Czego szukasz

Animacja komputerowa z Drimagine – czy to szkoła dla Ciebie?

Grafika i animacja komputerowa to w ostatnim czasie bardzo modne kierunki. Nie ma w tym nic dziwnego – to zawody dobrze opłacane i dające sporo satysfakcji. Istnieją różne sposoby pozwalające na zdobycie kompetencji niezbędnych do pracy na takich stanowiskach. Jednak oferta Drimagine zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. Dlaczego?

animacja komputerowa

Przygotowanie do zawodu z pewnością wymaga sporo zaangażowania, dyscypliny i chęci. Jednak nie jest prawdą, że musi kosztować też sporo czasu. Jeśli chcesz szybko zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, to sprawdź, co możemy Ci zaoferować! Drimagine – szkoła grafiki komputerowej to nowoczesne podejście do edukacji i najbardziej aktualna wiedza. Sprawdź, dlaczego warto u nas studiować i jak dostać się na ten kurs!

Kim jesteśmy?

Drimagine to szkoła animacji komputerowej, która została stworzona przez Wyższą Szkołę Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu. Oferowane są w niej kursy umożliwiające zdobycie wiedzy w zakresie najbardziej poszukiwanych dziedzin związanych z szeroko pojętą grafiką 3D. Rozwój szkoły był możliwy dzięki zaangażowaniu wielu specjalistów, którzy posiadają imponujące doświadczenie w branży animacji komputerowej i grafiki 3D. Nasi wykładowcy pracują dla najważniejszych firm związanych z tworzeniem gier komputerowych, filmów oraz wizualizacji.

Co nas wyróżnia?

W odróżnieniu od innych uczelni WSB-NLU oferuje Ci skondensowaną dawkę wiedzy, bez zbędnej teorii i niepotrzebnych przedmiotów. Nauka skupiona jest na umiejętnościach, które realnie będą Ci potrzebne w codziennej pracy. Dzięki temu możliwe jest maksymalne skrócenie czasu trwania kursów. W ofercie znajdziesz:

  • trwające dwa semestry studia podyplomowe,
  • 10-miesięczny kurs obejmujący grafikę, animację i modelowanie 3D,
  • krótsze kursy pozwalające poszerzyć wiedzę z poszczególnych zagadnień związanych z animacją komputerową.

Szanujemy Twój czas i nie będziemy go marnować na zbędną teorię!

Czy to oferta wyłącznie dla osób z doświadczeniem?

Nasze kursy adresowane są zarówno do osób dopiero zaczynających swoją drogę, jak i tych, które mają już pewne doświadczenie. Niektóre z nich kierowane są również do specjalistów, chcących zdobyć nowe umiejętności i ulepszyć warsztat. Niezbędne informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej. W razie wątpliwości zadzwoń lub napisz do nas maila – chętnie doradzimy Ci, jaki kurs wybrać!

Jak dostać się na Drimagine?

Aby zapisać się na studia konieczne będzie zarejestrowanie się w serwisie rekrutacyjnym WSB-NLU, wpisanie do formularza swoich danych i załączenie niezbędnych dokumentów. W przypadku studiów podyplomowych będzie to:

  • dyplom ukończenia studiów wyższych,
  • zdjęcie o określonych wymiarach,
  • podpisany formularz rekrutacyjny,
  • niezbędne zgody.

Wszystkie kroki są szczegółowo opisane w serwisie rekrutacyjnym. W określonym terminie otrzymasz powiadomienie o przyjęciu na studia i wymaganych działaniach. Jeśli masz jakiś problem, koniecznie skontaktuj się z naszym działem rekrutacji!

Co, jeśli nie mam dyplomu ukończenia studiów?

W Drimagine znajdziesz nie tylko studia podyplomowe, ale także kursy, które pozwolą Ci zdobyć umiejętności niezbędne do znalezienia pracy w zawodzie. Do wyboru masz zarówno moduł trwający 10 miesięcy, jak i krótsze kursy dotyczące poszczególnych dziedzin związanych z grafiką komputerową. Koniecznie przejrzyj ofertę na naszej stronie!

W jakim trybie prowadzona jest nauka?

Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu to uczelnia, która potrafi odpowiedzieć na potrzeby swoich uczniów! Zajęcia w Drimagine prowadzone są w całości zdalnie. Dzięki temu nie musisz tracić czasu, aby dostać się na wykłady czy ćwiczenia. Wszystkie zadania możesz wykonywać za pośrednictwem internetu. To także element przygotowujący do pracy w zawodzie, w którym bardzo często możesz sprawować swoje obowiązki zdalnie.

Studiowanie online ma też inne zalety – nauka na WSB-NLU nie koliduje więc z pracą i innymi obowiązkami. Nie musisz wybierać między zarabianiem a zdobywaniem wiedzy. W zajęciach możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie, jeśli tylko masz przy sobie niezbędny sprzęt oraz dostęp do sieci.

Czy po takim kursie znajdę dobrą pracę?

Branża grafiki komputerowej rozwija się bardzo dynamicznie. Specjaliści z takimi umiejętnościami poszukiwani są głównie przez twórców gier oraz filmów. Jednak oferty pracy dotyczą bardzo różnych firm, które potrzebują estetycznych wizualizacji i animacji.

Ukończenie kursu na Drimagine da Ci narzędzia niezbędne do pracy w zawodzie. Eksperci pokażą Ci jak prawidłowo wykonywać zadania i z jakich technologii korzystać, aby uzyskać jak najlepsze efekty. Jednak znalezienie pracy zależy również od twojej determinacji i zaangażowania. Duże znaczenie mają też umiejętności miękkie i zdolności negocjacyjne. Niezbędne będzie także stworzenie odpowiedniego portfolio, które przekona do Ciebie potencjalnego pracodawcę. Aby ułatwić sobie zdobycie pracy w zagranicznej firmie, musisz komunikatywnie porozumiewać się w języku obcym.

Artykuł powstał we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcie: partnera portalu

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie