Czego szukasz

O czym marzą polskie Mamy?

O szczęściu, o zdrowiu dla całej rodziny? A o czym marzysz dla samej siebie? Serwis Mamo Pracuj wraz z agencją marketingową i firmą badawczą Streetcom zaprasza wszystkie mamy do udziału w ogólnopolskim badaniu marzeń polskich mam. Badanie ankietowe pod hasłem „O czym marzy Mama?” trwa od 15 do 22 października.br.

Mamo, o czym marzysz dla samej siebie?

O czym marzysz dla siebie? Każda z nas ma wiele marzeń związanych z naszymi dziećmi i bliskimi. My chcemy jednak zapytać Ciebie nie o marzenia związane z rodziną, ale o to, czego pragniesz dla siebie samej. 

Choć wydaje się to takie proste i zwyczajne, kiedy ostatnio ktoś zadawal Ci takie pytanie?

Oczywiste jest, że każda mama ma wiele marzeń związanych z dziećmi, z rodziną. W naszym badaniu chcemy jednak zapytać polskie mamy, o czym marzą dla siebie. „O jakim marzeniu dla samej siebie pomyślałabyś patrząc na spadającą gwiazdę?”.

Pytamy o Wasze marzenia ogólnie, ale także bardziej szczegółowo, w takich obszarach jak czas wolny, życie towarzyskie, rodzinne, aktywność zawodowa, ale też o podróże czy wymarzone prezenty.

W tym badaniu nie ma dobrych i złych odpowiedzi. Badanie jest anonimowe, prosimy o odpowiedzi na dzięsięć pytań. Nie zajmie Wam to więcej czasu niż 5 minut. Ankieta dostępna jest on-line. 

Wraz z badaniem zachęcamy Was do udziału w konkursie. Do wygrania nagrody ufundowane przez Wydawnictwo Mamania oraz Spółdzielnię Mam! Szczegóły znajdziecie na końcu ankiety oraz na naszym profilu na Facebooku! Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu. 

Badanie zostanie podsumowane w formie raportu, a jego wyniki zaprezentowane zostaną na początku listopada br.

Aby wypełnić ankietę prosimy przejść do formularza badania > 

Kontakt w sprawie badania

Ze strony serwisu Mamo Pracuj (www.mamopracuj.pl): Agnieszka Kaczanowska: [email protected] tel: +48 503 104 507      

Ze strony firmy Streetcom (www.streetcom.pl): Iwona Gniedziejko: [email protected], tel. +48 696 812 593

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie