaj się ze szczegółami projektu i skorzystaj! Rekrutacja już trwa!

młoda dziewczyna uczy się, czyta

Fundacja Sustinae w okresie od 1 listopada 2016 do 30 kwietnia 2019 r. prowadzi Centrum Animacji Kariery dla Osób Młodych w ramach projektu „Bariery zmieniamy na szanse”.

Centrum działa na rzecz kompleksowego wsparcia  społeczno-zawodowego osób do 30 roku życia pozostających bez zatrudnienia i zamieszkujących Gminę Miejską Kraków.

Działania zaplanowane w projekcie zmierzają do zwiększenia kompetencji społecznych oraz przybliżenia i wprowadzenia uczestników na rynek pracy.

Centrum Animacji Kariery dla Osób Młodych oferuje:

  • wsparcie indywidualne (w tym m.in. doradztwo zawodowe, wsparcie trenera reintegracji zawodowej i społecznej, poradnictwo specjalistyczne)
  • wsparcie grupowe (w tym m.in. warsztaty umiejętności społecznych, trening pracy)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia doświadczenia zawodowego (w tym m.in. kursy i szkolenia zawodowe, kursy kompetencyjne, wolontariat, płatne staże zawodowe).

Centrum Animacji Kariery dla Osób Młodych mieści się w Krakowie przy ul. Szlak 65, pok.309 (III piętro), tel.: 692 954 213, mail: [email protected] Zapraszamy do kontaktu: poniedziałek godz. 10.00 – 18.00, wtorek/środa/czwartek/piątek godz.09.00– 17.00.

Strona Fundacji Sustinae >>

Zdjęcie tytułowe: kaboompics.com

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą 4-letniego Oskara. Pracowałam w marketingu oraz w projektach unijnych. Podczas „urlopu” macierzyńskiego moją firmę zamknęli, a ja pozostałam bez pracy. Przez kilka lat spędzonych z dzieckiem miałam dużo czasu na przemyślenia i ostatecznie postanowiłam robić to, co kocham najbardziej, czyli pracując wspierać inne mamy. Dodatkowo kocham jogę, spacery, podróże i długie spanie ;)

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie