Czego szukasz

Bądź Mamą w Ruchu, włącz się do akcji!

Mama w ruchu to akcja dla wszystkich mam i przyszłych mam, która ma zachęcić do zmiany trybu życia na bardziej zdrowy. Idź na spacer albo pobiegać, poćwicz z dzieckiem a dodatkowo skorzystaj ze specjalnych zniżek dla rodziców w ruchu.

Maja Falkiewicz Be Mam

Akcja „Mama w Ruchu” jest dedykowana wszystkim Mamom. Ma na celu promocję aktywności fizycznej kobiet w ciąży i mam. Zachęca do zmiany trybu życia na bardziej zdrowy i sportowy. Pokazuje, w jaki sposób Mamy mogą znaleźć czas na sport i jak mogą ćwiczyć wspólnie z dzieckiem. Akcja będzie również zachęcała Tatusiów do pomocy Mamom w znalezieniu czasu dla siebie.

W akcji biorą udział: kluby sportowe, gabinety urody i odnowy biologicznej, firmy produkujące odzież sportową oraz firmy produkujące ubrania, akcesoria i zabawki dla dzieci, które w tym okresie udzielą zniżki kobietom w ciąży, mamom z dzieckiem lub z całą rodziną na hasło: „mamawruchu”.

Poza zniżkami i artykułami odbędą się konkursy, a sama akcja będzie dopingowała Mamy do wyznaczania sobie sportowych wyzwań. Osiąganie tych celów będzie śledzone i publikowane. Udział w akcji jest cały czas otwarty, zarówno uczestniczki, jak i firmy, kluby oraz gabinety mogą do niej dołączać przez cały czas jej trwania.

Start akcji – wyścigi wózków

Tegoroczna edycja „Mamy W Ruchu” rozpocznie się od Pierwszych Międzynarodowych Wyścigów Wózków W Chodzie, organizowanych 10 kwietnia 2016 przez Stowarzyszenie BuggyGym. Zawody odbędą się w 50 miastach, na terenie Polski (m.in. Warszawa, Katowice, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Bielsko-Biała) i Republiki Czeskiej.

Akcję wymyśliła i organizuje już po raz drugi Maja Falkiewicz-Gancarz, mama dwuletniego Adasia i autorka bloga www.bemam.pl.

Razem możemy więcej, dlatego zachęcamy zarówno Tatę, jak i Mamę do przyłączenia się do naszej akcji, która trwać będzie w dniach od 10 kwietnia do 10 maja 2016.

Strona akcji: http://www.bemam.pl/mamawruchu/

Fanpage Akcji na Facebooku: https://www.facebook.com/blog.bemam

mamawruchu_fb_cover_2

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie