Czego szukasz

Balony – jakie akcesoria do nich wybrać?

Balony stanowią główną atrakcję każdej imprezy. Dlatego jeśli planujesz większe przyjęcie, które ma się odbyć w wynajętej sali, powinieneś przemyśleć dobranie praktycznych akcesoriów do balonów, które ułatwią ich nadmuchiwanie i przechowywanie podczas imprezy. Praktyczne akcesoria do balonów znajdziesz w sklepie z artykułami imprezowymi GoDan Party.

kolorowe balony

Akcesoria do balonów – do napełniania powietrzem

Napełnianie balonów, szczególnie w dużych ilościach, może być niezwykle męczące, szczególnie jeśli nie mamy pomocy, lub się spieszymy. Na rynku sklepów z artykułami imprezowymi istnieje wiele akcesoriów do napełniania balonów, takich jak:

  • dmuchawy elektryczne,
  • pompki do balonów – dostępne w formie dwustronnej, do wszystkich rodzajów balonów lub do balonów rurek, przeznaczonych do modelowania.

Wymieniony sprzęt do balonów różni się ceną, posiadając jednak identyczne przeznaczenie. Dmuchawy elektryczne przydadzą się na większe imprezy masowej, natomiast na mniejsze przyjęcia sprawdzą się równie dobrze niewiele gorsze, a na pewno równie skuteczne pompki do napełniania balonów gumowych lub lateksowych powietrzem.

Profesjonalne urządzenia do napełniania balonów znacznie ułatwiają sprawę i pozwalają na zaoszczędzenie czasu w przypadku większej liczby balonów. Sprzęt do napełniania balonów przyda się zwłaszcza organizatorom imprez oraz dekoratorom balonów, ale też ułatwi organizację imprezy, w której balony będą stanowić główną atrakcję.

Akcesoria do balonów – do napełniania helem i uszczelniania

Balony foliowe czyli napełnianie helem wymagają specjalnych akcesoriów do balonów.

Do podstawowych akcesoriów do balonów foliowych należą do nich butle z helem o różnej pojemności, które są wyjątkowe łatwe w obsłudze i pozwalają na wygodne napełnienie także balonów gumowych i lateksowych.

Natomiast dodatkową ochronę przed opuszczeniem powietrza z balonu będą pełnić zastosowane uszczelniacze w postaci żelów i pompek. Specjalistyczny preparat do uszczelniania balonów wystarczy wprowadzić do środka balonu, a następnie rozprowadzić po jego wewnętrznych ściankach. W efekcie uszczelniony balon unosi się dłużej w powietrzu.

Butle z helem i uszczelniacze to propozycja zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych organizatorów przyjęć z różnej okazji.

Akcesoria do balonów – do utrzymywania w jednym miejscu

Jeśli zdecydowałeś się na wykorzystanie balonów foliowych, potrzebujesz do nich specjalnych akcesoriów. Takimi akcesoriami są różnego rodzaju ciężarki i obciążniki do balonów na hel, które zabezpieczą je przed odlotem.

Ciężarki i obciążniki do balonów posiadają atrakcyjne formy i kształty, od tradycyjnych prostokątnych po bardziej fantazyjne, jak piramidy, sprężyny, serca czy gwiazdy, które będą dodatkową ozdobą przyjęć organizowanych na różne okazje.

Pozostałe akcesoria do balonów, których nie powinno zabraknąć

Jeśli planujesz większą imprezę, praktyczne okażą się takie akcesoria jak:

  • patyczki: nałożony na nie balon będzie łatwy do swobodnego trzymania,
  • zatyczki: zabezpieczą balony przed straceniem powietrza,
  • zaciski do balonów,
  • taśmy: sprawdzą się do girland balonowych i układania ich w efektowne łuki,
  • zapalniki: dostępne w różnych kolorach, przeznaczone do balonów wybuchowych.

Jeśli jesteś organizatorem większych wydarzeń masowych lub zajmujesz się profesjonalną sprzedażą balonów, przemyśl zakup specjalnych stojaków, które ułatwią przechowywanie balonów w różnych formach oraz ich ekspozycję.

Materiał powstał we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcie: partnera portalu.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie